Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jezioro Czechowice kolo Gliwic


Gość primo

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Co do wielkości to 21ha niema dodatkowych opłat to zbiornik PZW nr 715

a rybostan to praktycznie każda ryba występuje jest ładny karp, sum, węgorz, sandacz, szczupak, boleń, amury ponad 100cm ale technicznie jest to bardzo trudny zbiornik bardzo zarasta i okoliczni kłusole z Łabęd też robią swoje widziałem jak koleś zabierał karpia prawie metrowego ZGROZA !!! Przecież taki Karp jest niejadalny ale widać wszystko można przełknąć . W tamtym roku wyciągnąłem sandacza 84cm na krasnopióre 18cm .

Polecam ten zbiornik każdemu ze względu na krystaliczną wodę i malowniczy krajobraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wielkości to 21ha niema dodatkowych opłat to zbiornik PZW nr 715
Super :mrgreen: to po co złożyłeś nowy temat w dziale łowiska komercyjne?, skoro to łowisko ogólnodostępne a temat już istnieje od jakiegoś czasu ?.
1) Zanim cokolwiek napiszesz, sprawdź za pomocą wyszukiwarki: http://www.haczyk.pl/forum/search.php i poszukaj czy interesujące Cię zagadnienie lub temat nie były już wcześniej poruszane na forum.

MarcinGliwice, scaliłem tematy i jest po sprawie, ale na drugi raz jak będziesz dalej śmiecił dostaniesz bardzo ładny czerwony 'krawat '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z dzisiejszej pogody postanowiłem pospiningować na Czechowicach w poszukiwaniu suma który w taką pogodę powinien żerować o ok 13 byłem na miejscu pierwszych z 50 rzutów nic nawet podbicia zmieniałem przynęty z kopyt na woblery z woblerów na obrotówki NIC postanowiłem zmienić miejscówkę znalazłem podest na skraju zatoczki rzucam w kierunku przeciwległego brzegu na skraj podwodnego urwiska NIC zmieniam kolejny raz przynętę na wahadłówkę 18g z czerwonym odblaskowym paskiem pierwszy rzut, drugi kolejny ściągając już blachę ok 5m od podestu poczułem opór myśląc ,że to krzaki (nie było wyraźnego szarpnięcia) pociągnąłem mocniej i w toni wodnej dopatrzyłem się białego brzucha i nagle hamulec zaczyna wyć jak szalony zdobycz zaczyna się oddalać wędka wyginać zaczynam walczyć z rybą w między czasie podkręciłem hamulec stawiając mocniejszy opór splotłem wędkę nogami mocno trzymając i zaczynam rozkładać podbierak drugą ręką gdyż zapomniałem o tym wcześniej :D kabaret jednym słowem ale udało mi się po ok 5 min wyholować zdobycz na brzeg okazał się nim szczupak 71cm ok 3 kg wagi nie mam wagi przy sobie to dokładnie nie wiem po zmierzeniu odhaczeniu i pstryknięciu fotki niestety telefonem zębaty wrócił cały i zdrowy do wody. Wymęczyła mnie ta wyprawa w słońcu ale było warto i serwuje ten artykuł wszystkim którzy mówią że na Czechowicach niema ryb jak widać występują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Wczoraj 21 i 22 marca dziś łowiłem - brały leszczyki czyli standart-15-25 cm,ale się coś działo,łowiłem tylko po dwie godziny,tyle co nic,na białe robaki koloryzowane.

Czy ktoś tam łowi?brak postów o tym zbiorniku mnie trochę dziwi,bardzo fajne miejsce za Łabędami,jeżdżę tam z Katowic mimo opinii pt. cytuję"bezrybie",z czym się nie zgadzam,ryby są wszędzie trzeba je tylko umieć łowić.Czy ktoś tam coś w 2013 konkretnego wyciągnął i jak wygląda początek sezony 2014?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem parę razy w 2013 roku wakacje karp 2.5 kg na spławik , leszcz 40 na grunt i węgorzyka tak to drobnica płotki, okonie leszczyki :) Znajomy miał tam w 2013 jesiotra 50 cm są tam też ładne szczupaki , liny, amury karpie ale zbiornik jest dość trudny mimo że woda wręcz jest krystaliczna :) . Ten rok tylko 2 wypady na to łowisko płotki takie 20-30 cm oraz leszcze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak postów o tym zbiorniku mnie trochę dziwi

A mnie dziwi że, użytkownicy nie używają funkcji "Szukaj", tylko na pałę zakładają nowe tematy. Scaliłem.

Wracając do tematu, na Czechowicach , byłem kilka tygodni temu jak był jeszcze lód, tak ,że się nie wypowiem. Blisko mam pół godzinki spacerkiem, ale jakoś czasu ostatnio mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.