Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Finał ligi mistrzów


maju

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

MANUTD musi wygrać 8}

Mam nadzieje, że Paul Scholes strzeli brame = ]

I że Cristiano Ronaldo ośmieszy terrego ;)

I co tam jeszcze, może niech będzie 2:2 i w dogrywce któryś z graczy MU pierdzielnie na 3:2 i niech tak zostanie :P

Ale pewnie wygra Chelsea :P hehehe :???::sad::neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało się!!!

BEZNADZIEJNY MU wygrał Ligę Mistrzów po raz drugi - niezasłużenie!!!

gdyby Chelsea miała szczęsci byłoby 3:1 w regulaminowym czasie, niestety diabły miały diabła za plecami. Poza tym Krystyna Ronaldo zagrał fatalnie i nie strzelił karnego - co mnie na duchu podniosło!!)

Niech się cieszą - za rok mam nadzieję Bayern im pokaże!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
BEZNADZIEJNY MU wygrał Ligę Mistrzów po raz drugi - niezasłużenie!!!

gdyby Chelsea miała szczęsci byłoby 3:1 w regulaminowym czasie, niestety diabły miały diabła za plecami. Poza tym Krystyna Ronaldo zagrał fatalnie i nie strzelił karnego - co mnie na duchu podniosło!!)

Sorry, ale chyba nie oglądałeś tego meczu :wink:

Zapomniałeś o sytuacji Gigsa , który nie wykorzystał setki , strzelając w Terrego.

Co do bramki Chelsea - wpadła praktycznie z niczego - zwykły fuks

Nie jestem fanem MU, ale trudno nie było zauważyć , że Essien nie umiał zatrzymać Ronaldo na lewej stronie - kilka razy go tak zakręcił , że chłopak zostawał daleko za nim :wink: ( nie lubie Ronaldo za to , że często symuluje i pada jak dziewczynka)

Moim zdaniem wynik 1:1 to sprawiedliwy wynik.

Co do Bayernu to wynik z Zenitem mówi sam za siebie . ( nazwiska nie grają :cool: )

W przyszłym roku nie Bayern a Arsenal wygra :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku nie Bayern a Arsenal wygra

nie napisałem, że Bayern wygra LM!!! - choć miło by było!!!

z Mu mogą spotkać się w 1/4 lub 1/2 finale.

Bayern ma za mało zgrany team - dopiero sezon razem i nowego terenera, więc nie należy oczekiwać nieba, ale jest to mozliwe bo mają potencjał i będą chcieli pokazac się przed Klinsmannem (przyp. nowy trener Bayern'u), a co do meczu z Zenitem to zdarzają sie takie dni w życiu, że nic nie wychodzi i tak było w rewanżu w St. Petersburgu

trudno taka jest piłka. Polacy też grali fajnie do czasu meczu z USA - kto by przypuszczał, że przegrają 3:0???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.