Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wasze średnie


_barti_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Holik

A tak nawiasem to stara prawda jest taka że średnia nie jest ważna ważne co sie ma w głowie. Moja naprzykład nie odzwierciedla tego co mam w głowie :lol: Bo mam więcej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...

No to i ja się pochwalę.. po 3 roku Zarządzania Inżynierskiego o specjalności Sterowanie Systemami przemysłowymi osiągnęłem pułap 4,3.. Jeśli chodzi o koniec 2 roku Politologii o specjalności Public Relations to zdecydowane 3,9.. Pozdrawiam wszystkich studentów i wszystkich przyszłych studentów..

sinus fakt, specjalność wyjątkowo nieprzystępna, ale za to przyszłościowa..

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja edukacje zakonczylem dwa lata temu, ale moja srednia nie schodzila na studiach ponizej 4.50 - stypendium naukowe otrzymywalem dosc sowite :razz:

a i nawet raz jako jeden ze 160 osob w ciagu dostalem ocene celujaca (dla gimnazjalistow - to dosc rzadkie zjawisko, bo jedynek nie ma, sa tylko 2-5, a 6 jak sie dowiedzialem musza przejawiac bardzo duze wykroczenie poza ramy teorii wykladanej oraz zawierac spora ilosc aspektow praktycznych i inicjatywy badawczej)

dobra dosc chwalenia.. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przyjąłem dosyc wygodną strategię na studiach staram się tylko na przedmiotach, które mi się podobają :twisted: może to niezbyt chlubne jest :oops: ale na leśnictwie to człowiek tyle dziwnych rzeczy musi się uczyć, że na prawdę ciężko się wyspecjalizować w czymkolwiek i jeszcze rozwijać swoją pasję. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek_glogow, no jednak poradzę Ci żebyś popracował na botanice bo to się jednak bardzo przydaje. Na studiach będzie systematyka roślin, drzewoznawstwo, fitosocjologia, ekologiczne podstawy hodowli lasu, siedliskoznawstwo a to wszystko z dziedziny botaniki. Po za tym botanika to mój konik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak narazie najgorsza ocena to 3-. Mam parę 5 i 4 i nic poza tym :wink:

Wkońcu dziś wyniosłem coś pożytecznego z lekcji :mrgreen: Umiem poprawnie polerować naczynia. I to mi się właśnie podoba - bo zawsze uczymy się tylko teorii - na pamięć i nici z całej nauki. A tu nagle jakaś nowość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zawsze uczymy się tylko teorii - na pamięć i nici z całej nauki

Ja na początku pierwszej klasy tez tak miałem ;)

dopiero w drugim pół roczu zaczynaliśmy jakieś zajęcia praktyczne. Pozatym nauka w pierwszej klasie to przyjemność :lol: poczekaj co Cię czeka w drugiej :twisted: .

poza tym to mój semestr kończy się 19 grudnia, a do szkoły ponownie zapukam dopiero 16 lutego :lol: i to się nazywa nauka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

oo to nieźle przyłożyłeś :lol: Ja gimnazjum kończe ze średnią 4,44 i 81pkt z obu testów . W Najbliższy piątek okaże się do jakiego liceum się dostałem :wink: Mam nadzeje że do tego najlepszego :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.