Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Gumy MISTER TWISTER - Gdzie kupić ?


pablotor

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może gdzie można dostać gumy MISTER TWISTER ?

Jakiś sklep internetowy czy coś ? Nigdzie nie mogę ich znaleźć...tzn. są co prawda na allegro ale akurat nie o te modele mi chodzi. Szukam takich fajnych twisterków z długim, miękkim ogonkiem.

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
szczerze ci powiem że sporo jest rodzajów tych gumek na allegro , popatrz dokładniej . Pozatym polecam taka jedna stronke : www.google.pl

Na allegro właśnie nie tak sporo...G-GRUB i SASSY SHAD...to by było na tyle...a google przeszukałem i niestety nie znalazłem żadnego sklepu który posiadałby nieco większy wybór tych gum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm , może spróbój w okolicznych sklepach wędkarskich , a jaki model Cie interesuje ? , może jakaś hurtownia będzie , trzeba szukać , a coś się tak uwziął na te mister twister? :DD

są różne inne fajne gumki które w "ostateczności" mogą zastąpić te których szukasz :) ,

moge ci polecić gumki od tego sprzedawcy http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3494626

szczególnie te furmy mannsa , zależy też na jaką rybę potrzebujesz ale u mnie paproszki 3.5 centymetra zdały egzamin , pozatym nie ma co podważać autorytetu Mannsa , to (moim zdaniem) aktualnie najlepsza firma produkująca gumowe przynęty a i cena nie jest wygórowana.

Co do sprzedawcy śmiało można u niego kupować , sam kilkakrotnie robiłem u niego "niezbędne" :D zakupy .

3maj się pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 10 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.