Skocz do zawartości
tokarex pontony

EURO 2008


patbaj

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 558
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A co rozumiesz ,(jaki klub) pod tym pojeciem

Nie tyle ja ,co wszyscy kojarza "krolewskich" z Realem M. A co do meczu "I" z "E" ,to "srodziemnomorskie panienki" nie pokazaly niczego interesujacego :evil: .Sa do ogrania przez wszystkich ,ktorzy awansowali dalej.Z tych krajow lubie tylko zespoly klubowe a reprezentacje to typowe "cioty" :!: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu wystep w koszulce "krolewskich" znaczy wiecej niz "kaska"

patrz Dudek... - kasa pewnie też się dla niego liczyła, ale sam fakt że ma co w Cv wpisać :)

a u nich potrafią zapłacić 20 mln dolarów czy euro za zawodnika

REAL MADRYT jest sklonny zapłacic teraz Manchester'owi United 70 MLN FUNTÓW!!! za Christiano Ronaldo!!! z tego 10 mln dostanie agent piłkarza)

Bezsens!!!

jeśli ten transfer dojdzie do skutku, to bedzie to najwyższy transfer wszechczasów - wcześniej Buffon miał rekord.

Ale po Euro 2008 jego cena chyba spadnie!

Dzis mecz jest beznadziejny - przynajmniej do tej 50 minuty.

to chyba najmniej emocjonujące spotkanie Euro 2008 a na pewno fazy K.O.

Coś mi się wydaje że z tej kopaniny zwycięsko wyjdą Włosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senna zagrał jak Szopen genialnie ;) ;) ;) ( heh ale porównanie ;P ) 100% najlepszy zawodnik na boisku po za bramkarzem bo to w innych kategoriach sie rozpatruje ;)

Mój jeden faworyt przeszedł do półfinału Ufffffff

Niemcy - Turcja

Hiszpania - Rosja

Kto by pomyślał ;) ?

W obecnej chwili nawet nie będe przepowiadał jakimi wynikami sie skończą meczyki, ale jedno jest pewne bedzie arcyciekawie ;)

Finał wg. mnie, mimo wszystko będzie Espania z Niemcami i Espania wygra = ] ( wiem jestem optymistą ;P )

Jeśli final bedzie Turcja - Rosja to szczena mi opadnie...

No nic pozdrawiam i życze emocji w półfinałach ;)

Krzyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojętnie kto wygra, byle nie Niemcy...niecierpie tego zespołu i nie tylko...za łatwo im wszystko przychodzi, wszystko im się udaje,szczyca sie zawodnikami a i tak wiadomo ze wiekszosc akcji wyprowadzaja polacy :!: (podolski i klose), ten zespol to zal.pl i na dodatek uwazaja sie za nadludzi (jak to zawsze niemcy-wiadome z historii...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zasluzenie Hiszpania

zgodzę się z tym, choc kibicowalem Włochom,

ale Hiszpanie mieli pod górkę jeśli chodzi o sędziego, parę razy blędnie podjął decyzje, które mogły zaważyć na losach spotkania w regulaminowym czasie, teraz Hiszpania - Rosja - tak jak w grupie choć wydaje mi się, że Rosja wygra tym razem i będziemy mieć final

NIEMCY - rosja

I MISTRZEM EUROPY BEDĄ NIEMCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEMCY - rosja

I MISTRZEM EUROPY BEDĄ NIEMCY!!!

Pare postów wcześniej wszyscy powątpiewali że może dojść do tego spotkania :mrgreen::mrgreen::mrgreen: dziś już nie wątpicie w takie spotkanie ha ha ha ,i zdziwko wszystkich złapie jak Rosjanie dokopią Niemcom a jest to realne :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare postów wcześniej wszyscy powątpiewali że może dojść do tego spotkania

maniek Ja od zawsze pisałem, że Niemcy będą w finale, ale po rozgrywkach grupowych nie podejrzewałem o to Rosji.

Ciekawe na ile są wytrzymali, mieli za sobą trudny mecz i nie wiadomo czy kondycyjnie dadzą radę choć byli przygotowani na Holandię rewelacyjnie, ale takiego stanu organizmu nie da się długo utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystytycznie rzecz biorąc Niemcy mogą podchodzić do środowego meczu mistrzostw Europy z Turcją z optymizmem. Nie tylko ich bezpośrednie pojedynki wskazują na nich (11 zwycięstw, trzy remisy, trzy porażki), ale również konfrontacje półfinałowe - z pięciu tylko raz przegrali (w 1988 roku z Holandią 1:2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy mieli wielkiego farta, byli w słabej grupie, nie oszukujmy się, dlatego awansowali dalej, a jeszcze więcej szczęścia z Portugalią mieli. Są po prostu przeciętnym zespołem. Moim zdaniem odpadną w półfinałach. Są zespołem troszkę lepszym niż przeciętny i nawet ze zdziesiątkowaną Turcją polegną. Dlatego nie rozumiem skąd od początku Twój optymizm Patbaj...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.