Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pstrągi w Kotlinie Kłodzkiej


fredi

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam we Wrocławiu i postanowiłem zapolować na pstrąga(spinning). Mam opłaconą kartę + dopłata na górskie. Czy mógłby mi ktoś napisać gdzie mógłbym się udać żeby mieć możliwość spotkania z kropkiem, ale tak łopatologicznie jedź tu i tu i tam łów. Wyjazd 200 km od Wrocka nie stanowi problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jeżeli Kotlina Kłodzka to na pewno Nysa Kłodzka dokładnie gdzie? Tego sama nie wiem, osobiście będę obławiać okolice Barda. Kolejną rzeką jest Ścinawka w okolicach trasy Kłodzko - Ścinawka (taka miejscowość).

Warto również zajrzeć do Informatora krainy pstrąga i lipienia http://www.pzw.org.pl/walbrzych/szablon.php?ids=1023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ciekawy temat. Sam chetnie sie podlacze z pytaniem gdzie :?::idea:

Sama idea, zeby podac dokladnie miejsce to moze jest spaczona, ale chetnie uslysze okolice jakiej rzeki oblawiac i czy ryby szukac na plyciznach rowniez, czy raczej szukac troszke glebszych kawalkow?

Oczywiscie spodniobuty juz zakupiony :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie

chłopaki znad Kaczawy mogliby się wypowiedzieć mają ładne wyniki w tym sezonie, byłem ostatnio 3 razy w legnicy ale jakoś nie mam przekonania żeby lowić w okolicy miasta, a dalszych rejonó oprócz Krotoszyc nie znam.

Moze zaprosicie na jakieś pstrągowanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.