Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dlugi weekend , gdzie lowicie ?


Gość primo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość primo

Witam

Gdzie bedziecie wedkowac przez dlugi weekend ? ja narazie caly czas sie zastanaiwam i nie wiem gdzie pojechac na te 4 dni , w gre wchodzi: Debowa kolo Renskiej Wsi , Paprocany, Siewierz Chechlo, Dzieckowice, badz tuy madry i cos wybierz :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ja na dłuższą zasiadkę na razie odpadam ze względu na przyjazd rodziny i zapowiedzi kiepskiej pogody. Wypadzik na jeden minimum na jeden dzień planuje ale gdzie to oczywiście tajemnica (zbiorniczek ten co ostatnio) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie bedziecie wedkowac przez dlugi weekend ? ja narazie caly czas sie zastanaiwam i nie wiem gdzie pojechac na te 4 dni , w gre wchodzi: Debowa kolo Renskiej Wsi , Paprocany, Siewierz Chechlo, Dzieckowice, badz tuy madry i cos wybierz :)))

a co chcesz lowić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie bedziecie wedkowac przez dlugi weekend ? ja narazie caly czas sie zastanaiwam i nie wiem gdzie pojechac na te 4 dni , w gre wchodzi: Debowa kolo Renskiej Wsi , Paprocany, Siewierz Chechlo, Dzieckowice, badz tuy madry i cos wybierz :)))

a co chcesz lowić?

jak to co ?

leszcze na selektywna przynete :wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie bedziecie wedkowac przez dlugi weekend ? ja narazie caly czas sie zastanaiwam i nie wiem gdzie pojechac na te 4 dni , w gre wchodzi: Debowa kolo Renskiej Wsi , Paprocany, Siewierz Chechlo, Dzieckowice, badz tuy madry i cos wybierz :)))

a co chcesz lowić?

jak to co ?

leszcze na selektywna przynete :wink::grin:

to z tego co wymieniałeś zdecydowanie Paprocany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi lowisz na muche lub spina? wybieram sie na dolny pod koniec sierpnia. Dobrze by bylo miec jakiegos przewodnika ;-)

O matko :shock:

O łowieniu tutaj nie ma mowy, no ale jak już coś to spin, którego się w sumie uczę na nowym kiju :wink:

A za przewodnika to ja wiem czy mogę robić :roll: Może do tego sierpnia się przeszkolę.

W sumie fajnie by było się spiknąć, zamęczyłabym Cię pytaniami na temat lipieni :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipienie mi sie nieco przejadly. U was lowilem je w Bobrze i Kwisie. Teraz mam zamiar zabrac ponton i pomachac za szczuplym i sandaczem na zaporowkach.... myslalem o Pilchowicach. Co sadzisz? Zrobilem troche kogutow z mysla o sandaczu tamtejszym.

A o lipienie pytaj TU na PW lub na GG.... Chetnie odpowiem jesli bede potrafil....

a ponizej cos dla oka

2673ac51f352defc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie.... tez bede na slasku w sobote hihi Jade z siostra na lotnisko bo u nos we wsi nie ma. Przy okazji zarzuce tu i tam bo wody po drodze mam mase fajnej. Trini jak chcesz polowic pstragow moge ci dac na pw fajny namiar. Duzo i duze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowisko Czarna Przemsza. Polecam! Obok ladna zaporowka

Czyżby zapora na Przeczycach bardzo czesto tam bywam(miałem zamiar na ten długi weekend no ale pogoda do d...) choć na Przemszy jeszcze nie łowiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ja na Przemszy lowie regularnie od kilku lat. Sa lepsze i gorsze okresy. Lowisko licencyjne i ludzi sporo ale ma to swoj urok. Dawniej lipien kolo 40 nie byl rarytasem obecnie bardziej pstragi. W gornym biegu na odcinku muchowym mozna trafic ladne sandacze i leszcze na muche jako przylowik

Ja dla odmiany nie lowilem na Przeczycach choc bylem tuz obok... zaluje bo duzo dobrego slyszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba nie dam rady... Choc bardzo bym chciała.

Z dzieckiem jedziemy, a do punktu docelowego mamy jeszcze kawałek od Czarnej, a wiadomo, że jakbyśmy nad nią pojechali to nie na 5 minut...

Ale następnym razem, postaramy sie być bez dziecięcia i wtedy na pewno tam pojedziemy :)

Dzięki wielkie za wskazanie fajnej miejscówki :) W przyszłości na pewno skorzystam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.