Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kuter dla kompletnie zielonych


gluteus

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu przepraszam za nowy wątek ale może nie zostanę od razu wyrzucony. Mam pytanko. Właśnie zarezerwowałem wczasy w Karwii i chciałbym się spytać o dobry kuter dla całkowicie początkujących, Ja byłem 2 razy ale chciałbym zarazić kumpli łowieniem dorsza. Bardzo prosze o polecenie kutra,gdzie udzielona zostanie rzetelna pomoc a i łowienie nie bedzie za trudne. Czy Władysławowo sobie odpuścić bo wiem że tam większe głębokości czy mozna sobie poradzić. A może coś w Jastarnii albo na zatokę ktoś pływa? Szczerze proszę o opinie czy te rejony mam sobie odpuścić czy na jakimś kutrze można połowić. Wiem że kumple będą zadowolenie nawet z limitu bolków byle kilka złapać. Czy może muszę czegoś szukać w Łebie bo tam dużo mnie wymagające łowiska. Nie szukam kutrów tych z najwyższej półki bo i tak na sierpień zapewne nie mają miejsc a tylko wkurzalibyśmy starych wyjadaczy. Szukam kutra z fajną atmosferką ale nie naciągaczy, żeby dali coś połowić. A muszę ich porządnie zafascynować by drugi raz chcieli ze mną popłynąć. Zanzaczam że mieszkamy w górach to kawałek drogi mamy.

A tak z innej beczki jakby ktoś czytając ten wątek znał jakieś opinie o Marcelu w Łebie i Felixie w Ustce to bardzo prosze o podzielenie się bo za 3 tygodnie wyruszam.

Pozdrawiam i przepraszam za ten wywód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Na początek lepiej wypłynąć na płytsze łowiska. Z Łeby mogę polecić małą szarlotę , hydrografa , Łeb-29 , na sierpien powinny być na którymś miejsca. Średnio 10-30 sztuk z rejsu.

O Marcelu mogę powiedzieć że nie jest zle średnio 10-15 szt., tyle że to jest jacht motorowy więc nim trochę mocniej buja :o

Pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

z łeby chciałem polecić jeszcze m/y Szmugler, pozatym że zabrali o 7 osób więcej niż powinni (zamiast 20 było 27) to dało się połowić, ponieważ część wybrała się na rejs czysto rekraacyjnie, z większych sztuk to padło 5 4-ro kilogramowych dorszy, reszta to bolki ogólnie każdy był zadowolony, z rana oczywiście kawa i herbata a w drodze powrotnej zupa rybna :) ogólnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.