Skocz do zawartości
tokarex pontony

Logo


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Moim zdaniem w czerni jej dobrze;) a tak na serio wydaje mi się iż pokolorowana straci swój urok choć mogę się mylić... chyba po prostu najlepiej będzie jeśli pojawi się wersja kolorowa;).

Mam jednak pewną uwagę do całego layoutu głównej strony serwisu. Skoro główny element graficzny nabrał pewnego charakteru to może warto by się pokusić o odświeżenie całego serwisu? Dobry efekt logo psuje trochę nie pasujący wygląd reszty strony:/ Podstawową sprawą moim zdaniem jest wyrównanie szerokości obu elementów, tzn skoro logo ( element graficzny na górze strony ma pewną szerokość ) to cała strona powinna być wyrównana do tej szerokości. Nie wiem może jeśli dostane pozwolenie to przedstawiłbym swoją propozycje w postaci grafiki z wykorzystaniem logo... :) nie jestem co prawda grafikiem ale powiedzmy ze mam pewne doświadczenia w tworzeniu stron....;) i nauczono mnie kilku rzeczy:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak pewną uwagę...

Odświżenie serwisu było juz bardzo blisko, niestety póki co sie nie udało, wiecej w tym temacie:

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=297

Niemniej będzie całkowicie nowy portal i przede wszystkim bardziej rozbudowany. To mój główny w tej chwili cel i wydatek 8)

Nie wiem może jeśli dostane pozwolenie to przedstawiłbym swoją propozycje w postaci grafiki z wykorzystaniem logo

Proszę bardzo, nawet zachęcam. Wszelkie uwagi, opinie propozycje są dla mnie jak najbrdziej cenne i obecnie bardzo wskazane.

Ryba jest doskonała, ale uważam że zdecydowanie brakuje jej koloru.

Rybka była w kolorze, ale troche mi za niebieska wyszła, więc ją odkolorowałem. 8)

Tak to wygladało:

sandaczkredka001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybka była w kolorze, ale troche mi za niebieska wyszła, więc ją odkolorowałem.

Nieźle - ale rzeczywiście masz trochę racji. Tam jest chyba kolor nieco zbyt intensywny Sądzę że kolory powinny być nieco bardziej stonowane. Czyli tony takie jak w wersji b&w ale nasycone nieco kolorem. Czyli wyobrażał bym sobie takie dosłownie "cieniowanie" kolorem.

Tak czy tak - ryba jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! :) W takim razie postaram się coś wyrysować:) Tak jak wcześniej pisałem grafikiem nie jestem ale może coś ciekawego mi wyjdzie:) Kiedy to będzie? hmmm nie wiem postaram się jak najszybciej, mam nadzieje że się uda...

Co do kolorowej rybki, ja dalej jestem za wersją czarno białą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo powinno być jednokolorowe i proste - rozpoznawalne, co do reszty można poszaleć, np. w kwesti na jakim tle umieścić tę rybkę, I jeszcze jedna propozycja a raczej pytanie: czy logo nie powinno nawiązywać trochę do nazwy portalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale albo mam omamy albo nie wiem co jest grane ale ja na forum jeszcze czasami widzę tych dwóch facetów na łódce :shock::roll::mrgreen:

Eeeeeeeee tam, to nie faceci, tylko Tomik :lol::lol::lol:8);)

A rybka fajowa ... taka ni to sandacz ni to ... "cóś" Nikt takiej nie będzie miał i proponuje jednak te kolory zostawić. Będzie kolorowsiejsza, taka ... nasza :D:mrgreen:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się wymądrzam :roll: ale mam jeszcze jedną propozycję: zamiast Wędkarstwo - Forum Dyskusyjne lepiej brzmiało by Haczyk.pl - Forum Dyskusyjne

To słowo "wędkarstwo" ma kluczowe znaczenie w pozycjonowaniu forum np: w google i jakby go niebyło to zapewne niebyło by nas w tej wyszukiwarce. I duzo mniej osób by nas odwiedzało.

Natomiast domena haczyk.pl - chciałbym żeby była kojarzona ogólnie z portalem - serwisem wędkarskim, w którym forum jest jednym z głównych działów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na google będzie Haczyk.pl Portal Wędkarski nie wystarczy? wtedy może być Haczyk.pl - forum dyskusyjne

Trochę odbiegamy od tematu loga, ale co tam.

Przeglądarki indeksują i znajdują wyniki dla zapytań, między innymi według słów na stronach. Internauta, który zna adres do konkretnej strony poprostu go wpisuje w przeglądarkę. Natomiast jest duzo bardziej prawdopodobne, że ten który szuka jakiejś strony, serwisu lub forum wędkarskiego za pomoca wyszukiwarki nie wpisze od razu "haczyk.pl" "rybieoko.pl" "wcwi.pl" tylko "wędkarstwo".

Tak, więc zostanie tak jak jest. Nie dlatego, że mi sie nie podoba, tylko dlatego, że z dnia na dzień stracilibyśmy ogromna liczbę odwiedzających. A chyba potrzebujemy nowych użytkowników :D

Odpowiednie słowa, odpowiednio sformułowane tytuły w odpowiednich miejscach mają ogromne znaczenie dla tego czy będzie serwis widoczny w internecie, czy nikt go nawet nie znajdzie wsród milionów stron. Zapewniam Cię, ze przez ostatnie miesiące dokładnie przerobiłem temat pozycjonowania i znajdowania się w jak najlepszych wynikach w wyszukiwarkach.

I myśle że nie jest źle, wpiszcie w google słowo "wędkarstwo" i zobaczcie na której stronie jest Portal haczyk.pl w wynikach wyszukiwania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Jeszcze jedno pytanko. Logo sandacza jest na stronie gównej portalu a nie pojawia się na forum, dlaczegoż to????? Ja chcem żeby było w lewym górnym rogu :mrgreen:

Będzie a właściwie jest, ale juz w nowym portalu wkrótce sie przenosimy na nowe strony 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.