Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

lokalizacja Karpii


Adas

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam mam do was pytanie łowie nad zalewem sulejowskim do tej pory łowiłem leszcze szczupaki sandacze itd. Postanowiłem poprubowac troche na proteinke w poszukiwaniu miśków ale mam problem.a mianowicie jestem poczatkujacym karpiazem i nie bardzo wiem gdzie ich szukac i jhakich zestawów urzyć :oops: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne "dobrze" postawione pytanie...szukaj ich tam gdzie występują. Nie ma złotej recepty. Łowię przeważnie na malutkim śródleśnym jeziorze i zlokalizowanie żerowisk karpia zajęło mi prawie rok- były strzały ale żeby je odszukać - ścieżki, żerowiska, wyciągnąć je z zaczepów- trochę to trwało- najlepiej jak poświecisz kilka dni na obserwacje wody- Zalew Sulejowski jest całkiem spory i musisz je samemu odszukać w okolicy, gdzie będziesz łowił. Jak już je zaobserwujesz - to zacznij nęcić- a to już zależy od miejsca, ilości białorybu, zasobności portfela. Po prostu musisz sobie zrobić miejscówkę. Zestawy zależy ile mułu na dnie ale im prościej tym lepiej pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.