Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Gdzie na ryby w okolicy ŚWIDNIK/LUBLIN


bartt88

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 3 months later...

Witam.Jestem tu nowy i mam pytanko w sprawie tego zbiornika retencyjnego w Rybczewicach.Czy jest to zbiornik ogólno dostępny czy trzeba wykupywać jakieś dodatkowe rzeczy jakieś dopłaty czy coś?(Posiadam tylko ten znaczek na wody nizinne.)Nie ukrywam,że znudzilo mnie już siedzenie nad zalewem i łapania jakiś małych rybek.Chciał bym w końcu złowić jakąś większą rybkę.Proszę o wyrozumiałość i informacje na temat tego zbiornika.

Pozdrawiam

Sylwek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum Syllwek. :wink:

Czy jest to zbiornik ogólno dostępny czy trzeba wykupywać jakieś dodatkowe rzeczy

No trzeba. :cry: . 25 zł za dobę lub 160 zł rocznie. :cry:

Nie ukrywam,że znudzilo mnie już siedzenie nad zalewem i łapania jakiś małych rybek.

Mówisz o Zalewie Zemborzyckim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz legitymację PZW to możesz jeszcze pojechać nad jezioro Dratów. Właściwie to lepiej Ci będzie dojechać no i za darmo. Ja to jezioro nazywam królestwem leszcza. W jeziorze tym przeważają leszcze i koluchy. Rybki też są sporawe. Pare dni temu facet mi opowiadał jak złowił tam leszcza 50-pare cm - ok 3 kg. Osobiście Dratów to moje łowisko numer 1. Na drugim miejscu są Rybczewice, ale tam trzeba bulić - a po co jak i tak składki w pzw płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Pare dni temu facet mi opowiadał jak złowił tam leszcza 50-pare cm - ok 3 kg.

Witam!

Nad Zalewem Zemborzyckim złapałem w czerwcu 2 leszcze odpowiednio 56cm i 54cm i nie miały nawet 2kg więc te 50cm i 3 kg tego Pana ,,troszkę nie chce mi się wierzyć.

Co do tego Zbiornika - chodzi o Zalew na Lubelszczyźnie chyba nie ma lepszego łowiska leszczowego - niestety szkoda że jest za dużo małych osobników :(

Co do Dratowa to fakt - najczęściej Karaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mówisz o Zalewie Zemborzyckim?

Dokładnie chodzi mi o Zalew Zemborzycki.W tym roku jakoś ciężko mi idzie.Może złe miejsce wybieram albo zły zestaw mam(koszyczek);/W wakacje siedziałem często w okolicy wysepki/rękawa i cienko ja nic nie złowiłem nad Zalewem kolega tylko węgorza z wysepki jak na noc był.Będąc na działce często chodziłem nad jezioro Sumin i nawet w samo południe przy ponad 30'C upale i turystach w jeziorze ciągnąłem co 10/15min leszczyki/płotki/koluszki/okonki ,ale żadna rybka nie przekroczyła 25cm długości ;/Powiedzcie mi proszę gdzie pojechać na ryby żeby nacieszyć się jakimś dłuższym holem i piękną ryba na haku.Dodam że wchodzi dojazd max+/-30km ponieważ podróżuję skuterkiem,a jak by to była woda PZW to wogóle super bo jestem uczniem.

Pozdrawiam.Połamania kija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
co do zbiornika retencyjnego w Rybczewicach - gdzie uiszcza się opłaty :?:

nad wodą czy gdzieś trzeba podjechać :?:

kilka lat temu jak tam bywałem to gość chodził i pobierał opłaty. Jak z rybami na tym zbiorniku, bo mam chęć się tam wybrać i wysokość opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.