Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pisownia na forum


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ostatnio na forum nikt nie zwraca uwagi na pisownię niektórym forumowiczom
Ja proponuję wytypować Jarosława, jako tego co będzie zwracał uwagę forumowiczom. Ale władza Jarek! :lol::lol::lol:

A za zajebisty, ja obskoczyłem krawat od madi. Magda, Ty drapieżna kocico :mrgreen::oops::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tym razem dyskusja skończy się trochę inaczej :roll:

Mam nadzieję, że już się skończyła :lol:

Ja proponuję wytypować Jarosława, jako tego co będzie zwracał uwagę forumowiczom. Ale władza Jarek!

Władzy mam wystarczająco nad sobą, wystarczy, że będę ignorował niechlujstwo. W swoim życiu już kilku na tym straciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wyrazow "niecenzuralnych". Jesli nie sa uzywane w kontekscie obrazy osobistej powinny byc warunkowo dopuszczane "do obiegu" na forum.Znacznie bardziej prawdziwie brzmi "[...].ale rybsko' niz "Ach jaka duza ryba".Aspekt gejowski pomijam.Do tego pamietajmy slowa prof.Zielinskiego: "Jezyk polski jest tak piekny ,ze nie ma w nim brzydkich wyrazow".Takze wielcy Naszego jezyka nie stronili w swej tworczosci od "okreslen pospolitych"-vide J.Kochanowski, fraszka "Na laziebikow"( i nie tylko :wink: ).

Pozdro-Radek.

P.S.Za ewentualne bledy przepraszam, "korektorow" nie uzywam :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie chodzi o to, żeby się przekrzykiwać, co jest ładne, a co brzydkie...

Każdemu może się przytrafić "cholerny dzień" czy "chrzanię to" itp.

Ale jak widzę, ktoś pisze "i wtedy pszywaliło bóżom" to ja się naprawdę muszę długo zastanawiać zanim się zorientuję, że chodziło o burzę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za zajebisty, ja obskoczyłem krawat od madi

Tomaszek słońce Ty moje, piękne wiązanie krawata to akurat zrobił tomik o ile dobrze pamiętam :wink: Ode mnie jeszcze klapsa nie dostałeś :lol::lol::lol:

Magda, Ty drapieżna kocico :mrgreen::oops::!:

Miauuuuu, a żebyś wiedział :mrgreen::wink::lol:

Acha i nie Magda tylko Magdalena :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.