Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zginęła Książeczka Opłat i Rejestr Połowów


exitmaku

Rekomendowane odpowiedzi

w zeszlym roku bedac na nocce troszke za duzo wypilem i skompalem sie w odrze.

Teraz mam zamiar oplacic skladke ,ale moja karta po stycznosciom z wodom jest troszke rozmazana.Mam takie pytanko czy za nowom bede musial cos placic i ile.

Dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
w zeszlym roku bedac na nocce troszke za duzo wypilem i skompalem sie w odrze.

a jaka woda była ciepła czy zimna :?:

bo jeżeli zimna to możesz się starać o odszkodowanie od producenta tuszu, ponieważ tusz w niskiej temperaturze nie powinien puścić farby, tym bardziej że papier z którego została wykonana "Karta Wędkarska" nie zmieniła swojego stanu ze stałego w stan ciekły, w tym drugim przypadku mógłbyś zaskarżyć firmę papierniczą :mrgreen:

życzę powodzenia w dojściu do swoich racji :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

mam taki mały problem. dałem ojcu do opłacenia składek książeczkę ze składkami i rejestr połowów aby mi wszystko poopłacał ponieważ mieszkam w innej miejscowości a w innnej należę do koła PZW. i potem te dokumenty zostały wysłane pocztą polską priorytetem i .... zniknęły , miesiąc już czekam na list i nic.podejrzewam że ktoś połasił się na grubszą kopertę i nie doczekam się już przesyłki i mam pytanie : czy mogę wziąść z koła pzw jakiś dokument że mam opłacone składki na ten rok. może dadzą mi nową książeczkę i rejestr połowów. bo wtopiłem 130 zł a drugi raz nie mam zamiaru płacić. pozdrawiam i proszę o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak opłacam to jest zapisywane kiedy zapłaciłem. Sądzę że jest to możliwe aby wydali Ci duplikat z opłatami, pewnie rejestrują kto zapłacił. Wydaje mi się że zapłacisz tylko za ponowne wydanie książeczki.

Najlepiej będzie jak zadzwonisz do PZW, w którym miało by to opłacone. Tam uzyskasz wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz iść osobiscie do skarbnika Koła, zapłacić 5 zł za legitymację i on przybije same pieczątki w miejsce znaczków i podpisze się i wyda drugi rejestr z wpisem "duplikat" Pocztę należy ścigać, bo ginie dużo przesyłek. Taka przesyłka powinna być wysłana poleconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.