Skocz do zawartości
tokarex pontony

PZW SIEMIROWICE


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Oj widziałem, widziałem. I ta jest jedną z nich. No cóż takie czasy - że od witryn, zwłaszcza reprezentujących jakieś organizacje wymaga się już nieco więcej. Ta strona wygląda na wprawkę nowicjusza, który stawia swoje pierwsze kroki w budowaniu witryn. Każdy może mieć swoje zdanie, ale jestem przekonany że nie jestem odosobniony w swoich odczuciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość Anonymous

Poprzednia wersja i tak i tak zyskiwała sobie coraz więcej zwolenników. Fakt nie była profesionalna, ale liczył się bardziej wkład teoretyczny niż wygląd. Jednak nie przewidziałem takich istotnych rzeczy jak rozdzielczości, które przecież mogły być różne i inne u każdego. Była poprostu mało zaawansowana.

Nie zostaje mi nic innego jak ponownie zaprosić do częstych odwiedzin naszej strony.

http://www.pzwsiemirowice.v24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.