Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zanenta Zawodnicza jakie dodatki


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam przygotowuje sie na zawody, na wode gdzie jest duzo płoci i leszcza, zakupilem zanente TRAPERA LESZCZ SPECJAL i zastanawiam sie jakie dodac dodatki z tych ktore posiadam oraz w jakiej ilosci posiadam:

- atraktor zapachowy- truskawka

-atraktor zapachowy - kolendra

-mączke sojową

-coco belage

- wanilie

- super bremix - sensasa

- enzymator na płoć wg.kremusa

jezeli ktos sie zna prosze napisac co i w jakich ilosciach dodac

zawody sa jutro wiec prosze o szybka odpowiedz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...

troszkę późna ta moja odp. ale na przyszłość proponuję Ci dodać :

- jako podstawowy zapach wanilię, wanilia to zapach do którego później możesz dodać podczas zawodów inny(w razie potrzeby ,,ściągniecia ryby'')

- truskawki nie dawaj bo przecież sam powiedziałeś że tam są płocie i leszcze a truskawka to raczej karpiowy zapach :)

- coco belge możesz dodać ale bardzo mało zaledwie 5% zanęty bo to jest na przeczyszczenie ryby, gdy się naje żeby poprostu nie odpłyneła tylko ciągle żerowała. Ale ostrożnie z tym dodatkiem ma specyficzny zapach i za duża jego ilośc może ci wręcz odstraszyć rybkę :)

- super bremix sensasa to ja bym jednak na początek dała tę wanilię,(bardzo fajna jest zwykła wanilia sensasa) a jeżeli chodzi o super bremix to ewentualnie później jak będzie potrzeba...

- z kremkusa nie używam całej serii czegokolwiek, jakoś mi nie podchodzą jego produkty, no ale to zależy od łowiska (czy tam się ten zapach sprawdza) i od upodobań wędkarza :D:D

Chyba wszytsko .... MAm nadzieję że na przyszłość ci pomogłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

No cóż moja odpowiedź jest najpóźniejsza ale ja zanętę TRAPER LESZCZ SPECJAL stosowałem w tym roku pare razy na zawodach i dobre wyniki osiągałem dodając do niej copramelasy(jakieś 10%) i coco belge(połowe mniej) a także kolendry i płynnej wanilii. Radze sprubować w przyszłości ale wcześniej na jakimś treningu bo akurat na twojej wodzie może okazać sie nietrafiona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
coco belge możesz dodać ale bardzo mało zaledwie 5% zanęty bo to jest na przeczyszczenie ryby, gdy się naje żeby poprostu nie odpłyneła tylko ciągle żerowała. Ale ostrożnie z tym dodatkiem ma specyficzny zapach i za duża jego ilośc może ci wręcz odstraszyć rybkę

To ciekawe tzn. że wieksza ilość tego dodatku sprawi ze ryby dostaną "biegunki" i uciekną?

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian Nie tu nie chodz o te że ryba dostanie biegunki :D Chyba nigdy nie miałeś w ręce coco belge, jest to dodatek który bardzo ,,śmierdzi'' !!!!!!

Dlatego nie daje sie go tak dużo bo ten ,,smrodek'' odstrasza ryby... Powiedz czy Ty zjadłbyś cokolwiek co ,,śmierdzi'' ?? Bo ja nie i z rybami jest tak samo :) przychodzą do tego co ładnie pachnie, a nie śmierdzi :)

Polecane jest dodawać go tylko 5% objetości zanęty.

Pozdrawiam :)

P.S. mam nadzieję, że wszystko już jest jasne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy nie miałeś w ręce coco belge, jest to dodatek który bardzo ,,śmierdzi'' !!!!!!

Dlatego nie daje sie go tak dużo bo ten ,,smrodek'' odstrasza ryby... Powiedz czy Ty zjadłbyś cokolwiek co ,,śmierdzi'' ?? Bo ja nie i z rybami jest tak samo przychodzą do tego co ładnie pachnie, a nie śmierdzi

A no tak sie skałda ze miałem niejednokrotnie.No wiesz nieśmierdzi moim zdaniem.A po za tym zapach zanęty i aktraktoru przebija zapach coco belge... :lol:

Na zawodach moim zdaniem powino dodawać większą ilośc jak 5% objetości ja tak robie juz jakiś czas .Coco belge jest po to by ryba trawiał szybciej a przytym była cały czas skłona do zerowania...

Odstrasza... no chyba nie :wink:

takie moje skromne zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian Moim zdaniem coco belge śmierdzi :D Ale to juz kwestia gustów i zmysłów :)

nie chcę się z toba ani kłócić ani przedrzeźniać ale co do coco belge to powiem Ci że kilka razy dałam więcej tego dodatku i się do niego bardzo zniechęciłam...

Może to kwestia różnych łowisk, u Ciebie może być skuteczne u mnie nie ...

jednak nie ma nic nie do zastąpienia :):twisted: teraz stosuje czegoś innego i efekt jest znacznie lepszy :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartowałem oczywiście Justynko ,wiem jak to wygląda z tym poszukiwaniem ,latami testów ,setki prób ,już jesteś zniechęcona ,atu nagle pozorne działanie i jest EUREKA ,sam mam pare COŚÓW na końcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a innych to nie interesuje
a, ja podrąże temat troszeczkę głebiej :mrgreen: ponieważ nie wiesz czy ten tajemniczy specyfik nie interesuje innych, a myślę że znalazły by się takie osoby które byłyby zainteresowani tym specyfikiem :lol: tak więc na dzień dzisiejszy w ramach ogólnej dostępności do wszelakich mediów nie znalazłem odpowiednika twojej mikstury :mrgreen: i co mam o tym sądzić hmm... :?: jedynie zazdrość mnie zżera że ty wiesz to co ja nie :mrgreen::wink:

ale nic, :evil: jak się zdecydujesz i będziesz tak łaskawa to proszę podaj to do ogólnej wiadomości, (wszyscy się dzielimy tym co w głowach mamy) przecież od tego jest to forum, aby powymieniać doświadczenia, spostrzeżenia, przepisy, patenty, wnioski, itp., itd., :grin:

i nie bój się taty, tata się nie dowie :grin:, daj info na pw, a ja zapodam na haczyk.pl, że znalezione w sieci :grin: co ty na to :?::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja osobiscie bym dodal kolendre poniewaz ona jest najbardziej skuteczna jezeli chodzi o płocie i leszcze. Jeszcze z poza twojej listy: dodal bym jeszcze dżokersa tzn. ochotki zanetowej. ja lubia wszystkie ryby wiec polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam pytanko do tego tematu poniewaz po ostatnich zawodach wkurzyłem sie i nie mam zamiaru uzywac gotowych zanętCzy dodając powiedźmy te 5% coco belge nie zalatwie cale zanęty chodzi mi czy plocie tego nie wyczująi będzie porobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, a mianowicie czy mączka piernikowa to jest to samo co zmielony piernik ? Chciałem kupić mączkę piernikową, ale jej nie było, wziełem więc piernik stila, który wygląda jak taka niby mączka, lecz sprzedawca nie wiedział czy to jest to samo.W razie wątpliwości mogę zapodać zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.