Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

EURO 2008


patbaj

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 558
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
no to się kolego wielce pomyliśeś jak i 99,99999999 % Polaków, bo ja i mój znajomy wiedzielismy że szans na wygraną nie ma!!!!
no sts kolego ze znajomym i forune zbijaj..takich specjalistów trenerów taktyków w kraju jest niespełna 40 milionów..
a nie mecz z niemcami, który przegrany byl od zawsze!!!
takiej postwy nie jestem w stanie pojąć.. sorry patbaj, ale tak kibic nie robi!!!! przegrany od zawsze dlaczego?? bo co?? może dla ciebie od początku był przegrany ale do 90 minuty sznasa była na wsyztsko!!! Dumy narodowej trochę!!! gadanie ludzi którzy korków na nogach w życiu nie mieli..
Zenujace,irytujace i wstydliwe :evil: .PZPN i "kopacze"-do lopat

stadiony -zaorac i obsiac a uzyskana kase przeznaczyc na szkolenie mlodych kierowcow :evil: .
Radek w Irladni czy tam gdziś( jak ci miejscowi pozwolą ) sobie zaorz obsiej i rób na tym poletku co chcesz.. wstydliwe to są takie komentarze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co chcecie Polacy pięknie grają ,w Niemieckich barwach :mrgreen::mrgreen:

A czy wy naprawde wierzyliscie ze POLSKA wygra,jak polowa naszej reprezentacji gra w innych panstwach ,mecz byl ciekawy ale NIemcy mieli znaczna przewagePOZ PETER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pio, poniewaz jestes "nowy"(nie tylko we Wroclawiu jak widze :twisted: ) nie pamietasz lat chwaly polskiego futbolu.Wtedy takze przegralismy z Niemcami ale styl i postawa naszych pilkarzy przyniosla im chwale i pamiec potomnych. Ten wizerunek nasi "kopacze" skalali po raz kolejny :!::!::!: .Dlatego wlasnie "rozpedzic,zaorac i obsiac" aby wiecej nie hanbili koszulki z bialym orlem :!::!::!: .Dla zacietrzewionych "kiboli" zawsze pozostanie kopanina na podworku lub na ..."plejaku" :twisted: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietasz lat chwaly polskiego futbolu
pewnie że nie bo i jak..ale Radek nużące jest już porównywanie za każdym razem drużyny do lat 70..Niemcy Byli lepsi i wygrali, ale to jest piłka a nie matematyka - kibicowanie polega na wierze w zwycięstwo !!!! to jest właśnie najzabawniejsze - gdyby wygrali wszyscy by krzyczeli " jestesmy dumni z włas orły, kochamy was" a jak przegrali po nie najgorszym wcale meczu to sie sypie " zaorać, rozgonić dziadostwo"
mecz byl ciekawy ale NIemcy mieli znaczna przewage
tak zgadzam sie.. Szkoda.. może w finale ME 2008 ich pchniemy :twisted::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie słabo zagrał Smolarek i Krzynówek. Dziś czytałem, że niemieckie media też potwierdzają fakt iż pierwsza bramka padła ze spalonego. Ale tak czy tak myślę, że z Austrią pokażemy klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie... Jakby chciał grać dla Polski to by grał

za zadne skarby sie z Tobą nie zgodzę!!!!

pisałem na początku tematu jak było i dziś nawet jakiś komentator Polsatu to potwierdził PZPN olał PODOLSKIEGO, gdy ten był na początku swojej kariery w Bundeslidze, i gdy odnosił już w niej pierwsze sukcesy, jednak u nas grają KASA i NAZWISKA (do czasu LEO), więc Tomek1 nie baw się w ogrodnika i nie przeadzaj, bo gdybyś miał szansę i chęć gry dla Polski, i zwracałbyś się do PZPNU o zwrócenie uwagi, a oni olaliby Cię, a DFB (Deutsche Fussball Bund) dałby Ci tą szansę to co bys zrobił????

Na pewno zagrałbyś dla Niemiec - przynajmniej tak zrobiłby każdy profesjonalista, dla którego piłka jest życiem!!!

Ja nigdy bym tak nie zrobił, będąc POLAKIEM z krwi i kości, rozpiera mnie duma narodowa.

Jeśli by mi odmówili w pzpn to bym się zawziął i bym im wszystkim udowodnił że nie mieli racji i zapieprzałbym jeszcze mocniej żeby ZOBACZYĆ ICH MINY JAKBYM GRAŁ Z ORZEŁKIEM NA PIERSI.

A to że wybrał Niemcy oznacza że nie zależało mu na Polsce.

"Profesjonalistą" to możesz być w klubie ligowym.

Reprezentacja to coś więcej, to ukoronowanie kariery, to chęć reprezentowania POLSKI na całym świecie, pokazania swej narodowości i walki dla niej.

Gra i wybór kadry nie polega na jak najszybszym wybraniu oferty któregoś z krajów w którym ma sie możliwość gry.

Jeśli Podolski nosiłby w sercu Polskę to by w niej grał, bo to nie jest bezrobocie i ciśnienie na poszukiwanie pracy(w kadrze sie nie zarabia-dobra kasa leży w klubach).

widocznie Podolski wolał grać w kadrze Niemiec i ten naród nosił w sercu.

Dlatego takie gadanie że się nim nie zainteresowano jest bezsensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZPN na bruk!

To jest nie do pomyślenia, że Podolski latami się prosi, żeby grać u nas, za mniejsze pieniądze, za to z sercem wielkim jak bawół afrykański.

A PZPN traktuje go gorzej niz jakiegoś zakichanego Brazylijczyka.

I bardzo dobrze, że przegrali :evil: Choć serce mówi co innego.

A rozum za to, że dalej nic sie nie zmieni i u koryta będą dalej te same św...nie :evil:

Mało że pierwsza bramka padła ze spalonego, to moim zdaniem nasza bramka, nie była na spalonym. No ale ja pewnie się nie znam :twisted:

Jeśli by mi odmówili w pzpn to bym się zawziął i bym im wszystkim udowodnił że nie mieli racji i zapieprzałbym jeszcze mocniej

No i się zawziął i udowodnił, grając w DBF.

I nie dam sobie wmówić, że ktokolwiek komu by zaproponowano taki układ nie poszedłby na to. Chocby dla udowodnienia, i pokazania się na arenie międzynarodowej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trini ja się absolutnie nie godzę.

Jeśli w ten sposób chciał pokazac swe zawzięcie to jego strata.

Niech teraz nie pie... o tym że go olano.

Poprostu nie chciał.

Wybierając Niemcy przy pierwszej nadażającej się okazji pokazał jaki z niego POLAK.

W kadrze nie zarabia sie dużych pieniędzy więc podnoszenie argumentu finansowego jest chybione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o te spalone teraz weszły nowe przepisy np. dwóch zawodników jest na spalonym liczy sie tylko ten do którego kierowana jest piłka , wezme to na przykładzie Gomez nie jest na spalonym Podolski jest , piłka leci do Gomeza potem dopiero do podolskiego kiedy ruszą Polscy obrońcy i nie ma spalonego......... dobrze to wykombinował niemiecki trener ładnie zinterpretował nowe przepisy......

bądzmy dobrej myśli za dużo było nadzieji a przecież niemcy to wspaniały zesół teraz trzeba sie postarać o to co jest naprawade w zasięgu ręki czyli 2 miejsce w grupie

jak bym miał dać rady naszemy trenerowi wystawił bym Zahorskiego zamiast Żurawskiego, Rogera gdzieś na pomocy i Wawrzyniaka zamiast Golańskiego.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dałbyś Zahorskiego to byśmy musieli zagrać dwoma napastnikami, bo Zahorski wydaje mi się posiadać cechy napastnika, może sobie nie poradzić za plecami innego gracza.

Roger wystapi za Żurawskiego, Wawryzniaka bym dał za golańskiego, bo jednak lewonożny gracz.

Zobaczymy.

Jestem dobrej myśli.

Mimo wszystko przy pierwszej bramce był minimalny spalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierając Niemcy przy pierwszej nadażającej się okazji pokazał jaki z niego POLAK.

Praktycznie całe życie mieszkał i mieszka w Niemczech. Pierwsze dwa lata życia się nie liczą, bo jako dziecko i tak nic nie rozumiał.

Chciał grać w Polskiej reprezentacji, no nie oszukujmy się - prosił o to.

Nie chciano go to co miał zrobić?

Zagrał dla kraju który, jest jego drugą jakby nie patrzeć ojczyzną. A na rozwój osobisty i karierę każdy - nie tylko on ma chętkę, więc ja rozumiem jego postępowanie, bardzo dobrze zrobił.

Czy tylko dlatego, że PZPN sie na niego wypięło miał marnować karierę? No błagam...

W takim wypadku patriotyzm jest na drugim miejscu, zwłaszcza w sytuacji gdy ukochany kraj się na Ciebie wypina, a z otwartymi ramionami przyjmuje to państwo w którym mieszkasz 20 lat.

Gorzej, jakby nie chciał mieć nic wspólnego z Polską, a tak nie jest - i tu mu trzeba oddac sprawiedliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, jak patbaj, ja bym w życiu dla Niemców nie zagrał(w takiej skali) A różnica między Rogerem a Podolskim jest taka, że Roger w swojej narodowej kadrze miejsca by nie miał, więc pogra chociaż u Polaków, a Podolski wie że grałby tu i tu w pierwszym składzie. A tłumaczenia pzpn-em ... Jakby chciał to by grał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszytsko rozumiem, chodzi tylko o to żeby juz zakończyć dyskusje o tym jak go nie chciano itd.

Kariere mogło robic i czekać na powołanie z Polski.

Wybrał inaczej i to jego sprawa.

O PZPN nawet nie dyskutuje - porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposób?

Odrzucić powołanie niemieckie i czekać na polskie- proste :roll:

To jeszcze cytat z Kolse'go

- Polacy zgłosili się do mnie za późno, gdy już podjąłem decyzję. Wybranie reprezentacji Niemiec kosztem Polski było dla mnie trudną decyzją, potrzebowałem sporo czasu do namysłu. Dlatego później nie chciałem już zmieniać zdania.

- Czy żałuję? A powinienem? Z reprezentacją Niemiec zdobyłem już dwa medale mistrzostw świata: srebrny w 2002 roku i brązowy dwa lata temu. To moim zdaniem olbrzymie sukcesy, o które z reprezentacją Polski byłoby bardzo trudno. Nie ma się co oszukiwać, z niemieckim zespołem łatwiej jest mi osiągać dobre wyniki, a to jest celem każdego piłkarza - zakończył Klose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat się nie skończył, podobała mi się gra Rogera i Boruca. Ważne żeby wygrać teraz te 2 mecze i wyjść z grupy a jak wyjdziemy z 2 pozycji to gramy z pierwszą drużyną z grupy A czyli raczej z Portugalia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby wygrać teraz te 2 mecze i wyjść z grupy

Dajcie spokoj ,"kopacze" moga wyjsc ale "za drzwi". Jesli maja jeszcze odrobine ambicji( bo o umiejetnosciach i "jajach" mowy nie ma :!: ) to celem powinno stac sie zdobycie choc jednej bramki a o "reszcie" zapomnijmy. :!::evil: .

Pozdro-Radek.

P.S. pio,obcje "zaorania" lansuje juz od dawna :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby wygrać teraz te 2 mecze i wyjść z grupy

Dajcie spokoj ,"kopacze" moga wyjsc ale "za drzwi". Jesli maja jeszcze odrobine ambicji( bo o umiejetnosciach i "jajach" mowy nie ma :!: ) to celem powinno stac sie zdobycie choc jednej bramki a o "reszcie" zapomnijmy. :!::evil: .

Pozdro-Radek.

Skoro nie wierzysz i uważasz ich za "kopaczy" to dopinguj kadre irlandzką w eliminacjach MŚ 2010 :lol:

Może oni nie wyjdą za drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powołali by go z Polski?

Wątpię

Który selekcjoner nie powołałby zawodnika Bayernu?

Pewnie by go powołali.

Kariery nikt mu nie zbraniał, mógł ją robic i czekać na powołanie z Polski ale wolał inaczej i nie ma co rozstrząsać, bo to ich decyzja i to oni zadecydowali że dla "nas" grać nie będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.