Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Co do bolenia Hexman to zerknal bym w regulamin bo nie jestem pewien czy nadal nie obowiazuje od poczatku stycznia do konca kwietnia okres ochronny

To była ironia, bo nie spotkałem się z ludźmi którzy by go w moich okolicach złowili :lol:

Bo Wisła w okolicy jest można powiedzieć bardziej "strumykiem" niż największą rzeką w polsce :wink:

dalbym im spokoj na bezstresowy rozrod :wink:

Jak narazie, to Tomek daje mi rady dotyczace płoci, więc spinning narazie odkładam "do szafy" :smile:

Gratuluje kropka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotosik jest mi zupełnie obcy.

Proste jak drut. Rejestrujesz się i logujesz. Na stronie głównej

http://www.fotosik.pl/

Masz ramkę dodaj zdjęcie. Przeglądaj- wybierasz zdjęcie z dysku i klikasz dodaj. Jak się załaduje kopiujesz link "miniatura na forum" i wklejasz do posta.

W każdej innej chwili możesz wejść w "moje konto" w prawym górnym rogu i tam masz wszystkie zdjęcia wraz z opcją dla każdego z nich "pobierz pozostałe kody", po kliknięciu wyświetla się ramka a w niej m.in "miniatura na forum" :wink:

Zrobiłem opis, bo może ktoś jeszcze nie wkleja fajnych zdjęć tylko z tego powodu :shock::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy śliczny dzionek (to słoneczko) zmotywował mnie do wypadu nad Bystrzycę w celu poszukiwania miejscówek na "sezon w pełni" oraz wypróbowania kilku wobków i blaszek z zamiarem okonia jazia lub klenia, ale dzisiejszy poranek mnie zdołował - 5 cm śniegu za oknem!!!!

Tragedia, a wczoraj z taką pieczołowitościa przygotowywałem sprzęt i ubiór....

z wypadu nici, a wszystko to, bo ta pogoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzisiejszy poranek mnie zdołował
No może nie zdołował ale zniechęcił ,odpuściłem dziś .
Zrobiłem opis, bo może ktoś jeszcze nie wkleja fajnych zdjęć tylko z tego powodu
Tomku obawiam się że ten krótki opis nie na wiele pomoże co dla nas jest oczywiste dla innych jest czarną magią ,bo jest wielu co nie wiedzą ,co to są linki ,tagi ,kody ,przyznam się szczeże że tak było ze mną i jak by nie haczyk to na pewno bym dalej to nie wiedział ,może by tak mały instruktaż z tablicami pokazowymi co jest co na przykladzie rejestracji na fotosiku i wklejania fotek na haczyk.,ja nie stety nie czuje się zbyt "silny" jeszcze w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się dzisiaj po raz drugi w tym roku na rybki. Nocna wichura trochę mnie zniechęciła ale jednak się nie poddałem.

Plan był pstrągowy na pobliskiej mi rzeczce. Niestety stan wody nie dał mi szans nawet na podjęcie decyzji wyjęcia wędki z bagażnika :???:

736b8ff0cd8dbad6m.jpg

80dda3d3a765740fm.jpg

Potem decyzja że może okoń gdzieś się trafi i niestety jeszcze lód :???:

b1aa564c33a043dem.jpg

Tak więc nie powędkowałem a tylko pospacerowałem w błotku :wink:

84da172af4c798cbm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by tak mały instruktaż z tablicami pokazowymi co jest co na przykladzie rejestracji na fotosiku i wklejania fotek na haczyk

Bardzo dobry pomysł :razz: Jak znajdę czas to opracuję coś takiego :wink:

Ja dzisiaj nie na rybach, ale na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym naszego stowarzyszenia, na którym przypadła mi rola sekretarza :mrgreen:

Zebranie przebiegło rzeczowo i sprawnie, mimo tego, że zmagamy się z wielkimi problemami (głównie własnościowymi) i potrwało tylko 2,5 godziny :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosenna pogoda zachecala do wedkarskiego wypadu.Niestety wysoka woda w rzekach uniemozliwiala "szczucie zebatego".Postanowilem sprawdzic okolice ujscia pstragowego strumyczka. Zdziwily mnie tabliczki"no hunting ,no fishing" umieszczone dosc "gesto" na okolicznych drzewach. Za kolejnym zywoplotem lezala "odpowiedz"a2af78947e3d9a19m.jpge7a90dfadbde1171m.jpgMial "cos takiego" w wygladzie iz uznalemiz lepiej nie ignorowac zakazu. Nie chcialem jednak tracic dnia ,wiec wrocilem nad "kanalek".Woda bardzo przejzysta i kompletny brak "zielonego" nie wrozyly sukcesu87c467596073ed7dm.jpg.Przetestowalem jedynie nowe "wobki" i poszedlem popatrzec na zalana kopalnie kruszywa871804249326bb88m.jpg89f8b1a56d157a45m.jpg58bea6eb46b09311m.jpgKiedys zaopatrywala w tluczen wszystkie budowy w hrabstwie Kildare.Podobno woda zalewala ja tak szybko ze "na dnie" pozostawiono mniej cenne i mniej mobilne maszyny :!:.A z ciekawosci, macie moze doswiadczenie po jakim czasie taki zalany "dolek' moze stac sie pelnowartosciowym lowiskiem :?::wink:.

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekaw jestem komentarzy bo pomyliłem kiedyś taką samą (wyglądem i wielością) rybkę na forum z jaziem a,że nie jestem specem ani od jazi ani od boleni ani tym bardziej od jelców,wiec z tąd moja ciekawość :wink:

P.S.Gratuluje tym co połowili (obojętnie co) :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomczo jelec to napewno nie jest. Jestem pewien... mysle, że to może byc certa albo "sapa" czy cos takiego... juz kiedys na forum widzialem zdjecie tej rybki. Jelec to nie jest gdyż ta na zdjęciu (choc może tego nie widać) miała "mordkę" podobną do świnki tj. z takim "noskiem" do przodu. :)

To chyba to... http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Vimba_vimba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.