Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Krzna rzeka okolice białej podlaski


DAWID

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wybieram się na studia do Białej Podlaski widziałem że plynie tam rzeka Krzna może ktoś o niej opowiedzieć podzielić się wynikamy wędkarskimi i chciałbym ogólnie wiedzieć czy w Białej Podlasce nie nudzi się wędkarzom?!!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Suma raczej w Krznie nie znajdziesz:( ale co do spiningu to okon i szczupak jak najbardziej,

Na spławik ładna płoc, jazia lub klenia mozna złapac :)

Ja niedługo mam zamiar nastawic sie na klenia z gruntowka ale najpierw trzeba poszukac dobrej miejscowki bo jest duzo ziela :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest duzo ziela :(

no właśnie ja widziałem tą rzeke koło mostu w białej i strasznie dużo ziela, czy są miejsca nie zarośnięte i głębsze, a jak piszesz że jest szczupaczek i kleń to już jest wporzo :mrgreen:, a są w białej jakieś stawy PZW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy są miejsca nie zarośnięte i głębsze

Jasne;) przejdz sie w okolice mostu na wysokosci ul. Brzegowej do mostu JP II i napewno znajdziesz sporo miejsca gzie mozna połowic:P

a są w białej jakieś stawy PZW?

W Białej nie, ale 7 km od BP jest Witulin i są tam dwa zbiorniki Terebela I(12 ha powierzchni) i Terebela II (24 ha pow.) sa ze sobą połaczone śluzami.

I w Woskrzenicach jest żwirownia tez mozna połowic :P

A jak byś chciał połowic płocie to dobre miejsce jest koło mostu w Styrzyncu to jest ok 10 km od Białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

hej, na wstępie odmienia się: ,,Białej Podlaskiej", na przyszłość, abyś nie miał nieprzyjemności:)

co do miejscówek to troche tego jest, poza Krzną wymienioną przez Ciebie, jest mała rzeczka Klukówka, koledzy tam spinninguja i wiem ze szczupaczka jest sporo. Oprócz Witulina i Styrzyńca 10km od Białej jest tez fajny zboiornik w Leśnej Podlaskiej. No i nie można oczywiscie zapomnieć o Bugu... tam miejscówek jest pełno, chociaż mocno oblegane i z wynikami bywa różnie, to jednak urok tej rzeki przycmiewa (przynajmniej wg mnie) wszystko inne:) Rzeka jest dzika, potężna. W okolicy znajdziesz tez kilka fajnych zbiornikow w okolicach Janowa Podl. (ok 20km), zbiornik Podedwórze, Żelizna i kilka innych. Generalnie nudzić się nie powinieneś:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.