Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Topola


lacki666

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam. Dzwoniłem i powiedzieli że na topoli nie ma żadnych zakazów jesli chodzi o wyspy, poprostu jak nie ma lodu to można siedzieć.

Dzięki za sugestię , niby tam można najszybciej uzyskać informacje na dręczące pytania, co jest oczywiste, ale ja jednak na to nie wpadłem.

He he najciemniej jest pod latarnia :)

Pozdrowionka i połamania, bo przypuszczam ze wiekszośc z nas majówkę spędzi z kijem w łapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

dobekfooto, ja kiedyś próbowałem bez efektów, wiem że ze 2-3 lata wstecz koles na wahadłówkę z brzegu złowił 2 bolenie medalowe. Boleń jest bo już bije ale żeby go złowić trzeba mieć fart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna sprawa. Może podpowiecie mi gdzie najczęściej boleń 'się tłucze' ? :) Z tego co kojarzę to często widywałem atakujące bolenie w okolicach 'taśm' ale było to dawno temu kiedy zasiadałem tam z feederem :) Czy w okolicach zwalonego mostu też grasują bolenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy garbatym bije ale teraz duza woda wali i kakao wiec napewno go tam nie ma, ja bym go szukał własnie koło taśm albo od garbatego na prawo w tych trawach albo od drewnianego tam zatoka jest fajna i ostatnio strasznie tam walil. Dam ci jedna rade nie bierz tylko woblerów wez wahadłówki gumy blaszki i mieszaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzien temu w czwartek od strony Błotnicy byłem na Topoli od 5 rano do 20 wieczorem - 8 ryb . Leszcz 47 cm, Jaź 38 cm, Jaź 35 cm, 2 karpiki 38-40 cm i 3 leszczyki takie 30taki. Ogólnie słabo, obok mnie ludzie prawie nic nie łapali albo maluchy, ewentualnie karpiki podchodziły co jakiś czas. Wszystko na pinke lub pinke z białym i gruba zanęta rowniez z pinka i kukurydza

P.s Lepsze branie od 12-16 niż z samego rana. Ot paradoks :wink:

2 rada - przypon im cieńszy tym lepszy, ja miałem na jednej 14 i 16 i haczyki 12. Ludzie mieli haki 8 i 10 i nie mieli brań albo tzw. szturchnięcia, czyli ryba poczuła hak i uciekla. Ja mialem normalne agresywne brania. Sporo niestety mialem pudeł, bo na pickerki nie zawsze się da wszystko wcelować, to nie bojka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez ostatnio 2 karpiki zaliczylem i jakies leszczyki a ojciec leszcza 55 na splawik :shock: obok kolesie ładnie połapali leszczy ale małych. Woda strasznie szybko spadała. Czy ktos wie jaka jest teraz ? ktos za sandaczem uderza jutro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień pływania po topoli i wielkie CH ! woda kakao nic nie bierze, ryb na echo nie widać. Jedynie jakims cudem szczuply mi sie zaczepil ale po 3 sekundach spadł z kija ityle przygód z rybami na topoli. Nie widziałem zeby ktoś miał jakąs rybę w siatce w ogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolando22, pływałem łódką o 10 rano w okolicy taśm i woda była brudna możliwe ze przy samym brzegu jest czyściejsza bo wiatr wszystko pchał w strone tamy. Najgorszy syf płynie od kopary tam woda jak po ulewie kakao gumy na 10cm nie widać. Tobie sie udało połowić bo o 10 od taśm nikt nie miał siaty w wodzie, mozliwe ze ryba sie pozniej ruszyła jak sie wypogodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.