Skocz do zawartości
tokarex pontony

Krzna rzeka okolice białej podlaski


DAWID

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wybieram się na studia do Białej Podlaski widziałem że plynie tam rzeka Krzna może ktoś o niej opowiedzieć podzielić się wynikamy wędkarskimi i chciałbym ogólnie wiedzieć czy w Białej Podlasce nie nudzi się wędkarzom?!!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Suma raczej w Krznie nie znajdziesz:( ale co do spiningu to okon i szczupak jak najbardziej,

Na spławik ładna płoc, jazia lub klenia mozna złapac :)

Ja niedługo mam zamiar nastawic sie na klenia z gruntowka ale najpierw trzeba poszukac dobrej miejscowki bo jest duzo ziela :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest duzo ziela :(

no właśnie ja widziałem tą rzeke koło mostu w białej i strasznie dużo ziela, czy są miejsca nie zarośnięte i głębsze, a jak piszesz że jest szczupaczek i kleń to już jest wporzo :mrgreen:, a są w białej jakieś stawy PZW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy są miejsca nie zarośnięte i głębsze

Jasne;) przejdz sie w okolice mostu na wysokosci ul. Brzegowej do mostu JP II i napewno znajdziesz sporo miejsca gzie mozna połowic:P

a są w białej jakieś stawy PZW?

W Białej nie, ale 7 km od BP jest Witulin i są tam dwa zbiorniki Terebela I(12 ha powierzchni) i Terebela II (24 ha pow.) sa ze sobą połaczone śluzami.

I w Woskrzenicach jest żwirownia tez mozna połowic :P

A jak byś chciał połowic płocie to dobre miejsce jest koło mostu w Styrzyncu to jest ok 10 km od Białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

hej, na wstępie odmienia się: ,,Białej Podlaskiej", na przyszłość, abyś nie miał nieprzyjemności:)

co do miejscówek to troche tego jest, poza Krzną wymienioną przez Ciebie, jest mała rzeczka Klukówka, koledzy tam spinninguja i wiem ze szczupaczka jest sporo. Oprócz Witulina i Styrzyńca 10km od Białej jest tez fajny zboiornik w Leśnej Podlaskiej. No i nie można oczywiscie zapomnieć o Bugu... tam miejscówek jest pełno, chociaż mocno oblegane i z wynikami bywa różnie, to jednak urok tej rzeki przycmiewa (przynajmniej wg mnie) wszystko inne:) Rzeka jest dzika, potężna. W okolicy znajdziesz tez kilka fajnych zbiornikow w okolicach Janowa Podl. (ok 20km), zbiornik Podedwórze, Żelizna i kilka innych. Generalnie nudzić się nie powinieneś:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.