Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Płotka zaczęła się przemieszczać

To by wszystko tłumaczyło :wink: . W takim razie w przyszłym tygodniu pierwszy wypad na Wisłę ze spławikiem :grin: Cieszę się bardzo, bo na kapliczkę mam dosłownie 5-10 minut spacerkiem :grin: a nie jak na Iłownicę :roll: .

We wtorek lub środę opiszę jak wrażenia z Wisełki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy bycie na rybach we śnie też się liczy? :lol:

Jeśli tak to... dzisiaj 3-metrowy szczupak, prawdziwy smok, w porcie w Amsterdamie, na... 2 białe robaki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:

Gratulacje :mrgreen::mrgreen::mrgreen: A ja takich snów nie mam, miałem inny sen... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to... dzisiaj 3-metrowy szczupak, prawdziwy smok, w porcie w Amsterdamie, na... 2 białe robaki
:shock::shock::shock: Długo z nim walczyłaś ,a może to nie szczupak 3metrowy a.......... zresztą mam kosmate myśli. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Pozdrawiam i oby w realu trafiały Ci się takie szczupaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bycie na rybach we śnie też się liczy? :lol:

Jeśli tak to... dzisiaj 3-metrowy szczupak, w porcie

Co to jakieś fatum z tymi szczupakami? :o

Mnie dzisiaj również snił się szczupak, również z portu ale nie 3 metrowy :lol: byl mniejszy zdecydowanie, ale walczył pieknie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie było lekko - pobudka o 5 rano i jazda nad morze w poszukiwaniu troci :cool:

Na samym poczatku zapowiadało się ciekawie, ale z każdą chwilą było coraz gorzej - fale coraz większe. Pod koniec łowienie wyglądało tak :o

ab97351d910d7cf6m.jpg

Efekty zero , w kwietniu kolejna próba.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje A ja takich snów nie mam, miałem inny sen...

a jaki? :twisted:

cośty paliła

pominę to milczeniem :roll:

To chyba te jaja jakieś zatrute były

no jakie jaja :P Śniło mi się popredniej nocy, a jaja się jadło dopiero dzisiaj ;)

a.......... zresztą mam kosmate myśli.

tiaaa? :twisted: a jakie? :cool::mrgreen:

Pozdrawiam i oby w realu trafiały Ci się takie szczupaki.

a dziękuję, oby :mrgreen:

Co to jakieś fatum z tymi szczupakami?

a może to przepowiednia? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj od 16 do 22, dzisiaj od 16 do 20.30. Wynik = zero

No to gratulacje (cierpliwości).

Chyba będzie lepiej dla Ciebie jak jednak odstawisz te proteiny na bok a założysz na hak np. jedną kukurydzę z 1 lub 2 czerwonymi robakami. Ale to Twój test więc Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napisz coś gdzie byłes na tych rybciach??
Radłów.
Chyba będzie lepiej dla Ciebie jak jednak odstawisz te proteiny na bok a założysz na hak np. jedną kukurydzę z 1 lub 2 czerwonymi robakami. Ale to Twój test więc Twój wybór.
Tata łowi na DSy , haczyk 12, 2 lub 3 białe, ja natomiast miałem 2 ziarenka kukurydzy i kulkę 14mm, więc łowisko sprawdzone bardzo dobrze (zwłaszcza przez tate) - na razie nie bierze i tyle :wink: Przynajmniej pogoda dopisała :wink: Rybki zostawiam w spokoju aż się coś bardziej ociepli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianxtx napisał/a:

Gratulacje A ja takich snów nie mam, miałem inny sen...

a jaki? :twisted:

A tego już na forum nie powiem (tajemnica) :wink::sad: ,powiem tylko ze mimo że śniło mi się coś związanego ze szkołą nie był to koszmar a wręcz przeciwnie :mrgreen: Niestety mnie obudzono... Może dziś w nocy będzie kontynuacja tego snu :wink::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w klasie nie ma dziewczyn :???::???::wink:

Już może nic nie pisze...,chodź żeby ktoś sobie nie pomyślał nie wiadomo co dziewczyny były w tym śnie :wink:

hexman, żadne tam wariacje :mrgreen: :mrgreen:Sen nei codzienny jednak jak już powiedziałem nie opisze tego snu na forum(nie ten temat:wink: )TAJEMNICA! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek

A wracając do tematu wędkarskiego............

Przez ostatni tydzień na Warcie płoć bierze jak szalona pomimo anomnalii pogodowych-opinie postronnych jedynie.

W środe jade sprawdzić.Pozdrawiam Haczykowców po przerwie.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.