Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie już po ataku zimy

Wczoraj i przedwczoraj owszem padał śnieg, a przedwczoraj nawet dużo i było wszędzie biało.

Ale wczoraj po południu już się zrobiło ładnie, śnieg zniknął i jest znośnie nawet wiatru nie ma :)

Chyba do Was przegnałam swoją zimę :P

Ale nie martwcie się - mam przeczucie, że i u Was śnieg stopnieje i w końcu zrobi sie ciepło - chyba mnie owo przeczucie nie myli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pięknie dzisiaj sypało śniegiem, gruba, pusztysta warstewka pięknego białego śnieżku.. A teraz pięknie przyświeca słońce jest ponad 7stopni ciepła i będzie "PIĘKNA" chlapa..

Co za pogoda.. :neutral::neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

Mmmm.... ależ piękna pogoda na święta. Wszędzie koło domu biało na 4 cm a termometr za oknem wskazuje -5 stopni C :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj siedziałem z tatą od 17.30(+1 st C, zamieć śnieżna) do 21.00(-4 st C, praktycznie bezchmurne niebo). Efekt - kilka słabych brań na DSie u taty na białego robaka, u mnie na kulkę i kukurydzę zero. W sobotę replay :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść kulkę póki co :wink: kilka białych+ kukurydza lub ryż dmuchany :wink:
Teraz traktuję wyjazdy jako zabawę i pewne testy zakupionych i zrobionych rzeczy. Wiem że wyniki na kulkę będą najprawdopodobniej w tym momencie zerowe ale od czegoś trzeba zacząć :wink: Czasami nie ma sensu kopiować innych. Na białe łowi tato i jest dla mnie w tym momencie takim testerem: biorą już czy jeszcze nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wyniki na kulkę będą najprawdopodobniej w tym momencie zerowe ale od czegoś trzeba zacząć :wink:
Łowić ryby, ale nie koniecznie tak by je złowić - jak dla mnie bomba.

Składam Ci hołd :razz: (dodam, by nie być źle zrozumianym to nie jest nabijanie się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowić ryby, ale nie koniecznie tak by je złowić - jak dla mnie bomba.

Składam Ci hołd :razz: (dodam, by nie być źle zrozumianym to nie jest nabijanie się)

Nie od razu Rzym zbudowano... Lepiej zacząć od zera i piąć się do góry niż na odwrót. Można powiedzieć że znam te karpie na które teraz poluje i nie spodziewam się jakichkolwiek brań. Wiadomo że siedzi się koło wędki i czeka ale jak dla mnie w tym momencie ważniejsze jest posiedzenie i pogadanie nad wodą z tatą (oczywiście o rybach :twisted: ) i przetestowanie pewnych, całkowicie dla mnie nowych rzeczy (jak już pisałem) :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj udany wypad nad Szkarpawe. wsumie nad woda spedzilem ok 7 godzin (6-13), czyli nie bylo zle. :razz: Efekt to kilkadziesiat plotek w przekroju od 15cm do 27 najwieksza, oraz kilkanascie leszczykow w podobnych rozmiarach. wszystko na drgajaca, przyneta byly biale robaki i pinki. a i jeszcze zerwal mi sie karas, oceniam go gdzies na 25-30cm.

fotki postaram sie wrzucic pozniej :wink: .

pozdrawiam braci wedkarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarłowy leszcz ok 50cm
Raczej przed tarłowy ,bo do tarła jeszcze ho ho ho :lol:

A ja dziś skorzystałem z rannej chwili luzu :wink::lol: i o 5 godz. sprawdzałem obecność rybek w wodzie ,karpie i amurki były na wagarach :mrgreen: ale za to kleń meldował się co chwila ,no trochę już potrenowałem na tych kleniach przez parę dni ale jakoś nie mogę przekroczyć magicznej 50-dziesiątki ,chyba kulki zwiększą średnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

maniek, jeśli meldują się regularnie to i tak już jest "coś". Gratulacje i czekam na foto takiego ponad 50 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, nie wiesz, czy na kamieniach albo kapliczce się już coś ruszyło?

Płotka zaczęła się przemieszczać (patrz mój post powyżej). Na Goczałkowickim wyszła z kanałów :roll:

O Wiśle nie mam żadnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.