Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

EURO 2008


patbaj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DareczeK

Taka jest prawda , że mogliśmy dostać nawet 3:0 . Pierwsza połowa to była żenada w wykonaniu Polski , druga trochę lepsza , ale nic ciekawego :neutral:.

Jop , Smolarek - najgorsi zawodnicy meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 558
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jop , Smolarek - najgorsi zawodnicy meczu.

Święta prawda, powiem wam że ja od zawsze nei wierzyłem w umiejętności Smolarka.......

Ale nic dajmy spokój już Polsce Euro leci dalej ale już praktycznie bez nas , moi faworyci to Holandia i Hiszpania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale karniaka dzisiaj podyktowali heheh, dobrze ze obronil Buffon bo chyba by go zlinczowali

tak właśnie przed chwilą też oglądałem i też dość kontrowersyjny karny i mówiąc szczerze włosi będą mieli trudność z wyjściem z grupy, w sumie to trudno powiedziec oprócz Holandi kto wyjdzie czy Francja czy Rumunia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo "mowimy' o innych meczach albo ...zmien telewizor :twisted:

moze w samsungach niewyraźnie widać :wink::twisted:

widzę, że swoje wiesz i ani ty zdania nie zmienisz ani ja, więc kończę ten spór....

wszystko było jak trzeba (w drugiej połowie) a co do karnego

Od tego momentu sędzia gwizdał każde dotknięcie gospodarzy, mieli kilka wolnych z bocznych stref boiska.

Powtórzył wolnego po którym gwizdnął karnego.

On poprostu chciał dać im tego karnego.

i żadne cwaniactwo by nie pomogło.....

co do spalonego rogera - wszyscy piszą, że był, ja sędzią piłkarskim nie jestem więc powinienem wierzyć ekspertom, ale czy saganowski nie strzelał na bramkę :?: mi się wydaje, że tak - więc spalonego nie było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy saganowski nie strzelał na bramkę..mi się wydaje, że tak

W tym jest problem - u naszych z reguły ciężko odróżnić strzały od podań :wink: . No chyba, że z kopyta przywali Krzynówek... A tak w ogóle z naszą grą w piłkę nie wiem, co my robimy na euro... i żadna druga połowa meczu z Austriakami mnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i żadna druga połowa meczu z Austriakami mnie nie przekonuje.

tak niby grali dobrze ale to nie jest ten poziom który powinny pokazywać druzyny na tak renomowanej imprezie, zobaczcie jak gra Rumunia a to wcale nie jest drużyna z najwyższej półki......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.