Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

DAIWA SF PROCASTER SPINN-2.10m 10-40g


Grzes D.

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

"Daiwa ta nazwa mówi sama za siebie :P , nie no do rzeczy . Mój ojciec używa min. właśnie tej wędki jednak z reguły do połowów szczupaka ( na jeziorze Powidzkim) . Zapytałem go o opinię na temat tej wędki i jest z niej bardzo zadowolony . Mówi że jeszcze nigdy go nie zawiodła , największa ryba jaką z jej pomocą złapał to był szczupak około 4.5kg .

Niech wypowiedzą się wachowcy na temat tej wędki :P

Powiedziałem co mogłem powiedzieć :P , myślę że trochę pomogłem , 3maj się pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowalem z tego kija bo jest typowo szczupakowy. Za miekki a ja szukalem kija do lowienia sandaczy z opadu. W wakacje poszlajam sie troche po polsce za sandaczem wiec potrzebowalem sztywnej palki ktora pokaze branie i nie zawiedzie.

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje wedeczka super. Ma tylko dwie wady:

1 Lamiglas nigdy nie mial mojego zaufania i nawet wedki Xfast to wg mnie kluchy. To progresywne ugiecie jest za duze poprostu.

2 Kupilem wedke za 80 zl (Robinson Xenon Zander) co znaczy ze zostalo mi w kieszeni 900-1000zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja aktualnie mam tę samę wędkę od zeszłego sezonu i jestem z niej bardzooo zadowolony , a mianowicie SAFARI SPIN 270/30g , dałem za nią koło stówki nie pamiętam dokładnie :D , widzisz niektórym wędkarzom niewiele do szczęścia potrzeba tylko :

-nie najdroższy(co nieznaczy że zły) sprzęt

- jeziorko czy rzeczka

- i najważniejsze Cisza , Natura , Spokój ;)

Pozdrawiam serdecznie Połamania , i taaaaaaaaakiego sandacza , a tak wogóle to gdzie łapiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość DareczeK

DAIWA SAM FISHER PROCASTER 2,70 10-40g

Co sądzicie o tej wędce ? Będzie dobra na okoniowo- szczupakowe wypady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
chcesz lowic okonie kijem 10-40? Czyzbys przymierzal sie do rekordu polski?

A dlaczego nie ? Łowiłem z powodzeniem okonie większymi badylami. :wink:

Łowiąc szczupaki ( czy okonie) zawsze musisz sie liczyć z tym , że ten drugi gatunek może się skusić - bywa tak bardzo często :wink: Dlatego trzeba dojść do jakiegoś kompromisu między czułością a mocą i wytrzymałością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie ze lowisz oba gatunki... ale jesli lowimy okonie ze szczupakami to lepiej lowic szczupaki na okoniowke niz okonie na kij do 40 gram. Wtedy nie poczujesz zadnego brania poki okon ci sie sam nie zatnie a chyba nie o to chodzi.

Mam taki stawik z tymi drapieznikami i z powodzeniem lowie kijem 3-15 zarowno okonie male i duze jak i szczupaki do 70 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.