Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Niezla ryba Pike

Dzięki, Tomku :smile: . Przypomina mi się, jak Stanisław Tym w jakimś kabarecie tłumaczył, co to są uczucia ambiwalentne:

- Są to takie uczucia, których doznaje dorosły mężczyzna na widok teściowej, spadającej w przepaść jego nowym samochodem... :cool:

Tak: no niby ryba, niby lepiej niż te leszczyki, które łowili inni - i te linki, których nie czuło się nawet podczas holu - ale okres ochronny, ale chciałem karpia... :smile: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Tomek_N, a kto Tobie zabroni spiningiem łowić na grunt?? Z tego co się orientuję to Twój kijek ma cw do 80 g. Może wszystkich brań nie zobaczysz ale miło spędzisz czas nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny rybek

Dzięki, Artech.

Narazie nie mam kaski by sobie kupic Feeder`a

Ja w ogóle nie mam feedera i żyję :cool:

Zresztą: jakbym w ogóle nie miał wędek, to i tak bym łowił na leszczynę, gwóźdź i gumę od majtek - to jest gorsze od alkoholizmu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek_N, a kto Tobie zabroni spiningiem łowić na grunt?? Z tego co się orientuję to Twój kijek ma cw do 80 g. Może wszystkich brań nie zobaczysz ale miło spędzisz czas nad wodą.

Co racja to racja Artech, wiesz ze nawet o tym nie pomyslalem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo liczy sie to co człowiek przezył w czasie holu i w koncu kiedy juz robil to zdjecie ... on ma w swojej głowie i tak o wiele lepszy obraz tej ryby a fotke pewnie traktuje jako "ścieżke dostepu do "pliku" " .

To pisałem ja-Docent OMC inżynier od wody ;P

I na tym póki co zakończmy wątek zdjęcia wklejonego przez Pike'a :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to Twój kijek ma cw do 80 g

Jezus Maria... Toż to nie spinning, tylko kij wyprodukowany z myślą o koszyku. :lol: Pozdrawia nierozumiejący problemu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinning, Pike. Spinning

To cały cywilizowany świat użala się nad losem wielorybów, a Ty spinningujesz takim sprzętem? O pomstę do Boga i tak dalej :smile: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie boj Pike,

proponuje poszukac pare watkow w ktorych sie udzielalem i byla niezla dyskusja nad cw. :cool: Na Men i gumki (11cm) ten kijek jest bombowiec (taka moja opinia).

Bo zaraz bedzie "A wracajac do tematu ;)"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje poszukac pare watkow w ktorych sie udzielalem i byla niezla dyskusja nad cw.

Poszukam jutro, bo powinienem pisać przemądrzałe rzeczy przez godzinę, a na tym czy innym forum być przez 5 min, a się mie nie chce i się mie poodwracały proporcje.

Ja mam od paru tygodni kij do 70g (castingowy) i nie chce mi się wierzyć, że to się nadaje do czegoś poniżej średnich rozmiarów walenia, więc poczytam na sto procent.

Bo zaraz bedzie "A wracajac do tematu "

Na władzę nie poradzę, ale najwyżej powycinają - czy my tu piszemy rzeczy o znaczeniu pierwszym? Niech tną i oszczędzają wstydu :cool: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z kumplem byliśmy na ujściu Jezierzycy - siedzieliśmy od 7.00 do 13.00 - do godz. 9.00 sporadyczne brania - krąpik, mała płotka, ukleja - od ok 9.00 zaczeły brać leszczyki w sumie - mieliśmy ich z jakieś 13 szt w rozmiarach od 35 do 55 cm - największy kumpla całe 54 cm - metoda feeder + białe - rybki pływają w wodzie - jak dostane foty e-mailem to wrzucę kilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj w godz. 15-18 trafiło sie 4 płocie - najwieksza miała coś ok 30 c. Popłynęły z powrotem. Przynęta - biały robaczek.

Ale obok wędkarz przez czas od ok 13-18 złowił ok 30 płoci tak między 25-35 cm. Ale na inną przynętę - taki mały czerwony robaczek - mówił, że to ochotka.

Łowisko - port w stoczni w Płocku (tak mniej więcej na środku długości).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, Czarna Przemsza, wynik 1 pstrążek 35 cm i ... uwaga ... sandał 62 cm :mrgreen: One wręcz przepadają za mną i gdzie bym nie był ... normalnie lgną do mnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pomimo, że kraina pstrąga i lipienia popłynął do domciu. W tej rzeczce trafiają sie pojedyncze sztuki, które pochodzą z Przeczyc. Siedzą gółwnie na zakręcie przed Łagiszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypróbowałeś HM-a?
Nie miałem zamiaru rybkom łebków wyrywać, ponadto jak rzucić przynetą 5 g kijkiem o dolnej granicy c.w. 20g :shock: Przewietrzyłem Techniuma 2,4 c.w. 7-28g. ... tym czarnym o dużej zbieżności ;)

Obecnie ochronę ma wszę :grin: dzie :sad:

Tak, był kiedyś okres, że w krainie pstrąga i lipienia to był szkodnik na równi ze szczupakiem. Pamiętam jak latali po rzece z dużymi podbierakami i tyczką elektryczną i czyścili wodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek

Byłem dziś na Psarach k/Głowna

95cfd10e2295272am.jpg

Brały płotki,płotki i jeszcze raz płotki

9309a98285e0041bm.jpg

Było ogólnie zimno ale jak wyszło słońce to zdecydowanie sie ociepliło

7d22412dd9edf083m.jpg

Wyjazd nalezy do udanych bo nie był spędzony w mieście tylko na świerzym powietrzu

ryby brały chimerycznie ale jak podzeszły w to praktycznie co rzut to branie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto największy 29cm :

Fajny. Gratuluję, Łukaszu.

:smile:

Brały płotki,płotki i jeszcze raz płotki

Również gratuluję, Sebku. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.