Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dzień kobiet 2008


Lary

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji zbliżających się świąt Dnia Kobiet dużo zdrówka, uśmiechu na codzień wspaniałych wyników w wędkarstwie życzę wszystkim kobietkom haczyka w szczególności Trini i naszej moderatorce Madi. Buziaczki dla wszystkich pań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129

Przyłączam się do życzeń wszystkiego naj naj naj i TAAAKICH rybek ( tym co wędkują :mrgreen: ) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Dnia Kobiet, pragnę złożyć Wam życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku, uśmiech na twarzach Wam gościł, tak samo często, jak w tym dniu. Bądźcie zawsze szczęśliwe , złym losom nieznane, uprzejme, czułe, tkliwe, przez wszystkich kochane.oraz Duuuuuuuuuuużej rybki :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze chciałbym złożyc życzenia mojej żonie :grin: (wieczorem będzie przeglągała forum) dalej tyle wyrozumiałości i cierpliwości jeśli chodzi o moje hobby. :cool: życzę tobie i sobie :mrgreen:... i wszystkim żonom haczykowej braci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że kobiety z okazji swego święta wybierają się jutro na "manifę" z hasłami "precz z mężczyznami" i "nie chcemy rajstop i mydełek FA". Ja swojej kobiecie odradzam. :lol: I zapraszam Ją na fetę w lokalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że kobiety z okazji swego święta wybierają się jutro na "manifę" z hasłami "precz z mężczyznami" i "nie chcemy rajstop i mydełek FA". Ja swojej kobiecie odradzam. I zapraszam Ją na fetę w lokalu.
Odradzać to sobie możesz dzisiaj kobitki są wyzwolone i tak zrobią co chcą :mrgreen::mrgreen::mrgreen: O mamusiu pesymistycznie to zabrzmiało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich kobitek w szczegolnosci dla forumowiczek i zon albo dziewczyn forumowiczow

A dla Pan ktore dane mi bylo poznac Madi i Trini dodatkowo buziaki

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowie..."

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech żyją nam zdrowe... :cool:

Wszystkiego dobrego i miłego z okazji i bez okazji, dziś, jutro przez cały rok. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.