Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jak na razie kiepsko, sama drobnica, ale przynajmniej odpoczynek przyjemny :grin:

Wczorajsze popołudnie i wieczor spędziłem nad pewnym leśnym zbiorniku, miały być karasie i liny, a były 10cm płotki :neutral:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj az 2 płotki.

Nie zdradze łowiska i nie zdradze na co łowiłem :lol::wink:

Ale i tak wrocilem z dobrym humorem, jeszcze jak włosi (czyt. pedzie) dzisiaj odpadną bede naprawde zadowolony :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś byłem ze spiningiem... było całkiem całkiem ... ale brały same małe Złapałem 4 i jeden mi się spiął 2 dłoniaki 2 takie szczupaczki po około 35 cm.. dzieci .. dostały po buziaku i wróciły do wody jutro takze jade może dziadków i rodziców zawołają to bedzie fajnie ... :)

Fotki

FOTKA 1

FOTKA 2

FOTKA 3

FOTKA 4

FOTKA 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno wrocilem

Bylem nad Wisla

co jakis czas walniecie na powierzchnie wody ale mi nie udalo sie nic ustrzelic

bylem z kolega on tez nic, a na widoku stal wedkarz na glowce w woderach,. tez nic

przeszedlem na plytka zatoczke, w pewnej chwili na tafle wody jak cos nie przy...... ,na wodzie gejzer, albo Bobr albo gigant Szczupiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten temat zainteresuje tych którzy wybrali sie na ryby na dłużej. Jak plus dwóch znajomych byliśmy trzy dni nad Odrą. W sumie 15 jazi po 1-1,5kg dwa leszcze i około 40płoci. Pogoda dopisała (noc -4C) :lol::cool: ale efekty niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

U mnie 1 maj i około 4 rano leszcz 58cm. Kolega miał 43cm. i 46cm. Dziś była powtórka i jeden leszcz kolegi - 50cm :cool:

Na zasiadkach zjawialiśmy się jeszcze, gdy było ciemno o 3 w nocy. Na kładce pozawijani w śpiwory i czekamy na brania :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Więc nie tylko ja czułem się jak na... :mrgreen: Dzisiejszej nocy byłem już przygotowany - kalesony 3 pary spodni, 3 bluzy zimowa kurtka, czapka na uszy i skórzane rękawiczki :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Mimo to w stopy - na których miałem wełniane skarpetki - było zimno i musiałem mieć śpiworek :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie tylko ja czułem się jak na... :mrgreen: Dzisiejszej nocy byłem już przygotowany - kalesony 3 pary spodni, 3 bluzy zimowa kurtka, czapka na uszy i skórzane rękawiczki :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Mimo to w stopy - na których miałem wełniane skarpetki - było zimno i musiałem mieć śpiworek :lol::lol::lol:

Zimno Ci Macku bo nie spinningujesz :cool::lol: Jak bys sie ruszal by Ci tylko zamarzly palce i paluszki od nog...mowie z doswiadczenia :cool::grin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaaaaaa ja też miałam na sobie męskie kalesony Bosche jak w tym można chodzić, wolę stringi :mrgreen:

A tak na poważnie, mimo iż wolnego długiego weekendu u mnie niet, to zimno było masakrycznie i nawet, jak bawiła się tylko drobnica, to te dni uważam za udane :twisted: Zawsze czekam z niecierpliwością na wyprawę, może jutro coś się zawiesi na haku, może nie, ale będę próbować ile się da. Póki co większość nocek spędzam w sieci (jeszcze kilka dni i będę wolna) w poszukiwaniu patentów i patencików, żeby rybkę do stołu zaprosić. Zobaczymy co z tego wyjdzie......... do niedzieli daleko, a może się pochwalę :roll:

Pozwodzenia życzę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za przedwczesny temat? Słyszałem że w PL długi weekend majowy ma w tym roku 9 dni - więc tak naprawdę niedawno się zaczał dopiero i jest w pełni :) Ja nie mam długiego weekendu - mimo że mieć powinienem bo 7 maja w IRL jest ustawowo wolny od pracy - ale ja akurat ten weekend - i sobotę, i niedzielę i nawet wolny dla innych poniedziałek idę do pracy - no ale mają się wydarzyć wielkie rzeczy i szczerze powiem że cieszę się z tego, a że lubię swoją pracę to nie narzekam a wręcz się cieszę że coś ciekawego będzie się działo. Pozdrowienia dla wszystkich tych, którzy nie lubią swojej pracy i zapłakali by się na amen na moim miejscu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, ale 1-go maja pierwszy raz w życiu łowiłem ryby. W Łodzi, na Krzywiu. Tłumy ludzi. Nie było gdzie spinningować, bo wszędzie siedzieli z żywymi rybkami na przynętę. Ja nic nie złowiłem, tylko się namachałem i chyba poza moim nauczycielem nikt nie złowił wymiarowego szczupaka - 52cm. Stanął w miejscu, gdzie nikt nie chciał usiąść i z niego obrzucał prawie cały staw. Efekt, to cztery małe i jeden wymiarowy. Obfotografowany i uwolniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega ładnego 40-staka..

Patryk, pozwoliłem sobie przerobić twojego posta :wink: Takie piekne ryby trzeba pokazywać wszystkim a nie ukrywać pod linkami :wink::mrgreen:

Gratuluj koledze, okoń marzenie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi napisał/a:

wolę stringi :mrgreen:

Już Cię lubię!! :lol: :lol:

Fajnie, ja Ciebie też lubię :wink:

w PL długi weekend majowy ma w tym roku 9 dni

No tak, tylko gorzej z tymi co idą w piątek, sobotę do pracy :roll: współczuję :mrgreen: Tomaszek Tobie też :wink:

Miałam być na rybach dziś i jakoś nie jestem :evil: Może coś się jeszcze zmieni, bo mnie nosi :???:

A to wszystko przez : Jak dziś było na rybach? - Gratuluję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi napisał/a:

Fajnie, ja Ciebie też lubię

Tylko bez szaleństw, bo za Magnumem jeszcze stoi prokurator :wink::lol: :lol: :lol:

Tomek przecież nie napisałam, że Go kocham........... :roll:

Ciebie też lubię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za przedwczesny temat? Słyszałem że w PL długi weekend majowy ma w tym roku 9 dni - więc tak naprawdę niedawno się zaczał dopiero i jest w pełni
Niby tak ale niektórm ten wekend kończy się wcześniej niestety :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.