Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Najlepszy Miesięcznik Wędkarski


Unises

Proszę o zaznaczenie jednej z poniższych pozycji czas trwania ankiety 10 dni, po upływie tego czasu zostanie ujawniony zwycięski miesięcznik  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Proszę o zaznaczenie jednej z poniższych pozycji czas trwania ankiety 10 dni, po upływie tego czasu zostanie ujawniony zwycięski miesięcznik

    • Wędkarz Polski
      18
    • Wędkarski Świat
      15
    • Wiadomości Wędkarskie
      20
    • Wędkarstwo moje Hobby
      10
    • Nie czytam gazet wędkarskich bo uważam ,że jest to chłam, a potrzebne info znajduje w Internecie
      7


Rekomendowane odpowiedzi

W krajach bardziej "wyrobionych "wedkarsko(UK) praktycznie przestal istniec typ "o wszystkim i dla kazdego".Uznano (i slusznie :!: ) ze jesli "cos" jest do wszystkiego to ...wiadomo do czego jest :smile:.Zamiast "miszmaszu" sa magazyny "branzowe", czyli dla amatorow wedkowania w morzu-"Sea Angler",dla lowcow drapieznikow-"Pike & Predators" itp.To lepszy "system" gdyz daje nam "gwarancje" ze wydajemy "kaske" na periodyk z ulubiona dziedzina wedkarstwa a nie "mix" gdzie znajdziemy jeden interesujacy nas artykul i malo Nas obchodzaca reszte :!: .Szkoda ze przez caly czas "funkcjonuje" w Kraju system konkurujacych "monopolistow" :sad:.

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Kiedyś kupowałem regularnie "WW", później przestałem, teraz znów kupuję. Może i teksty co roku nieco się powtarzają, ale coś w domu muszę czytać z nudów. Kupowałem też "WMH", ale już praktycznie nie ma polskich łowisk i denerwuje mnie ciągłe najeżdżanie kamerą na blank z napisem "Dragon", czy opowiadanie przez pół filmu o zaletach główek chyba "Mustad". Popadli w zwykłą komercję.

Mam też jeden numer "Świata spinningu i muchy", który bardzo mi się podobał, niestety ta gazeta sie już nie ukazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też jeden numer "Świata spinningu i muchy"

też uważam, że była to najlepsza wędkarska gazetka.... co do innych to przez kilka lat prenumerowałem WW, ale po "delikatnej" polenice z jednym z panów, który tam publikował swoje teksty na temat jeziora wierzchowskiego, i szczególnie ośrodka orawka (któremu po znajomości przyznano tą odznakę >>z nami na ryby<<) dałem sobie spokój, tym bardziej, że jak kupuję pojedyncze numery do poczytania w pociągu to zgadzam sięz kolegami piszącymi powyżej.... reklama i nic więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję Wiadomości Wędkarskie ale jakoś odnoszę wrażenie, że wiele artykułów jest powtarzana co jakiś czas. Obserwuję również coraz większy nacisk na reportarze z zawodów wędkarskich co jak dla mnie jest mało interesujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję również coraz większy nacisk na reportarze z zawodów wędkarskich

Nie ma co sie dziwic,WW dla PZW to jak Trybuna Ludu dla PZPR.Za "moich " czasow byly jeszcze relacje z obrad zarzadu PZW i podobne "ciekawe" informacje. Kupowlem je glownie dla cyklu "Z wedka i plecakiem"-A.Remiesz-a.Z tego co piszesz to "ciagna" dalej w podobnym tonie :!:.Kto za to placi :?:.Czyzby po czesci wedkarze ze swych skladek :?::shock:.

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby po czesci wedkarze ze swych skladek :?::shock: .

nie radku, płacą reklamodawcy.... bo jak pisało już kilka (kilkanaście) osób to 50% objętości to reklamy jawne ukryte i teksty sponsorowane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś Wam napisze o WŚ. Według mnie dobra gazeta choć boryka się z paroma problemami. Miałem zaszczyt gościć w redakcji tej gazety, a co więcej poznać część załogi tworzącej ta gazetę. To dobrzy, mili i gościnni ludzie. Co więcej kochają to co robią. Pisanie stało się dla nich możliwością podzielenia się swoją wiedzą z innymi i z tego co zauwazyłem nie skąpią jej. Z Naczelnym niestety nie udało mi się spotkać, ale z zastępcą Panem Markiem i owszem. Świetny człowiek. Więcej nie będę o Nim pisał bo i tak nie potrafię określić Jego osobowości. Z resztą wszystkie spotkane tam osoby to ciekawi ludzie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrzy, mili i gościnni ludzie. Co więcej kochają to co robią. Pisanie stało się dla nich możliwością podzielenia się swoją wiedzą z innymi i z tego co zauwazyłem nie skąpią jej.
Nikt nie twierdzi, że nie są mili itp. dzielą się wiedzą ok. ale ta wiedza po tylu latach zaczyna być powtarzana na łamach tej gazety może ktoś to w redakcji zauważył i postanowiono wstawiać więcej relacji z zawodów, posiedzeń bo przecież tam zawsze jest coś innego do zrelacjonowanoia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wszystkie gazety wędkarskie, ale tylko z tego powodu że mam kiosk z prasą (więc za free). Jeśli miałbym kupować to szkoda by mi było kasy, ponieważ cały czas mam dostęp do internetu tj. w pracy i w domu, a jest to nieporównywalnie większe i rzetelniejsze żródło informacji. Ale jak idę do kibla to laptopa nie wezmę, a gazetę owszem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w WAP wtedy będziesz, mógł chodzić na dłuższe posiedzenia z "laptakiem" :mrgreen:

Mam WiFi, ale bez przesady laptoka do sracza ciągać. Z resztą wtedy to już bym wogóle siedział i siedział. Już teraz jest wojna o kibel o poranku, szczególnie niewygodne jest to że razem z lazienka mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że jest tak mało czasopism typowo tematycznie wyspecjalizowanych a pozostale jak WŚ czy WW w sposób sprytny zamieszczają "dla każdego coś miłego", ale to dla mnie za mało bym się skusił i 50 procent nakładu w postaci reklam sponsorował. Jak zanteresuje mnie jeden artykół to jest dobrze. I tak duży procent idzie jako zwroty. Do kiosku przychodzą pojedyncze numery kupowane przeważnie w okresie wakacyjnym. Najlepszy dowód, że kuszenie prenymeratą w postaci bonusów i bezpłatnego dostarczania to coś mówi. Ktoś za to płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak duży procent idzie jako zwroty. Do kiosku przychodzą pojedyncze numery kupowane przeważnie w okresie wakacyjnym.

Całkowicie się zgadzam z przedmówcą.

Jest dokładnie jak mówisz. Do kiosku przychodzi po jednej sztuce każdego z pism.

W okresie zimowym nie sprzedaję ani jednej sztuki, dopiero od marca-kwietnia mam dwóch klientów którzy kupują, jeden WW, a drugi WŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A relacje z zawodow, wyniki zawodnikow i klasyfikacje w WW (zajmujace parenascie stron) doprowadzaja do białej goraczki.

Mnie "do szalu" doprowadzaja zdjecia "panienek" trzymajacych wedzisko jak gwardzista halabarde :!: ,choc oczywiscie rozumiem "intencje i potrzeby" zurnalisty wstawiajacego tego typu fotki :wink:.Takze samo "roz....ala mi makijaz" aktorzyna wedkujacy(na filmie) w stylu wczasowicza z FWP :!: a glownie trzymanie wedziska za sam koniec dolnika :!::twisted:.Dodatkowo "uzywa" spinera do lowienia na splawik :!:.

Grzech pierworodny :evil:

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym upłynął termin głosowania, jednocześnie ujawnione zostały wyniki, pragnę złożyć podziękowania wszystkim Użytkownikom, którzy wzięli aktywny udział w Ankiecie Czasopism.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.