Skocz do zawartości
tokarex pontony

Najlepszy Miesięcznik Wędkarski


Unises

Proszę o zaznaczenie jednej z poniższych pozycji czas trwania ankiety 10 dni, po upływie tego czasu zostanie ujawniony zwycięski miesięcznik  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Proszę o zaznaczenie jednej z poniższych pozycji czas trwania ankiety 10 dni, po upływie tego czasu zostanie ujawniony zwycięski miesięcznik

    • Wędkarz Polski
      18
    • Wędkarski Świat
      15
    • Wiadomości Wędkarskie
      20
    • Wędkarstwo moje Hobby
      10
    • Nie czytam gazet wędkarskich bo uważam ,że jest to chłam, a potrzebne info znajduje w Internecie
      7


Rekomendowane odpowiedzi

:lol: - konkretny wynik :lol: :lol: :lol:

Do wczoraj myślałeś ,że poza czarnym i białym nie istnieją już żadne odcienie szarości? :mrgreen:

Nie bądź smutny, mój faworyt też nie zajął pierwszego miejsca, ale cóż: vox populi, vox Dei.

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Szkoda, że w trakcie dyskusji oprócz słów krytycznych nie padły żadne peany na cześć przyszłego zwycięzcy, ale to wynikało zapewne z nieśmiałości głosujących.

Większość nie zawsze ma rację, ale takie są prawa demokracji - ustroju, w którym z samej istoty więcej do powiedzenia może mieć dwóch [cenzura] od jednego profesora :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w trakcie dyskusji oprócz słów krytycznych nie padły żadne peany na cześć przyszłego zwycięzcy,

Ja w ogóle się nie odzywałem, jako założyciel tematu nie chciałem być sugestywny :mrgreen:

,a tak poważnie, nie spodziewałem się że któreś z pism spektakularnie zdeklasuje rywali :grin:

, nawet myślałem , że zwycięży opcja alternatywna - Internet., Sam głosowałem na Wędkarza Polskiego.

Ps.

quasi Demokracja w polskim wydaniu Ci się nie podoba ? :wink:

, to ma być zwykła ankieta, a nie przygotowania do przewrotu majowego :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quasi Demokracja w polskim wydaniu Ci się nie podoba ?

Ba, żebym to ja jeden był niezadowolony....

to ma być zwykła ankieta, a nie przygotowania do przewrotu majowego :mrgreen: :mrgreen:
Zauważ, że 'rządy pułkowników' już mamy - tutaj na forum :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że 'rządy pułkowników' już mamy - tutaj na forum :wink:

"Świeżak" jeszcze jestem,..ale codziennie rozglądam się w około, a to co widzę napełnia mnie pokorą... :mrgreen:

A tak wracając do tematu, może by przy okazji następnej ankiety zrobić jakieś zakłady (postawić na zwycięzce) obstawiać np sms'em za 2,44 zł a, spośród tych co prawidłowo wytypowali zwycięzce wylosować jednego, uhonorować symboliczną nagrodą , a resztę kapusty przeznaczyć na jakiś szczytny cel.

Wiem to niepierwszy mój mało błyskotliwy pomysł na tym forum, ale można się zastanowić nad połączeniem przyjemnego (hazardu) z pożytecznym :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze na chwilę do tej polskiej demokracji - dopiero teraz załapałem, że chyba chodziło Ci o te dwa zmutowane i sklonowane kartofle, ale ja miałem bardziej na myśl większą siłę głosów dwóch, czy trzech samców owcy nad jednym profesorem, co generalnie charakteryzuje demokratyczny styl sprawowania władzy.

zrobić jakieś zakłady (postawić na zwycięzce) obstawiać np sms'em za 2,44 zł

Giełda, konie i walki kogutów Ci nie wystarczają? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.