Skocz do zawartości
tokarex pontony

j.Niesłysz


pingwin

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

To jezioro należy do PZW Zielona Góra, ale obowiązują na nim dodatkowe opłaty, jak byłem 2 lata temu to za 3 dni wędkowania z brzegu zapłaciłem 20 zł, a z łódki kosztowało 25 zł. Ryby jakie łapałem to ładne płocie, leszcze i 2 piękne liny. Woda jest bardzo czysta co przyciąga wielu turystów. Są wypożyczalnie łódek, kajaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Bylem nad tym jeziorem chyba z 6 razy prawie kazde wakacje tam spedzalem za "lebka"..wtedy lowilem na splawik...woda rzeczywiscie czysta - bylo to 8 lat temu. Nie wiem jak tam jest teraz ale wegorza bylo duzo..a z ciekawostek to gosc zlapal szczupaka takiego pod metr na..kusze!! I nawet sie z tym nie kryl, przyplynal do brzegu, wyszedl z wody w piance ze szczupakiem nabitym na strzale tuz powyzej skrzeli ludzie tylko mu gratulowali...potem jak szedl do namiotu ktos sie zapytal:

-Na co wzial?

-Na kusze - odpowiedzial tamten bez zadnych ogrodek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz te jezioro odwiedziłem rok temu i jak dobrze pamiętam za przyjemność wędkowania mój szwagier zapłacił 40 zł (za dwa tygodnie). Ja niestety nie wędkowałem z powodu braku karty. Pamiętam jeszcze, że był wprowadzony wymiar ochronny na okonia i zakaz łowienia od zmierzchu do świtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jezioro należy do PZW Zielona Góra, ale obowiązują na nim dodatkowe opłaty, jak byłem 2 lata temu to za 3 dni wędkowania z brzegu zapłaciłem 20 zł, a z łódki kosztowało 25 zł. Ryby jakie łapałem to ładne płocie, leszcze i 2 piękne liny. Woda jest bardzo czysta co przyciąga wielu turystów. Są wypożyczalnie łódek, kajaków.

Co ty za głupoty opowiadasz !!!! Jak nie wiesz nie pisz! Jezioro należy do Gospodarstwa Rybackiego Zbąszyń - opłaty z roku 2007 to 80zł z brzegu, 140zł z łodzi (łódka można wypłynąć dopiero od pierwszego czerwca) zarówno z brzegu jak i z łodzi zakaz połowu po zmierzchu. Wykupić zezwolenie można na miejscu w miejscowości Przełazy u miejscowego "rybaka" (naprawdę są kontrole) wykupując zezwolenie możemy od razu łapać na jeszcze kilku innych jeziorach Gospodarstwa Rybackiego Zbąszyń.

Drogie opłaty rekompensuje ładny rybostan. Piękna płoć i leszcz, liny (w 2006 roku kilka od 1 do 2,2kg0 i rekordowy mój szczupak 104cm i 9,8kg - węgorza wytrzebili miejscowi na sznury i raczej trudno. Na rybki polecam właśnie od miejscowości przełazy (mniej turystów) - co do opisywanych miejscówek to też jakaś lipa - łapałem tam kilka lat - BEZ łODZI NIE MA PO CO JECHAć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

widzę temat nieco przeterminowany, więc podbijam.

Szukam łowisk węgorzowych w okolicach ZG. Podzielcie się opiniami na temat Niesulickiego vel Niesłysz. A może macie jakieś inne namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.