Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Popek1990 - Piekny linek , gratulacje. Na moje oko to ma chyba z 1,3kg.

Przed polozeniem ryb na patelni pstrykaj zdjecia nad woda , nie bedzie kaloryfer palil w oczy :wink:

:mrgreen:

to masz cos scentrowane oczko :mrgreen: lin mial 85dg sam sie zdziwilem mierzyl 38cm no i nastepnym razem bede bral aparacik nad wode ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

łee jesli sie nei myle to jest to platny staw specjalny ;p bys sie andi wstydzil;p

u mnie wczoraj przez 6 h lowienia na rybniku 8 leszczy od 25 do 37+ i 1plotka 22cm, 3 pozyczej30stki zabrane,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łee jesli sie nei myle to jest to platny staw specjalny ;p bys sie andi wstydzil;p

u mnie wczoraj przez 6 h lowienia na rybniku 8 leszczy od 25 do 37+ i 1plotka 22cm, 3 pozyczej30stki zabrane,

Jeśli się nie mylę to Rybnik to płatne łowisko specjalne :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ tomek - tak ale rybnik fakt faktem nie rozni sie niczym od innych zbiornikow;p nie jest tam latwo o duzą rybe

@ andi;p sierakowice to 100 na 100 m staw i tam mozna nawet karpia na podrywke zlapac tyle tego plywalo ...przynajmniej tak kilka lat temu slyszalem;p chyba ze sie zmienilo to zwracam honor;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skydriver, ja tam w tym roku byłem cztery razy i po raz pierwszy coś wyciągnołem, jak uważasz że można karpia na podrywkę złapać to ukłony z mojej strony :mrgreen: dodam tylko że dwa tygodnie temu siedziało 14 karpiarzy z Czech i w ciągu 3 dni wyciągneli tylko 1 karpia :mrgreen::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ andi;p sierakowice to 100 na 100 m staw i tam mozna nawet karpia na podrywke zlapac tyle tego plywalo ...przynajmniej tak kilka lat temu slyszalem;p chyba ze sie zmienilo to zwracam honor;p

Oj mylisz sie ... myyyyliiisz .... jeżeli mowimy o Sierakowicach leżacych na kaszubach między Kartuzami a Lęborkiem ... to masz naprawde dziwne pojęcie 100 metrów.

Swoja droga to sie tam niedlugo wybieram na gruncik ... i tam tez wyciągnołem swojego pierwszego leszcza w zyciu .... jaki ja dumny byłem ... na bacik z łódki w weekend majowy :)

nie komentujcie zestawu bat+łódka prooosze :)

PS: ponizej fotki tego stawu 100x100m :twisted: foteczki sa z 2005 roku ... czerwiec albo lipiec ...

aha bym zapomnial ... jeziorko owszem jest dosc rybne ale zeby tam o duze sztuki bylo łatwo ... no to ja mam inne informacje ... zdecydowanie inne trzeba sie dobre przygotowac i "napolować" aby cos dorwac :)

Obiecane linki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8f9e95b51fce93a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73ec84abd0decc45.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5de8462cefe0618.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e31185861ad2bdea.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf0c82fa109c30e8.html

Prawda ze ładny staw ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli mowimy o Sierakowicach leżacych na kaszubach między Kartuzami a Lęborkiem

Docent, tu chodzi o Sierakowice na śląsku gdzie wstyd karpie łapać :mrgreen::grin:

nadaje się tylko do testowania sprzętu (czyt. podrywek)

ps. fajne te twoje Sierakowice, bo te nasze to tylko sam obciach gdy się tam pojawisz, co dopiero łowić :mrgreen::wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek - tak ale rybnik fakt faktem nie rozni sie niczym od innych zbiornikow;p nie jest tam latwo o duzą rybe

No załóżmy, że się nie różni :wink::mrgreen:

jeżeli mowimy o Sierakowicach leżacych na kaszubach między Kartuzami a Lęborkiem ...
ps. fajne te twoje Sierakowice, bo te nasze to tylko sam obciach gdy się tam pojawisz, co dopiero łowić

Wróćmy powoli do tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja do tematu choć nie zupełnie. Jak miało być dzisiaj na rybach: piękny zachód słońca - cisza - szum morza i 2-3 a może 5-cio kilowe labraksy na wędce. A jak było - po ujechaniu 3.4 km zadzwonił do mnie Tomek i stwierdził: wiatr się wzmaga, wody przybywa na wodzie grzywy, zatoka po ostatnich wiatrach zmącona - zielsko przy brzegu. Cytuję: "po co masz jechać 100km". Dzięki Tomek (pewnie to czytasz)

No i tak wróciłem do domu zachaczając o Tesco gdzie złowiłem bread-fish, salami-fish i foster's-fish. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja wytrzymałem do 9, ale tylko dlatego, że na zachodzie chmury odeszły i...tak przepięknego zachodu słońca dawno nie fotografowałem. Teraz walczę z carlsberg-fishami i tworzę newsa o Slimie dla Salmiaków. Do zobaczenia niedługo nad Dingle Bay ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jesli ktos wedkuje na Wisle ponizej Wloclawka to proponuje sie zapoznac z ponizszym artykulem

http://www.gpmedia.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/po/20070507/TORUN01/105070442/-1/torun

Jesli ktos nie wierzy ze takie rzeczy moga sie dziac proponuje zerknac na stronce IMGW na dobowe zmiane wody we Wloclawku raptem 119 cm :shock::???:

Mysle ze ten sozon bedzie jedna weilka lipa :???:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyszła kolej na mnie :roll: neta nie miałam, więc nie było jak się dobić :roll:

No więc niedziela: wiało, lało itp. Stosowny ubiór na tę pogodę to meskie kalesony wrrr, 2 pary spodni, koszulki, bluzy, kurtka i płaszcz wędkarski :lol: noga rypała jak tylko mogła, ale to mnie nie odstraszyło od wypadu. Moje wysiłki kulinarne w przygotowaniu zanęty przyniosły odpowiednie skutki :twisted:

Sześciu chłopa na brzegu (łącznie z moim) no i ja. Tu gdzieś na gruncik pik pik i nic, u mnie pik pik pik i piiiiik. Hehe może nie wybitne wyniki:

- 3 leszki ok. 30 (w tym 2 moje)

- lin ok. 30 (mój)

ale jak mi się micha cieszyła jak "starym wędkarzom" drobnica wysysa robaki, a u mnie konkretne brania :twisted:

Jak to zwykle bywa duuuża ryba zaczęła żerować pod wieczór, a my niestety musieliśmy wracać do obowiązków rodzicielskich :wink: Ale jak mi się uda niańkę na nockę załatwić to wam pokażę jak się ryby łowi :wink::wink:

P.S. Wszystkim gratuluję rybek i udanego zakończenia długiego weekendu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zacząłem sezon szczupakowy.

Chodziłem ze spinem w sumie jeden około wymiar wylądował na brzegu, a po za tym kilka pobić.

Ale jestem zadowolony ważne że sie coś działo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy dni nad jeziorem w okolicach Sierakowa (wlkp) 12 szczupaczków od 0,5 do 2kg. Ponieważ wszystkie odzyskały wolność, obiecały że przyślą mamusię o łącznej ich wadze.

Brały tylko na kopyto tzw. red head 6cm z główką 20g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech, robisz smaka mi na bolki :lol: , musze szybko wygospodarowac czas i wybrac sie na tą ciekawą rybkę.

Gratulacje :wink:

ps

czy testowałes na bolkach wobka Salmo Thrill? Jesli tak to jak efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keri, niestety Salmo Thrill jestjak na razie niedostępny u mnie w sklepach ale parę osób już go testowało od zeszłego sezonu i parę bolków na nie padło, nawet na ostatniej wyprawie na bielinek kolega złowił na trilla jedną sztukę, podobno po lekkich przeróbkach jest łowniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pogoda!! Czekam na polepszenie!! Może akurat po maturce się polepszy i będę mógł codziennie śmigać na szczupaki albo leszcze, a właśnie biorą juz, warto już nęcić??

A może jak będzie cieplej za pare dni to na nocke??

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.