Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kamizelka spinningowa


Rekomendowane odpowiedzi

Używa ktoś z was może kamizelki GRAFF 314-B ? http://www.graff.cil.pl/katalog.php?mod=prod&id=500&dzial1=58&nr_dz_gl=2〈=pl ????

Jestem niemalże zdecydowany na nią, ale niestety ani w Ostrowcu Św. ani w Kielcach nie ma takowej żebym mógł chociaż przymierzyć, a samo suche oglądanie w internecie doprowadziło mnie już nie raz do mylnych ocen.

W każdym razie chciałem was spytać jak wam się sprawuje i czy gdyby powiedzmy ktoś wam ją ukradł kupilibyście inną i ew. dlaczego ;D? (odpukać w niemalowane :) )

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Graff 314-B mam taką od 2 lat bardzo porządnie wykonana, dużo kieszeni funkcjonalna, żadnych kłopotów w użytkowaniu, jak bym miał kupować też wybrał bym Graffa.Dla ciekawości powiem że kupiłem ją przez Allegro bo w mojej mieścinie były tylko Jaxony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie maniek jest problem z tą rozmiarówką na stronce :roll: :/

Napisałem do sprzedawcy na allegro przy moim 171 cm, 77kg i około 110 w klatce, pan radzi mi zamówić XL, no i tu są schodki... 90% ubrań mam L, a 10% M

Nie planuje nabrać na wadze, no i jak zwykle panikuje, nie mam gdzie przymierzyć a wydaje mi się, że L by była bardziej odpowiednia, nie chce mi się bawić w razie złego rozmiaru w przesyłanie z powrotem do sprzedawcy... Może poproszę go o długość kamizelki żeby mi podał dł. L i XL... sam nie wiem

Maksymalnie co będę ubierał pod kamizelkę to bluza polarowa + kurtka wiatrówka z ocieplaczem.... No i co ważniejsze w temperaturach zapewne do maks 0 stopni raczej będę łowił ale głównie to wiosna, lato, jesień w zimę nie planuje wypraw spinningowych bo nie mam gdzie...

Zawsze mam lipę z moją rozmiarówką, nigdy nie ma nic idealnie na mnie :/ gdybym tylko był 5 cm wyższy to by nie było takiego problemu a tu niestety w trakcie gdy wszyscy stali w kolejce po wzrost to ja byłem w kolejce po rozum, może to i dobrze :lol:

No nic jeszcze mam trochę czasu może pojawi się ktoś dobroduszny i postara mi się pomóc z tą rozmiarówką tj. jaki rozmiar kamizelki wzrost klatka

Pozdrawiam i czekam na pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się bawić w razie złego rozmiaru w przesyłanie z powrotem do sprzedawcy..
I dla tego był mój post ,zwracający na to uwagę ,niby szczegół no nie ,ale powiem szczerze kilka kamizelek kupiłem źle.musisz przemyśleć sprawę ,letnia kamizelka to tylko pod nią koszulka ,znowu jesienią jakiś polar .Moze kup o numer większą.Najlogiczniej to miec dwie letnią i jesienna ,ale to znowu większy wydatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy wzroście 175 i obwodzie klatki ok.120 mam rozmiar kamizelki Graffa XL (nawet założona na gruby polar jest lużna - taką chciałem ) ,sugeruję więc dla Ciebie o rozmiar mniejszą .Jeśli chodzi o jakość i trwałość - życzył bym sobie aby inne firmy o podobnym charakterze miały podobne parametry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy wzroście 174 cm i obwodzie klatki 110 mam L , i tez jest luzna , kupując na allegro proponuje kontakt z sprzedającym podanie mu swoich wymiarów, powinien powiedzieć jaki rozmiar byłby odpowiedni, no i oczywiście możliwość wymiany jakby rozmiar nie odpowiadał, ja przynajmniej tak zrobiłem i wszystko pasowało a kupowałem na Allegro w Hunt-Fish :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zamówiłem L w Hunt-Fish, dziś znużony wykładami poszedłem z kolegą do sklepu w którym byłem w wtorek i pani sklepowa nie znalazła żadnej ( nie chciało jej się ? ), no a dziś była jedna muchowa XL a druga L spinningowa przymierzyłem i L pasuje jak ulał, a XL no to nawet w grubej kurtce nieźle odstawała. :)

Dzięki za rady i pozdrawiam.

A jak dotrze to zdam relacje fotograficzną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam kolego.

Przy moim 171cm, 110 w klatce L jest idealna, jak się wepchnie z tyłu płaszcz przeciwdeszczowy oraz z przodu do kieszeni pudełka z przynętami jest ekstra.

Tylko kolego musisz pamiętać o tym, że kamizelka jest niezadługa niezakrótka.

Mi sięga idealnie do pasa co widać na zdjęciu.

f1609952a733cbaem.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Ja osobiście posiadam już ponad 1,5 sezonu kamizelkę Robinsona, krótką do brodzenia. Rozmiar XL przy 185cm wzrostu i niecałe 110cm w klatce. Jeżeli zakładam ją na koszulkę np. w lato to jest luźna, dlatego po bokach spinam ją Agrafkami, natomiast w zimniejszych porach roku można swobodnie założyć pod nią kurtkę i grubą bluzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przymierzyłem kamizelke niestety nie przypadła mi do gustu, jest to typowa krótka kamizelka muchowa, mało które pudełeczko z wobkami mi się mieści.

Na szczęście spodobała się mamie i na niej leży elegancko, teraz szukam długiej spinningowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

mam zamiar na dniach kupić kamizelke spiningową do 200 zeta.. Czy może mi ktoś polecić kamizelke która będzie funkcjonalna i zarazem trwała? No i problem jeszcze w tym że potrzebuje mały rozmiar coś koło S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja używam pasa spiningowego i polecam wszystkim zapłaciłem 40zeta i jest owiele wygodniejszy od kamizelki nie mówiąc juz w upalne dni wszystko co potrzebne sie mieści reszta w plecak

Nie powiedziałbym. Wygodniejszy? Do noszenia okrycia wierzchniego człowiek jest przyzwyczajony i wydaje mi się, że mniej krępuje ruchy niż pełny "walec" przy pasie, który utrudnia nawet schylenie się.

Lato - fakt, może być chłodniej, aczkolwiek dobra przewiewna kamizelka też daje radę.

Plecak? Jaki plecak? Po to masz kamizelkę, żeby wszystko co potrzebne do niej zapakować, a skoro masz zamiar brać plecak to po co kamizelka/pas ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak biorę np. Na piwko kanapki i czasem kurtkę przeciwdeszczowa jak sa pochmurne dni a wszystko bo mi potrzebne mam pod ręką i wcale nie krępuje ruchów wręcz przeciwnie jest mi w nim swobodnie a wchodząc do wody zakładam go przez ramię jak torebke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.