Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

wędki Jaxona


Kiniu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wędka "Jaxon orion feeder" z kołowrotkiem "Jaxon Atrax AX " będzie dobrym wyborem do połowu metodą gruntową?

I czy odległościówka "Jaxon orion match" z kołwrotkiem "Jaxon Atrax AX" będzie dobrym wyborem do połowu metodą spławikową?

Ewentualnie proszę o podanie innych zestawów nadających się na grunt i na spławik.

Całość zestawu pierwszego do 200zł i całość zestawu drugiego tak samo do 200zł.

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

zeestaw gruntowy:

NP. Dragon Magnum X-Treme Medium Feeder 3,6m 40-80g - cena 136 PLN w internetowym sklepie...... + kołowrotek Dragon Legend 530i - 99 PLN w tym że sklepie = 235 PLN no to troszeczkę ponad 200 :mrgreen:

Ale najlepiej będzie jak na priv podam Ci adres sklepu i sam sobie coś wybierzesz, mogę powiedzieć Ci tylko tyle że kołowrotki Dragona mimo że stosunkowo niedrogie są dosyć solidne sam posiadam Dragona Galaxy, którego przez dwa sezony używałem do spinningu a teraz mam go przy feederku i jeszze trochę pokręci, podobnej jakości są Millenium i Legend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.