Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

SPRO AGGRESSIVE LCS PRO 760


elektrochemik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Ja standardowo mogę polecić Shimano Catana 4000FA/RA :wink:

Tego kołowrotka ktory Ty przedstawiasz nie mialem w rece ale catanka zapewniam ze kreci się bardzo dobrze i delikatnie jak na tak duzy kolowrotek.

No i Shimano jest nawet tańsze. Chyba, że masz jakieś "zaskórniaki" to polecę również Shimano nexave wielkość chyba najodpowiedniejsza 4000FA/RA :wink:

I shimano nie mają wolnego biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektrochemik, tez ostatnio poszukiwałem krecioła z wolnym biegiem do ciezkiego feedera, przegladałem rozne w cenie do 150zł i naibardziej zwrocil moja uwage ten krecioł o ktory pytasz tylko model 750 a mianowicie wez sobie porownaj 750 miedzy 760, dla mnie ten drugi wyglada jak wogole nie z tej serii i z wygladu negatywnie :roll: 750 jest o wiele masywniejszy zwroc uwage na kabłak, nie wiem moze to tylko mi sie wydaje :lol: Nie miałem w rekach to nie wiem, ale roznica w pojemnosci szpuli jest niewielka, narazie przymierzam sie do tego kreciolka jesli bede brał to tylko 750 bo ten wiekszy jakos dla mnie "lichwiarsko" wyglada :roll: Opini na jego temat cos nie znalazłem, ale za ta kase mysle ze wart kupna :wink:

A tak poza tym jesli masz wiecej kasy to bierz

Okuma Centurion Baitfeeder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
A tak poza tym jesli masz wiecej kasy to bierz
Okuma Centurion Baitfeeder

Jaross to nie ten kręciołek, który mam ja - ten jest tańszy i właśnie kosztuje 150zł. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektrochemik

Wydaje mi się ,że nie uda Ci się kupić dobrego kołowrotka do 150 zł z wolnym biegiem.

Nie chciałbym być złym doradcą , ale jeśli możesz zrezygnować z wolnego biegu i pozostać przy tej cenie zastanów się nad propozycją którą złożył hexman

Jeśli nadal upierasz się nad czymś sensownym z wolnym biegiem, to do zbieraj stówkę (do wiosny jeszcze daleko... zdążysz) i wtedy będziesz miał dużo większy wybór, w półce cenowej w której można kupić kręciołek dobry a przede wszystkim trwały.

Pamiętaj w sklepie wszystkie kręcą się super, natomiast nad wodą po odpowiednim przebiegu pod obciążeniem, nadal dobrze kręcą sie tylko te dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

elektrochemik - mam jeszcze jedną propozycję, nie miałem nigdy w ręku, ale ciekawie wygląda Cormoran Cormaxx :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unises to może polecisz coś ciekawego ?

Na polskim rynku ciezko znalezc cos ciekawego w atrakcyjnej cenie :wink:

Ale podam kilka typów z wolnym biegiem

Tani i bezpieczny start z wolnym biegiem (napewno nie rozleci sie sam z siebie przed koncem 3 sezonu, praca na przyzwoitym poziomie)

Chyba najlepszy w tej chwili ogólnodostepny krecioł w klasie ekono.

Okuma Epix Pro EPR 30

Ponizej trzy dobre "średniaki" które można trafić w cenie około 250 zł

Okuma Epix Pro Baitfeeder EPB 40

Regal Plus BRi-AB

Na koniec Absolutny "kałasznikow" gruboskórny, brzydki, kultura pracy pozostawia bardzo wiele do zyczenia ale za to jest prawie niezniszczalny, bardzo udany model, odpowiednik jednego z modeli Zebco

Robinson Emperor

Kołowrotki które Ci poleciłem nie są na rynku od wczoraj, mają ogólnie dobrą opinie i raczej mało prawdopodobne by Twoja kasa poszła w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem Shimano Catana 4000 FA

Wedlug mnie dobry wybór za niewielkie pieniadze.

Posiadam model 2500 rowniez z przednim hamulcem w moim spinie i naprawde jest bardzo dobry, tylko po 3h machania trochę daje się we znaki złe wyważenie wędki... :roll:

Ale feederem się nie macha się non stop :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Anonymous

ja też sie rozglądam na kołowrotek z wolnym biegiem i tak do 150 zł i znalazłem Kongera Combi Carp830FD z opisu produceneta to niezła propozycja i wygląda też ciekawie dodam że ma dwie szpule dodatkowe główna ma krawędz pokrytą tytanem ni i kółko też pokryte azotkiem tytanu 8 łożysk a no i za 106zł tylko o tym sklepie nic nie wiem i sie wacham .zreszto zobaczcie sami

http://rapa.ehost.pl/sklep/product_info.php?cPath=114_117_135&products_id=3355

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.