Skocz do zawartości
tokarex pontony

EURO 2008


patbaj

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 558
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

No i koniec tej zenady :smile: .Paskudny mecz(a ktory w wykonaniu Niemcow byl ladny :wink: ).Mysle ze raczej wszyscy typowali zwyciezki wynik dla druzyny niemieckiej.Dla Turkow uznanie za checi i przyprawienie 'bialo-czarnych "o szybsze bicie serca po drugiej bramce :smile: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paskudny mecz(a ktory w wykonaniu Niemcow byl ladny :wink: )

no gratuluję patbajowi, peterowi, i innym fanom niemców ..... ale radek masz rację. naprawdę kadra niemiecka powoduje, we mnie wstręt do olądania meczów.... grają tak, że się płakać chce - ale wygrywają....niestety

Jak bys troche pomieszkal w Niemczech to bys wiedzial o jakie kozy chodzi

znam temat i wiem, że się turcy uznaniem w zaodrzańskim kraju nie cieszą, ale prosiłbym o stonowanie wypowiedzi, lub podawanie racjonalych argumentów na własne sympatie i antypatie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA DOPING DLA REPREZENTACJI TURCJI!!!

mają ogromne serce do gry, ale jak napisałem wcześniej serce to nie wszystko!

Teraz czekamy (Niemcy) na Rosję!!!!

To będzie wymarzony finał.

Niemcy byli rozbici, Turcja znalazła sposób na neutralizację ataków Niemców jednak nie do końca to wystarczyło, żelazna konsekwencja i świetna (skuteczna) gra zawodników BAYERNU MONACHIUM przyniosła Niemcom FINAŁ MISTRZOSTW EUROPY 2008 - TYTUŁ JEST NIE UNIKNIONY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYTUŁ JEST NIE UNIKNIONY!

pójdę do kościoła (nawet dwa razy :wink: ), a nawet dam na mszę :twisted: bylebyś się mylił....

gra niemców, jakkolwiek skuteczna zabija w futbolu wszystko co piękne....

edit

patbaj, dlatego, że turcy nie pozwolili niemcom narzucić swojego stylu gry wytrzymałem do końca..... bo przy "niemieckim" stylu gry po 30 minutach oczy mi łzawią :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no cóż, tak jak obiecałem wcześniej, tak też zrobie...:

patbaj, gratuluję Tobie i wszystkim kibicom reprezentacji Niemiec zwycięstwa i trzech goli, meczu juz nie gratuluje bo trzeba przyznac, ze Niemcy nie grali "swego". Ale powtórze swoje słowa: gorące owacje na stojąco dla Turcji za ten mecz, zagrali świetnie ale czegoś zabrakło :neutral:. Jednak turniej trwa nadal i mam nadzieje, ze koncowa klasyfikacja bedzie wygladala tak:

1. Rosja

2. Niemcy

3. Turcja

4. Hiszpania(mimo, że byli moimi faworytami i bardzo ich cenię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawiej by było ,Niemcy kontra Rosja a sędzią w tym meczu Polak :mrgreen: ,co wy na to :mrgreen:

haha było by nieżle, ale naprawde to skrzywdzili polskich sędziów ponieważ jedynym polskim sędzią był 3 sedzia techniczny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawiej by było ,Niemcy kontra Rosja a sędzią w tym meczu Polak ,co wy na to

no mielibyśmy III Wojnę Światową!

do innego kościoła pójdę
Oddaj dusze diablu

Nic nie pomoże, wszystkie "siły" są z Niemcami!

A wygra oczywiscie Rosja

i tutaj się mylisz kaffre, ale nie martw się 99.9% haczykowców też się myli, wieć nie jesteś sam, a z czasem zdobędziesz doświadczenie!

Ciekawie się zapowiada, oj ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.