Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

no maniek ogromne gratulacje i znów pokazałeś, że jesteś naprawdę doświadczonym wędkarzem, pozazdrościć. Ja byłem ostatnio i złowiłem 20 leszczyków takich z 20cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj wielkie polowanie na zebacze z zywcem ale... to jeszcze nie dzis, ten pierwszy czeka na swoja kolej :mrgreen: brania nie zobaczyłem ale było jak zawsze swietnie :razz: zebate czekaja na mnie chyba jak spina zakupie a to juz niedługo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem.. Miałem jednak ją zrobioną na grunt (koszyczek) i znowu godzina siedzenia bez brania nawet :/ Już mnie te całe ryby zniechęcają :/ Robie chyba zestaw na spining i z kolegą pójde na ryby który podobno łowi ich tak dużo (okoni)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorek. Sandałki nie współpracowały z nikim. Jeden leszczyk1,2 kg na brzegu.

Ryba życia mojego brata zerwana. Stawiam na karpika 8-9 kg lub takiego samego amurka. Pół godziny jednak niedało nic bo przypon 0,12 z deka zacieńki. Ogólnie to całkowita klapa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie szaleństwo jazi wczoraj 55cm, 50cm, 46cm i mały Pikuś 32 cm do tego linek 32 i parę płoci. tym linem to się zdziwiłem, że u nas w rzece występuje. Może był jeden :grin: w sumie nadal sobie pływa :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj jakies fatum dzieciaków-pewnie po dniu dziecka :lol::lol:

4 szczupaczki z czego najdłuzszy 36cm :lol:

Wszystkie na spore woblery wiec zmieniłem zestaw na wobki 5-6cm to sie zaczeły okonie, srednia wzrostu ok 15cm.

Jestem zły i zawiedziony :???::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wieczorną sesję dotarłem dopiero po 21, czyli conajmniej o godzinę za późno. Deszcz i wiatr był obiecujący. Niestety zanotowaliśmy z ojcem po jednym braniu, niezakończonym sukcesem. Snuliśmy domysły dlaczego- mały węgorz a może koledzy tego stworka :?: Obiecał tacie przyprowadzić swojego pradziadka w lipcu :wink::lol:

b410f91a1e0c55c4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bylem w piatek w podtorunskich czerniewicach i szukalem jakis glebszych miejsc

Znalazlem nawet cos mnie interesujacego wiec bede nencil

Wlasciwie to juz kukurydza czeka i pierwszy wypad w to miejsce gdzies za godzinke

Oprocz tego na brzegu widzialem martwa troc (moze losos) wielkosci okolo 80 cm

Taka rybke miec kiedys na haku :cool:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja spedzilem cala sobote i pol niedzieli nas Jeziorem Solniskim, w pewnych uroczych zatoczkach. No poprostu wymarzone miejsce, piekne widoki, namiociki i ciekawe towarzystwo. Wszytko bylo dopiete na ostatni guzik ale... brakowalo 2 rzeczy

1. Dobrej pogody, bo lalo i lalo ze cale 2 dni mokry bylem, ale to sie dalo przebolec, zdeterminowany bylem i lowilem do upadlego.

2. Ryb, niestety spedzilem nad jeziorem lowiac jakies 17-20 godzin na wszytko co mialem i na wszysstkie mozliwe sposoby i jedyne co zlowilem to 2 jazgacze okonka i ploc wszytko wymiary Mikro, noo i jeszcze 2 zaczepy ktore pozbawily mnie 2 olubionych przynet...

Nie mam zdjec bo aparat wziol tato, jak bede nastepny raz to zrobie zdjecie temu urokliwemu miejscu, w ktorym sa spore ryby ale nie zawsze mozna je przechytrzyc.

Jedyne co mnie troszke dobija to ze nadal nie moge zlowic ryby na spining. Moze juz nie dlugo na sanie. Powodzenia.

Pozdrawiam Bialagora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.