Skocz do zawartości
tokarex pontony

Propozycja wiosennego spotkania Ślązaków


Gofer

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Się działo :mrgreen::twisted:

Bardzo dziękuje wszystkim za świetne spotkanie. Atmosfera była wspaniała mimo, że pogoda udała się w połowie. Ryby dopisały średnio, lecz to w przypadku spotkania było sprawą drugorzędną. Cieszę się, że poznałem wielu wspaniałych ludzi i wędkarzy oraz wiele się dowiedziałem. Padł już wstepny pomysł kolejnego spotkania i jestem przekonany, że frekwencja bedzie równie wysoka a nawet większa. Na pewno pojawią się relacje i zdjęcia.

P.s Wielkie sory Andi za rakiete :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za super spotkanie!

A w szczególności "panom metalowcom" :lol: , panu deskarzowi za umilenie czasu przy grillu, oraz przede wszystkim dziękuje Tomkowi za długopis :mrgreen: , cenne uwagi, wskazówki, oraz swoje "ciepłe krzesełko" na stanowisku :wink::grin:

Tomku karpik pierwsza klasa! Szacuneczek :cool:

Co do pogody to powiem, że pod wiatą nawet tak bardzo nie było czuć tego deszczu :mrgreen: , ale chociaz moglismy spokojnie pogrillować a pozniej spokojnie zabrać się za wędkowanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się działo

Ja również wszystkim dziękuje za super spotkanie i atmosfere i oby było takich więcej w przyszłości.

P.s Gofer coś ty naszemu Andiemu zrobił?

"rzucałem" Jego karpiówką :mrgreen: ...

...Tomek uwiecznił to na filmie wiec prawdopodobnie ujrzysz jak bardzo efektownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie są jakieś fotki :?::roll:

Obiecujemy poprawę :oops:

Nie ma :mrgreen: Ale Pani Moderator będą, bo Tomek działał bardzo intensywnie :wink:

"rzucałem"

Ciekawe z jakim skutkiem :lol: , choc mysle ze po przeprosinach nie można spodziewać się jakiś zadowalających efektów :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie są jakieś fotki :?::roll:

Obiecujemy poprawę :oops:

No ja myślę :wink::lol:

Nie ma :mrgreen: Ale Pani Moderator będą, bo Tomek działał bardzo intensywnie :wink:

No tego, że Tomek działał to jestem święcie przekonana :mrgreen:

I tak na przyszłość proszę mnie tu od "Pań" nie wyzywać :lol::lol::lol:

No to czekamy na fotorelację Tomka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też tam byłem i gorzką żoładkową z mietą piłem (w małych ilościach) :mrgreen: Byłem wprawdzie najkrócej z Wszystkich bo po pracy, a teraz niestety znowu pracuję (awaryjny dyżur) :cry: Nie połowiłem, ale spotkanie uważam za jak najbardziej udane :lol: Faktem jest, że dzisiejsza pogoda zbytnio nas nie rozpieszczała, na dodatek musieliśmy dzielić się wodą z "deskarzami" (o tym może napiszą Inni) ale czas minął rewelacyjnie.

Dzięki Wszystkim obecnym, w końcu mogłem poznać osobiście wspaniałych ludzi, których do tej pory znałem jedynie z forum :lol::lol:

Godziny dopołudniowe zeszły nam na oczekiwaniu na zwolnienie wody przez "deskarzy" przy grilu i dyskusjach na przeróżne tematy :mrgreen: Mieliśmy okazję spróbować karpia z grila autorstwa Tomka, kto tego jeszcze nie próbował niech żałuje, po prostu miód w gębie :lol:

Kiedy koło południa nasi konkurenci do wody zwinęli swoje manele, przy okazji przestało padać wreszcie rozpoczęło się sobotnie wędkowanie.

Tu bronek i Gofer na swoim stanowisku

6815f1dd93cd85fbm.jpg

Tu andi64, holek38 i szwagier bronka

10e61617cb854fd5m.jpg

A to obozowisko andiego

10007b9520dac3b7m.jpg

tomek1 wyhacza złowionego leszczyka

56d4772143a9954am.jpg

bronek ze zdobyczą (mała ale jest) :lol:

48adff6a198cdcb0m.jpg

Tak szybko minął mi czas do godz 15.00 i niestety musiałem się zbierać aby zpowrotem zdążyć na służbę :cry:

Więcej zdjęć z pewnością zamieści tomek1. Jeszcze raz dzięki Wszystkim za wspaniałe spotkanie i do nastepnego razu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem dopiero teraz, bo chciałem sprawdzić co się będzie działo o zmierzchu i po zmroku. Niestety nic się nie dzialo :lol:

A w szczególności "panom metalowcom"

Matalowa dyskoteka trwała kilka godzin aż na koniec nie mogłem odpalić auta :shock::lol:

Odjechałem tylko dzięki temu że Holek38 miał kable do odpalania. Wielkie dzięki Krzychu :wink:

Relację postaram się jeszcze dzisiaj sklecić. Jedno jest pewne- jak dla mnie najliczniejsze chyba osobowo spotkanie w historii Haczyka było bardo udane :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matalowa dyskoteka trwała kilka godzin aż na koniec nie mogłem odpalić auta :shock::lol:

Coś czułem, że tak to się skonczy :lol::lol: , ale zabawa musi być

Relację postaram się jeszcze dzisiaj sklecić.

Czekamy z niecierpliwością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to relacyjka. :mrgreen:

Na miejscu jestem ok. 8. Okazuje się jednak, że wieje silny wiatr, który bardzo utrudnia łowienie i zwabia nad wodę kite'owców, czyli gości z deską i latawcem :lol:

Koledzy łowiący od piątku, w duchu porozumienia między zapaleńcami zwinęli kije i obserwowali pływających. Zjeżdżali się kolejni Haczykowcy i deskowcy.

7f8f6be2ca20b439m.jpg

Niestety koledzy z latawcami początkowo byli dość bojowo do nas nastawieni (mimo że ustąpiliśmy pola i zajęliśmy się dyskusjami). Po krótkiej wymianie zdań, udało się załagodzić i opanować sytuację. My zajęliśmy się grillowaniem a oni pływaniem. Później nawet z niektórymi nawiązaliśmy całkiem zażyłe kontakty (szczególnie Andi :mrgreen::wink: )

Pogoda faktycznie nie dopisywała, bo wkrótce się rozpadało. :cry: Na szczęście niedaleko od wody znajdowała się wiata pod którą się schroniliśmy.

528bdc4a687b748em.jpg

Bronkowi na moment włączyła się klaustrofobia :wink::lol:

69607fc763eaed37m.jpg

Andi referuje- reszta słucha :mrgreen:

fbf7dca4ebdb9416m.jpg

A tu ze swoim najlepszym kolegą :twisted: Kto był wie o co chodzi :lol: Spoko gość zagrzał się przy grillu, zjadł kiełbachę i rybę, była kupa śmiechu przy tym :lol:

531f706f82f71e92m.jpg

Od lewej BBoobb, Shogun_zag, Andi64

88fe466b56ef184fm.jpg

A tu zdjęcie rodzinne :wink: Od lewej na górze: Hexman, Holek38, kolega Hexmana, za nim najwyższy- Bronek, Gofer, Bboobb, Shogun_zag, na dole od lewej: Kazik (tata Hexmana), Andi64 (na zolu :wink: ), Szwagier i Voivod. Nie ma mnie, który robię zdjęcie

baeaa36f4ff2d3c6m.jpg

ale jestem tu

b998ebcd6e717c00m.jpg

Nie było jeszcze Krzystofa1 i Kagivy, którzy jeszcze wtedy kimali, ale są tu- Krzysztof1 pierwszy z lewej

c0ca0e261aeb9bfbm.jpg

Kagiva drugi z lewej (i mówi Gofer- "cieszę się, że wstaliście- tak pół na pół :wink::lol: )

b037d1079af99c3fm.jpg

Nadszedł czas na jedzenie

7e460263316d360em.jpg

adc62c412e7f829dm.jpg

Około 13 kajtowcy zaczęli się zwijać

ae897b09385a7e77m.jpg

Tu sympatyk i czytelnik Haczyka (mam nadzieję, że się jednak zalogujesz :wink: ). Dzięki za miłą rozmowę :razz:

e09860ef16c0f49cm.jpg

Deszcz też przestał padać, więc można było zabrać sie za łowienie

f8468ba2ceb4ca4fm.jpg

9f451f342d82e2acm.jpg

I za pstrykanie zdjęć

c270366b768b9af3m.jpg

Najmłodsi uczestnicy spotkania w akcji

87df3a0fdbce0f63m.jpg

Ale ryby niezbyt duże

0290e25460974936m.jpg

Zapraszam Hexmana na moje stanowisko. Tu też nie ma rewelacji, ale od czasu do czasu trafia się leszczyk

db568dd092e8bc61m.jpg

http://pl.youtube.com/watch?v=gnkOAuVihAw

Pogoda i ryby dopisały średnio :roll: Ludzi i atmosfera jak dla mnie super :cool: Jak dobrze liczę - na pierwszym śląskim zlocie Haczyka spotkało się 14 osób :cool: Spotkałem kilku "starych znajomych" i poznałem nowych :cool:

Niecierpliwie będę czekał na kolejne spotkania :razz:

Film z rakietą jutro, bo wymaga lekkiej obróbki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje z tak udanego spotkania, super pokazałeś tomku1 wasze spotkanie, troszeczkę zazdroszczę Wam frekwencji która jest nie do pobicia :lol:

Niecierpliwie będę czekał na kolejne spotkania :razz:

O tak takie spotkania są jak narkotyk który ciągnie jak magnes :lol:

jescze raz gratulacje dla wszystkich uczestników spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze pare fotek ode mnie...

Łąka przywitała nas piękną pogoda, taflą na wodzie i wspaniałym widokiem na Beskid Bielski i Żywiecki

dsc00066vj1.th.jpgdsc00067wx0.th.jpg

Rozpokowanie trwalo dobrą godzinę. Zestawy do wody ...a my do Andiowego stolika :mrgreen: Integracja wystartowała pełną gembą, tymczasem Krzysiek łowił okazy :wink: ...

dsc00068om7.th.jpg

Około północy cześć osób wróciła do wędkek, część w namiotach szukała sił na kolejny dzień.

dsc00070ih7.th.jpg

na cztery pinki :mrgreen:

Rano pogoda koszmarna, kiedy jednak wiatr ustał i wszyscy deskowicze zjechali do domu zestawy znów poleciały do wody.

dsc00073sq9.th.jpgdsc00071tj1.th.jpg

Bronek

dsc00076pp8.th.jpg

Tomek

I nastał czas pożegnań i odjazdów. Na spotkaniu, mimo, że tylko dwudniowym narodziły się niezwykle mocne więzi :wink:

dsc00074co4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawy do wody ...a my do Andiowego stolika :mrgreen:

Zapomniałeś dodać, że stolikowi nie było pisane dotrwać w całości do końca zlotu... ba nawet pierwszej nocy :lol::lol::lol:

na cztery pinki :mrgreen:

Chciałem ujrzeć tego słynnego potwora :mrgreen: bądź co bądź chyba największą rybę zlotu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę Wam frekwencji która jest nie do pobicia :lol:

Eee tam damy radę :wink::lol:

Serdecznie wszystkim gratuluję udanego spotkania, po fotkach widzę, że świetnie się bawiliście, a gdzie fotki z biblioteki :?::mrgreen::lol:

Świetne relacje, oby takich wiecej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy którzy się bawili i nie bawili :mrgreen: na łąckim :grin:

spotkanie wypaliło na piątkę, szkoda tylko że w sobotę aura nam za bardzo nie dopisała, ja odjeżdżałem w niedzielę pogoda super i żadnego kajtowca :mrgreen:

teraz kilka fotek z integracji :grin:

na pierwszy ogień Gofer z leszczykiem

e37f2dc48f22a556med.jpg

a to już nasz Hołek, myślę że Gregorek to ogląda :mrgreen::grin:

b03703034ab61c8fmed.jpg

szwagier Bronka, dzięki niemu mieliśmy stałe zaopatrzenie w płyny :mrgreen::grin:

3ee6c537b69dea1cmed.jpg

i nasza wspólna biesiada :grin:

78c7a0d434795d80med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :lol:

spotkanie rewelacja - poznałem kupe fajnych ludzi :lol:

było tak wesoło ze nawet kiepska pogoda nie bardzo przeszkadzała.

szwagier pod wrazeniem tego ze można sie super bawić z ludźmi których dopiero co się poznało :lol:

nastepnym razem musimy troche połowić :wink::lol:

ps. straty w sprzecie muszą być

Andi załatwił stolik , Gofer wystrzelił rakietę a ja złamałem wędkę (Jaxon juz drugi raz w tym samym miejscu ).

zdjęć nie wklejam bo nie mam - zapomnialem że mam w plecaku aparat

no ale tyle sie działo :grin:

zdjęcia chłopaków dobrze oddają atmosfere jaka była (na zdjęciu z Andim robię mu tzw papieża :lol::lol:

jeszcze raz wielkie dzieki za mozliwosc poznania za...tych ludzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.