Skocz do zawartości
tokarex pontony

Hej zima coraz bliżej


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zima coraz bliżej warto pomyśleć o sprzęcie, ostatnio robię skrzynkę z płozami i trochę brakuje mi "patentów". Napiszcie coś o swoich zimowych stołkach, może jakieś foto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Panowie zima coraz bliżej warto pomyśleć o sprzęcie, ostatnio robię skrzynkę z płozami i trochę brakuje mi "patentów". Napiszcie coś o swoich zimowych stołkach, może jakieś foto?

Jeszcze trochę cierpliwości, pracuję nad tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie coś o swoich zimowych stołkach, może jakieś foto?

Cześć "Gościu"

Mój "zimowy stołek" stoi w pokoju przed tv w ciepłym mieszkanku. Ponieważ nie lubię mrozu nad wodą wędkarstwo podlodowe pozostawiam większym od siebie zapaleńcom i nie będę mógł Ci pomóc w opracowaniu nowych patentów :mrgreen:

Ponieważ w hobby nie można być monogamicznym na zimowe dni zaplanowałem śnieg, góry i narty :D

Nad wodą pojawię się jak zejdą lody i ruszy wiosenna płoć ale póki co sezon otwarty. Wędki w przedpokoju a nart w szafie. Zimą zamienią się miejscami :D8)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety
"]Mój "zimowy stołek" stoi w pokoju przed tv w ciepłym mieszkanku. Ponieważ nie lubię mrozu nad wodą wędkarstwo podlodowe pozostawiam większym od siebie zapaleńcom

Więcej odwagi zimowe wędkarstwo jest super!!!!!!!!!!!!!!

Mam kumpli, którzy też tak mówili ale po jednej wyprawie w dobrym towarzystwie całkowicie zmienili zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.