Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Fajny Pomysł dla członków forum i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wpadłem na ciekawy pomysł , a mianowicie chciałbym aby "forumowicze" rozmawiali ze sobą za pomocą progamu Team Speak 2.Może najpierw co to za program,jest to program służący głównie do komunikacji między graczami np w CoD2 czy CS-1.6 ale ja mam pomysł aby wykorzystać go na potrzeby naszego forum.Jest to program darmowy,nie obciążający nam naszego łącza(w przeciwieństwie do Skype-a)Jednak server do tego programu jest płatny,ale to już będzie moja działka,na początek załatwię server TS-a na 20 slotów(20 miejsc) i zobaczymy jak to wyjdzie,jeżeli admini są chętni i pozwolą na to oczywiście :),myśle że to by była fajna sprawa np 2 wytrawni wędkarze rozmawiają z kilkanaścioma amatorami na jednym pokoju,można tu wszystko fajnie omówić i tak dalej :),program można pobrać ze strony www.teamspeak.pl,jest banalny w zainstalowaniu potrzebny jest oczywiśćie mikrofon,jeżeli administatorzy się zgodzą to zamieszcze tutaj wszystkie informacje jak dołączyć do servera Team Speak-a

Pozdrawiam Bow Wow ^-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

NO ale niektorzy to mieliby przechlapane jakby tacy jak ja zaatakowali ich pytaniami ;d pomysl ciekawy ale jakos powatpiewam w jego sukces

Mysle ze korzystali by z niego stali i ci sami uzytkownicy forum, na czym haczyk.pl moglby tylko stracic, jednak z mojej strony, jako kogos kto glownie poszukuje informacji jest to ciekawa opcja/ pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można by zrobić takie programy w których mogli by brać udział wszyscy zainteresowani.

Powiedzmy w sobotę w godzinach 20-21 na czacie można porozmawiac z ... o spinningu, i wszystkim co się tyczy tej metody, a za tydzien powiedzmy o spławiku. Nie wiem czy dobrze kombinuję, ale można spróbować czy takie coś ruszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam ten pomysł za trochę bez sensu ,do zadawania pytań forum wystarczy,a jeśli komuś było mało wiedzy to żaden problem poszukać na forum obeznanego w temacie i Kontakt na pw/gg/skype/telefon nawet .możliwości wymiany doświadczeń jest wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem przekonany o wyższości słowa pisanego nad wszelkiego rodzaju czatami, choćby z tego względu, że do tego co napisane na forum, w każdej chwili można wrócić, jest to cały czas dostępne.

Kontakt na pw/gg/skype/telefon

Dodatkowych możliwości dla chcącego jest w dzisiejszych czasach mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma swoje plusy i minusy...

Plusem a zarazem minusem takiego programu jest to, że w krótkim czasie można sie dowiedzieć bardzo wielu ciekawych informacji od wytrawnych wędkarzy, dokładnie przedstawic o co chodzi i jak to powinno wygladac co czasem na forum niezbyt wychodzi i powstają róznego rodzaju konflikty... dlaczego zarazem minus??? Ponieważ wszystkie te wiadomosci zostana skierowane do ograniczonej ilosci osób które w danym momencie beda rozmawiac na dany temat... niestety reszty która nie bedzie juz sie tego nie dowie bo nikomu sie nie chce 10x powtarzac tego samego. i wiedza pojdzie w eter... Forum rozwiazuje ten problem bo posty sa zapisane i w kazdej chwili kazdy moze zajrzec do interesujacego Go tematu i sobie przypomniec o co chodziło...takie moje zdanie na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że pomysł nie jest zbyt dobry dla forum. Forum polega na komunikacji pisanej. Nie muszę siedzieć przy kompie o określonej godzinie, aby wysłuchać czyjejś porady. Poza tym na forum można wrócić w póżniejszym czasie i sobie przenalizować temat. Wprowadzi to nie potrzebne zamieszanie na forum. I jeszcze jedno w jaki sposób przydzieliłoby się te 20 miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.