Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Informuje wszystkich wszem i wobec ( :mrgreen: ) ze dzisiejszy wynik równy zeru. Po pierwsze to wygonił mnie wiatr a po drugie totalny brak zainteresowania ryb moimi przynętami, zanętami, itp :wink:

Jednak na kolejne ryby poczekam, aż temperatura przez kilka dni wzrośnie powyzej 10'C.

Ale wiatrzysko jest niesamowite! Jak wyjeżdżałem to wiało słabiej i myślałem, że się uspokoi, ale niestety nic z tego nie wyszło.

A jak u reszty? :grin: ( czekam na jakieś zdjęcia ryb, bo zapomniałem jak one wyglądają :neutral: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczawa w okolicach Złotoryi

Gebal (tańsze :mrgreen: ) :) wpadnie więcej fotek, jak Pewniak wrzuci swoje fotki. on złowił chyba 4 czy 5 ale jeden wymiarowy (32cm) i sporo wyjść i 2 czy 3 spięcia :D ogólnie pstrąg wwspółpracował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

No widzę, że z tej rzeki ładnie doją :shock: A jak jest tam z wodą? Była mętna i wysoka?! Nie mogę określić tego z fotki, gdyż nie wiem jaka jest tam normalnie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek

więcej nie kupie siglona balzera, jak na żyłkę za 15,50pln i tyle pochlebnych opinii :roll:

rwała się w rękach, masakra :(

daj znać jak tobie się będzie sprawować

Ok,myśle że u mnie będzie spoko ,wydaje mi się że jest "świeża"a to tu chyba decyduje ,ale zobaczymy ,jak będzie kicha to im na robie Antyreklamy :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj też wydarło z domu nad wodę... chciałem troszkę za okoniem pochodzić ze spinningiem. Efekt to chyba certa,ale nie jestem pewien (wrzucę później fotkę) i szczupaczek. Okonie nie połykały wcale...ogólnie jestem zadowolony bo pierwsza ryba w tym roku zaliczona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na jakieś zdjęcia ryb, bo zapomniałem jak one wyglądają

Na priva napiszę ci gdzie jest ryba na Wiśle :mrgreen::lol::wink:

Dzisiaj drugi wypad w tym roku. Objazd łowisk i parę godzin łowienia :cool: Pierwszą rybą 2008 był okonek 5 cm :lol: Połowiłem trochę płotek i okoni, ale brania słabe.

A to dla Hexmana- tak wygląda płotka :lol::lol::wink:

59d9f162a8db370fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

»

Pierwszą rybą 2008 był okonek 5 cm

Hehe widze ze w 1 rybie 2008 dominuje okon :D;) Dzis bylem na rybach ale kurcze takiego wiatru juz dawnooo nie bylo myslalem ze mnie porwie :D latalo wszystko wokolo ale bylo nawet slonecznie. 1 wyprawa byla na pobliskie jezioro lecz przybralo poziom wody i nic nie bralo :???: Pozniej postanowilem jechac z kolega na dzieckowice zobaczyc czy lod stopnial (nie liczylismy na to :cool: ) i czy cos bedzie bralo ;) NIesety zlapalem tylko zapalenie ucha :D:) czekam na cieple dni.... :grin:

Ponizej kilka fotek:

Osadnik ZGE

d658a703550b7e60m.jpg

522f77c7d2ade6a1m.jpg

94c804f2fa908bcdm.jpg

752eba7be8837cc4m.jpg

f00aa7d0f429713em.jpg

Zalew dzieckowice ;)

0bdfb15f8e02df93m.jpg

8dfe2531a1b7dbf6m.jpg

a4424fcfb3467664m.jpg

b3179e5a66cc33e2m.jpg

92815d99cd696b10m.jpg

4a28ae98243ea868m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w kilku postach rozpisałem tą moją wyprawe pstrągowa tak więc wrzucę ją w jednym poście z wszystkimi zdjęciami już :)

Dzisiejszy wypad nad Kaczawę był naprawdę udany, ryby współpracowały i nawet pogoda dopisała :)

mój kropek 30cm:

a03f774e30416ee5m.jpg

10aea295b8dba11fm.jpg

(na rybach jestem :P )

Kropki Pewniaka, jeden miarowy 33cm (sfotografowane 3 , razem miał ich 5 :) )

81addb3262092be1m.jpg

8d445101c581a888m.jpg

9345dc911226a195m.jpg

Ogólnie było sporo brań, wyjść i 1 kropeki Łukasza spięty pod samym brzegiem :)

0e30be3baddc9f3em.jpg

a9c3e9704c771f11m.jpg

6ebb324a229ed1aam.jpg

e0024c3af0315197m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz chyba słyszę o troci z Wisły :shock: Co to się dzieje... :mrgreen:

A co w tym dziwnego?

Regularnie zarbiana byla trotkami i lososkami Drweca

A jak popatrzycie na mape to do Drwecy rybki z Baltyku nie lataja :wink:

Tylko polowy w Wisle ze wzgledu na jej wielkosc sa przypadkowe na wedke bo jakos wszyscy jezdza na Drwece

Co do bolenia Hexman to zerknal bym w regulamin bo nie jestem pewien czy nadal nie obowiazuje od poczatku stycznia do konca kwietnia okres ochronny (kilka razy sie juz to zminialo a nie wiem jak jest w tym roku bo regulamin dostaje przy wykupie karty a tego jeszcze w tym roku nie zrobilem :lol: )

Tak czy siak dalbym im spokoj na bezstresowy rozrod :wink:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.