Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisła , okolice Chotczy i Gniazdkowa


pawelw

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 years later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam,

Łowię na Wiśle od 21 lat, przez ten czas objeździłem oba brzeki od Tarłowa powyżej Kamiennej do ujścia Pilicy w dole rzeki. Większego kłusownictwa i bandytyzmu jak w okolicach wsi Gniazdków i Chotcza nie widziałem nigdzie!!!!! a jestem nad Wisłą ok 50razy w roku.

Stanowczo odradzam, bo głównie to czyjąś siate można tam wyłowić.

Mati_fs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Łowię na Wiśle od 21 lat, przez ten czas objeździłem oba brzeki od Tarłowa powyżej Kamiennej do ujścia Pilicy w dole rzeki. Większego kłusownictwa i bandytyzmu jak w okolicach wsi Gniazdków i Chotcza nie widziałem nigdzie!!!!! a jestem nad Wisłą ok 50razy w roku.

Stanowczo odradzam, bo głównie to czyjąś siate można tam wyłowić.

Mati_fs

:shock: Dokładnie.

Mati_fs a gdzie masz Swoje miejscówki jeśli można wiedzieć?

Ja Magnuszew i Solec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakie ryby aktualnie chcę łowić :wink:

Często wędkuję na Kłodzie k. Ryczywołu poniżej ujścia Radomki oraz wiosną powyżej na Wilczkowicach między główkami. Solec super wod, ale kapryśna, lubię ją bo oba brzegi obfitują wgłbokie miejsca, koryto poniżej Kamiennej jest głębokie i z twardym dnem, choć zmienne co roku, to zawsze można znaleść wodę ponad 4m co na Wiśle nie w każdym miejscu jest możliwe,lubię drugi brzeg Wisły poniżej przeprawy promowej na Kłudziu. Czasem jeżdzę w okolice Łęki, do Zajezierza, Nasiłowa. W zeszłym roku odbyłem splyw pontonowy podczas którego urzekły mnie miejcówki poniżej Tarnobrzega bardzo fajnawoda, brakło czasu niestety aby lepiej poznać:(

W Magnuszewie byłem dwa razy i to dość dawno temu, nie znalazłem wówczas miejsc dla siebie, płytka woda mało atracyjna czy coś si teraz w tej kwestii tam zmieniło?

No i jeszcze Brzeźce poniżej Dęblina.

A Ty Wernicjusz na jakie ryby najcześciej polujesz na swoich miejscówkach?

Pozdrawiam

Mati_fs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Wernicjusz na jakie ryby najcześciej polujesz na swoich miejscówkach?

Ja raczej biała ryba. Sporadycznie jesienią drapieżnik.

Brześce, fajna Wisła. Akurat po naszej stronie nurt.

Co do Magnuszewa zazwyczaj wybieram pierwszą główkę poniżej "przeprawy promowej". Ładny leszcz kilka lat temu się trafiał. W ubiegłym roku wiadomo duża woda więc trochę było ciężko wejść na klatke.

W Ryczywole i Kłudziu też zdażało mi się połowić lecz ciężko tam na weekendzie samochodem dobić się do wody.

Teraz wiosną preferuję Kamienną do Wisły świetnie łowi się jazie i klenie.

Solec to raczej biesiadne wyprawy ale na klatkach jak nie łażą maniacy ze spinem można coś ciekawego złowić.

Ogólnie staram się wybierać jakieś odludzia. Wiadomo cisza spokój lecz kłusoli trochę w takich miejscach jest. Ale coś za coś... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.