Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wasze średnie


_barti_

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

polski 46% ( próbna 69 ) najbardziej sie bałem ze względu na to głupie sprawdzanie wg klucza ( pamiętacie jak jacyś doktorzy pisali i jeden zdał drugi nie... :) ) i faktycznie moje obawy były uzasadnione

angielski 79% ( próbna 88 ) nie mam żadnych zastrzeżeń myślałem, że właśnie taki będe miał wynik w granicach 80

historia 60% ( próbna 53 ) tu sie zawiodlem okrutnie... liczyłem na duzo wiecej

wos rozszerzony 30% :P kolejny raz sie zawiodlem, najwidoczniej moja praca o społeczeństwie obywatelskim na 30 pkt zdobyla około 5 i tu znów dzięki kluczowi ;)

Rewelacji nie ma ;/ ;/ ;/ cóż trzeba będzie na wieczorowe

Pozdro, teraz rejestracja i wpłaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Średnia 4,24 :smile:

Testy 63/100

I także dostałem się do wybranej szkoły :smile: Więc... technikum gastronomiczne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
A jaki profil?

Do sierpnia mam prawo wyboru...

Zastanawiam się czy wybrać coś z hotelarstwem czy właśnie kuchnię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 rok studiów na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym w Kielcach, kierunek ochrona środowiska, średnia coś koło 4,1 ale nie wiem dokładnie :razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lary dopowiem jeszcze, że wybieram się na budownictwo ;)

dobry wybór (mój kierunek), a co do fakultetów to tylko cholernie ambitne osoby o wielkim samozacięciu studiując budownictwo na którejśz lepszych polibód mają siłę, energię i ochotę na dodatkowe zajęcia..... zależy to jeszcze od specjalności, ale w przypadku specjalności konstrukcyjnej obłożenie jest ogromne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem szczęśliwy - zdałem dzisiaj ostatni egzamin na studiach i to w dodatku na 4!!!! Żeby nie było OT to na piątym roku mam średnią 4.0 :razz:

Jeszcze tylko 2 rozdziały magisterki, obrona i KONIEC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.