Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Drodzy koledzy, prosba o ocene....


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Ja i moj przyjaciel, wedkarze od kolyski, postanowilismy zrobic nasza domowa strone wedkarska, traktujaca o narwii, naszym rodzinnym miescie pultusku, o naszych rybach, wyprawach itd... Zrobilem grafike takiej strony, ale Grzeskowi nie bardzo sie ona podoba, mowi ze jest "nie wedkarska". I o to prosba do Was: zerknijcie pod adres

http://www.nni.pl/~bysior/shapdrakers/ i powiedzcie co o tym sadzicie! (uwaga! to sama grafika, linki nieaktywne) Bardzo prosze o jakies komentarze odnosnie tego, poniewaz chcialbym juz uruchomic ta strona z pokazna galeria zdjec, filmami i innymi ciekawymi mam nadzieje rzeczami, aczkolowiek nie moge sie nie liczyc ze zdaniem wspoltowarzysza wypraw wedkarskich. Dziekuje wszystkim za konstruktywne wypowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Główna strona jest przejrzysta, a co do jej "wędkarskości" to chyba twój przyjaciel ma rację, chyba że będzie to strona o wędkarstwie morskim - za dużo tam niebieskosci, przydało by się więcej zieleni i brązów, takich jak spotykamy nad naszymi wodami. Piszesz jeszcze że strona ma traktować o Narwii, więc może za tło mógłby posłużyć jakiś ładny widoczek z nad tej rzeki. Pozdrawiam i życzę powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że to tylko strona bo już chciałem wchodzić to zdjęcie to chyba jednego z autorów dałbym na inną strone .czeka was dużo pracy.ja osobiście hętnie od czasu do czasu wpadnę i zobacze co uwas. POWODZENIA z czasem wszystko udoskonalicie :wink: jeszcze jedno jeśli to ma być dla wąskiego grona to okej jeśli natomiast chętnie byście widzieli innych to popracujcie nad adresem strony jest to ważne[wędkarstwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć Bysior i pozostali forowicze!!!

Pomysł naprawdę fajny i godny poparcia. Gratuluję i podziwiam mimo że do Narwi mam spory kawałek drogi i pewnie nie prędko kije w tej rzece zamoczę. Taka forma popularyzacji wędkarstwa i pokazania pięknych zakątków przyrody szerokiemu gronu zasługuje na pochwałę. Miejmy tylko nadzieję że ludzie którzy po wizycie na Waszej stronie www wybiorą się zobaczyć te miejsca live będą potrafili uszanować piękno przyrody i zrobią wszystko, żeby kolejne pokolenia młodych wędkarzy mogły się cieszyć pięknymi widoczkami Narwii.

My z Kisux też planujemy zrobić swoją stronkę na której pokażemy nie tylko efekty naszych wypraw wędkarskich ale przede wszystkim piękno przyrody, która otacza siedzącego nad wodą wędkarza. Na razie zbieramy fotki i szukamy czasu żeby to jakoś do kupy sklecić (albo raczej Krzychu bo ja z budowy stron www jestem noga do kwadratu).

Co do grafiki Waszej stronki to wydaje się trochę "zimna". Moim zdaniem to wina tła, ale dzięki jednolitemu tłu stronka jest czytelna i przejrzysta.

Może spróbujcie jakoś wypośrodkować pomiędzy atrakcyjniejszym tłem a czytelnością.

Życzę sukcesów i wytrwałości w budowaniu stronki.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny projekt. Mnie nie przeszkadza niebieskość i nie brakuje mi zieleni i brązów. Niestety stronę oceniać można po jej zawartości więć dobry projekt graficzny (ten uważam za dobry) musi zostać wypełniony treścią ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.