Skocz do zawartości
tokarex pontony

Honor Haczykowca


kaczor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do napisania tematu skłonił mnie pewien incydent , który ma związek z Forum , nie jest

oceną jego użytkowników lecz jednego z nich .

Swego czasu wystawiłem na Forum do sprzedaży kilka wędek , chęc kupna jednej z nich

wyraził nasz kolega mospin,dogadaliśmy się co do ceny i sposobu zapłaty . Uprzedził

mnie ,że przelew zrobi za kilka dni . Itu popełniłem błąd , nie czekając na kase wysłałem

kijek. Michał ,jak sam przyznał był zdziwiony takim stanem rzeczy i tu pojawiły się moje

pierwsze wątpliwości , i nie omyliłem się .Trochę pościemniał , że przelew poszedł , że

jeszcze nie doszedł ? niemożliwe , on to sprawdzi itd.itd. Nie pieniądze są

najważniejsze,rozumiecie sami ,nie były zresztą duże .

Ciekaw jestem czy jeśli do Pana na podwórko wejdzie człowiek i ukradnie Panu kure czy kaczke też nie bedzie Pan widział problemu. Kłusownictwo to przecież nic innego jak kradzież. Jeśli opłaca Pan składki to okradają również Pana.

Jeśli my - wędkarze dajemy na to pozwolenie to mnie ręce opadają.

Czy we wszystkie takie deklaracje należy wierzyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Żeby zaoszczędzić parę zloty, co człowiek jest w stanie zrobić, choć nie wiem, o jaką aukcje chodzi dokładnie, bo nie zauważyłem tej wędki a szkoda tez płaciłem trochę z o poślizgiem, ale zawsze pisałem ze dopiero jak tomek potwierdzi proszę robić przekaz paczki tyle od mnie, ale naprawdę akcja żenująca mam nadziej ze to był wyjątek, który potwierdzi regułę ze tu sami poradni ludzie siedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć właściwie druga nie jest rozstrzygnięta
Pierwsza również, kogucików od niego nie dostałem. :lol:

Przepraszam że się nie odezwałem, ale na śmierć zapomniałem o tamtej aukcji, zorientowałem się dopiero dziś po przeczytaniu tego tematu. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z naszych użytkowników napisał do mnie na pw:

"Uwazajcie na Mospina. Mnie kiedys "okradl" na 150 zl. wyslalem mu kase na glowki do kogutow a on z nia zniknal. Pomogla dopiero interwencja policji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co, to normalnie nóż się w kieszeni otwiera - Kaczor dla zasady, zgłoś to na policję, po IP go znajdą, a widzę, że jest też osoba która może pomóc w namierzeniu.

I własnie nie z powodu kasy ale dla zasady - żeby więcej to nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu drań :evil:

Trzeba takich ścigać i nie odpuszczać nawet mini przewinienia.

Dzisiaj ukradł 100zł jutro 1000zł a za kilka dni ukradnie auto za 50 tyś.

Złodziej i tyle.

Na wielu forach jest gość o nicku mospin i na kilku już podpadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość wobler129

Wiecie, że bawią mnie takie posty? :mrgreen:

Swojego czasu pisałem dużo z Michałem - porządny człowiek. Kiedyś dostałem od niego parę nimfek itp. I nie piszę tego wcale dlatego, że jestem przekupny czy coś w tym stylu.

Nie chcę pisać o Jego osobistych sprawach, o Jego życiu - więc w sumie nie mam Wam dużo do wytłumaczenia.

OSZUST!

yhym...

Tomik mogę znać datę otrzymanej wiadomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że bawią mnie takie posty?

Bawi Cię to, że ludzi oszukał?

Sprawy nie zostały pewnie do tej pory rozwiązane, bo poszkodowani na pewno by o tym napisali.

Ludzie są stratni, koleś zniknął, a Ty go bronisz bo Ci się z nim dobrze gadało, i dał Ci parę much.

Nie obchodzi mnie czy ma facet problemy, zobowiązał się jednak do czegoś, bez słowa wyjaśnienia zniknął z kasą którą był winien, a i kogucików do Skrętka nie wysłał. Kasy mógł akurat nie mieć, ale co? Ponad miesiąc minął i dalej nie ma? Na spłatę długów?

A koguciki? Tobie wysłał muchy, a Skrętkowi wygranych na aukcji to już nie mógł?

porządny człowiek.

Tak Maćku? A o czym świadczą chociażby powyższe posty ludzi, którym jest coś winien? :twisted:

Owszem - oszust.

Bo wystarczyło do każdego chłopa z którym ma nie załatwione interesy napisać list, z prośbą o przesunięcie końca transakcji, i byłoby po krzyku. Porządni ludzie tak robią i nie dają szargać swojego imienia. Zwłaszcza na kilku forach.

I co? Na innych forach też się na niego nie słusznie uwzięli?

Pomyśl chwilę, i nie bądź naiwny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest jedna zadowolona osoba z usług tamtego Pana,to możne to jedna i ta sama osoba :?::?:

Pomijając sympatie naszego kolegi wobler129 wobec owego oszusta...

zadam jedno pytanie; marewel, czy Ty aby nie za daleko posuwasz się ze swoimi insynuacjami :roll::evil:

Ps. trini ten cytat Wiecie, że bawią mnie takie posty? oraz Twoja opinia pod nim dotyczyła wobler129 ,

a nie jakby wynikało na pierwszy rzut oka kaczora, który zresztą jest jednym z poszkodowanych.

Pozwoliłem sobie na sprostowanie, bo mi też czasami się źle kliknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
a Ty go bronisz bo Ci się z nim dobrze gadało, i dał Ci parę much.

Mówiłem, że nie o to chodzi.

Nie bawi mnie to, że "oszukał" Kaczora tylko zupełnie coś innego...

Skoro jest jedna zadowolona osoba z usług tamtego Pana

Oj nie jedna - gdybyś zliczył dobre transakcje i te złe i wyliczyłbyś procent dobrych to z pewnością było by to coś około 99%.

Pomyśl chwilę, i nie bądź naiwny :)

Nie chcę sugerować, że Kaczor jest jakiś zły czy coś w tym stylu... Ale może Kaczor podpadł Michałowi? I Michał mu się odwdzięczył.

Sprzedawałem Michałowi kija i również wysłałem mu go przed wpłatą i wszystko było ok :smile:

Nie chcę myśleć o innych opcjach - wobec mnie Michał był porządnym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę sugerować, że Kaczor jest jakiś zły czy coś w tym stylu... Ale może Kaczor podpadł Michałowi? I Michał mu się odwdzięczył.

Proszę Cię...

Nie dorabiaj teorii na które nie ma potwierdzenia.

Unises, znowu cytowanie zaszwankowało - nie zwróciłam uwagi, teraz juz nie poprawię.

Już poprawione :wink: M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Dla mnie nie ma już głosu w tym temacie - mówiłem, że nie będę się rozpisywał i napisałem tylko to, co chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co, to normalnie nóż się w kieszeni otwiera - Kaczor dla zasady, zgłoś to na policję, po IP go znajdą, a widzę, że jest też osoba która może pomóc w namierzeniu.

I własnie nie z powodu kasy ale dla zasady - żeby więcej to nie miało miejsca.

Właśnie "DLA ZASADY" sprawa powinna znaleźć finał na Policji.

Może koleś ma przejściowe problemy, a może to zwykły kawał chama. Policja pomoże to wyjaśnić.

Obowiązkiem każdego człowieka jest walczyć z chamstwem.

Gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Sprawa jest w dalszym ciągu nie załatwiona.

Chyba mnie przekonaliście , bez policji się nie obejdzie . Szkoda tylko , że zamieszał

w to swoją dziewczynę.

Brak kasy , czy przejsciowe kłopoty nie są przeszkodą w pisaniu

pozdrawiam Edek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeśli będzie niewinny to Policja na pewno da mu spokój :)

Z tego, co zdążyłem zauważyć co dzieje się w kraju to każdy obywatel przez policję itp. z założenia jest postrzegany jako przestępca, mimo że teoretycznie zapisane w konstytucji jest inaczej :)

Ale w tym przypadku widać, że koleś nieźle namieszał. Cóż zawiadomienie złożysz na niego, dziewczyna jeśli nieświadomie to powinni ją zostawić, o ile on nie zezna czegoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.