Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Propozycja wiosennego spotkania Ślązaków


Gofer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

jak macie to dajcie jakis link odnosnie opłat na łąke :roll:

pozdrawiam

Parę postów wyżej jest napisane co i jak. Opłaty tylko i wylacznie kiedy nie masz opłaconych składek na rok bieżący.

witam.

takiej informacji mi brakowało . zacząłem czytac o oplatach i troche sie skołowałem bo myslalem ze sa jakies dodatkowe.

musze oplacic skladki na rok w PZW i moge jechac na zlot slazakow :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam mam pytanko powiedzcie mi bo chce sie ze mna zabrac na to spotkanie kumpel który jest no co tu duzo gadac dość wygodny :neutral: czy jest możliwość zakotwiczenia sie z przyczepką przy wodzie czy jest tam z tym problem? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tematu mam pytanie nieco z "innej beczki".

W tym roku padło własnie na Zbiornik Łąka podczas majowej, długo weekendowej nasiadówy i stąd właśnie pytanie, czy są w okolicach (najlepiej najbliższych) zbiornika są jakieś domki letniskowe?

namiot w zupełności by wystarczył, ale nie wziąć spina w reke 1 maja byłoby swoistym nietaktem :wink: a spining wokół namiotu byłby dużym ograniczeniem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy są w okolicach (najlepiej najbliższych) zbiornika są jakieś domki letniskowe?

Tego nie wiem :roll: Na skraju Pszczyny jest Dom Turysty, gdzie powinno być w miarę tanio :roll: to jest kilka kilometrów od plaży w Łące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku padło własnie na Zbiornik Łąka podczas majowej, długo weekendowej nasiadówy

hmmm... :?:

czy są w okolicach (najlepiej najbliższych) zbiornika są jakieś domki letniskowe?

nie ma musisz sobie swój ze sobą przytargać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majówka to plan drugorzędny, a spotkanie 12 kwietnia prócz niewątpliwch walorów towarzyskich, będzie okazją do wyciągnięcia przydatnych informacji ( po gorzkiej żołądkowej rzecz jasna) od Ciebie i Tomka, które mam nadzieje zaowocują na majówce :twisted::wink::smile::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś małe załamanie pogody sie zbliza :evil: a 12-ty coraz bliżej!!!

nie kracz :!::evil:

ale tak powaznie to nieciekawie to wyglada przynjamniej na razie.

w razie deszczu jestem bezradny bo nie mam nic pod czym moglbym sie schowac , no chyba ze w samochodzie ale co to za przyjemnosc :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zapeszać, ale w moim wypadku, na razie wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jutro wyprawa do Fishing Martu aby uzupełnić ekwipunek przed spotkaniem :lol: Oby wszystko się udało :idea: Popracujcie nad tą pogodą :lol::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć dla wędkarza nie ma złej pogody

Maniek masz rację, ale na pewno przyjemniej wędkuje się przy ładnej pogodzie, a co dopiero mając na uwadze "integrowanie" się w gronie Haczykowców :mrgreen: Ale tak czy siak, damy radę. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć dla wędkarza nie ma złej pogody ,coś widzę że chłopaki się "łamią"

o mnie ani mru, mru :lol: nawet stare jajco mi planów nie zmieni :lol:

:grin: No i o to właśnie chodzi!!! Andrzej o której wyjazd w piątek ? Musimy się umówić bo ja nie trafię. :lol: Pozdro!!! Krzysiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.