Skocz do zawartości
tokarex pontony

Spinning do 250zł


Kostek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ale chodzi o spinning?

tytuł tematu Wędki, wędziska » Spinningi » Sprzęt do 300 zł na to wskazuje,

z mojej strony szukałbym w dragonie - seriach mystery lub millenium, może jakieś shimano, tylko pytania jaki ciężar wyrzutowy, do jakich rybek, na jakie wody??? bez tego ani rusz!!! czy łowiłeś już kiedys na spin??? jaka akcja lepiej Ci pasuje, dolnik długi czy krótki, powinienes udać się do sklepu pomachac różnymi modelami, poprzymierzać do kręciołka, zapamietać modele które najbardziej Ci odpowiadaja i wtedy pytać o opinie tych z zawężonego grona modeli które po prostu będą Ci leżeć.

Pytaj dalej... odpowiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś poza jaxonem niemam jakoś przekonania z racji doświadczeń do tej firmy
może np. Konger Maxim Flanker lub Mistrall SHOGUN to takie patyki do dwóch paczek, na które nikt za głośno za nie narzeka :mrgreen:

Chyba że jednak zdecydujesz się na "sprawdzoną klasykę" - tylko to już drożej okolo 250

wtedy to np. Diwa PowerMesh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Ale chodzi o spinning?

tytuł tematu Wędki, wędziska » Spinningi » Sprzęt do 300 zł

Rzeczywiście :oops: Rano jeszcze spałem :wink:

Ale propozycji jest już dużo i także poszperałbym w Dragonie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecę z czystym sumieniem kijki w/w

Diwa PowerMesh
Mistrall SHOGUN
posiadam kije z tych serii i sprawują sie b. dobrze.

Dobre opinie są tez o kijach Konger IRI. Jesli zainteresował by Cię Konger IRI to właśnie kolega sprzedaje kijki z tej serii w bardzo okzyjnych cenach tym że trzeba się spieszyć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzet do 300 zł (tj wędka i kołowrotek).
spokojnie :cool: kijki Kongera o których piszę są dostępne teraz po ok 170-180 zł plus ukochany przez to forum kołowrotek tj. Catana i jest komplet z fajnym kijem i kołowrotkiem do wymiany po sezonie :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
gdzie takie ceny widziałeś?
kolega sprzedaje kijki z tej serii w bardzo okzyjnych cenach tym że trzeba się spieszyć. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość DareczeK

Witam. Zamierzam kupić wędkę spiningową 2,7 m , 10- 30 (35) na szczupaki , okonie .

Łowił będę w jeziorach, stawach. Co proponujecie ?

Co myślicie o tym :

Daiwa PowerMesh Uniwersal Spinn 2,7m 10-35g ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze zostanę zjechany bo proponuje Jaxona XT-PRO 10 -30 ale ten kijek im wyszedł :twisted: Mam go tyle ze 10 -40 i spisuje sie cudnie i do tego jest wytrzymały bo w ciężkich warunkach nim lowie i na razie nic mu sie nie stało na szczęście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze zostanę zjechany bo proponuje Jaxona XT-PRO 10 -30 ale ten kijek im wyszedł

Potwierdzam. XT-PRO z Jaxona są zaskakująco dobre. Łowiłem Klika razy modelem 2.9, cw 5-25 i mogę powiedzieć że to całkiem przyjemny kijek i z pewnością poradziłby sobie ze sporym nawet szczupakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...postawiłbym na Daiwe Powermesh lub Dragon Millenium. Daiwę wyróżnia więcej niż poprawne rozmieszczenie przelotek oraz uchwyt fuji, ciężko w tej cenie znaleźć coś porównywalnego u konkurencji. Warto też zwrócić uwagę na Dragona Millenium Pike, wykonany z dużą dbałością, dobre przelotki, uchwyt i korek, w tej cenie ciężki do przeskoczenia. Ze swojej strony odradzam Jaxona, jakość wykończenia "na odpier*ol" - jakość wędzisk baaardzo losowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub Dragon Millenium

ja mam dragon millenium heavy duty 5- 25 i jest dobra na okonie szczupaki i bolenie ma 2,40 ale myśle ze nie będzie kłopotu ze znalezieniem 2,70, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony odradzam Jaxona, jakość wykończenia "na odpier*ol" - jakość wędzisk baaardzo losowa.

Trudno mi się nie zgodzić z tym twierdzeniem, ponieważ większość wędek Jaxona pozostawia wiele do życzenia w kwestii wykończenia ale te "ixteki pro" naprawdę zrobiły na mnie dobre wrażenie. Zresztą o jakość wykończenia można się przekonać już w sklepie oglądając dokładnie kijek. Zresztą śmiem twierdzić że wyroby innych firm w przedziale cenowym podanym przez autora mogą się również różnić jakością między tymi samymi modelami. A zresztą o żadnej jakości nie może być mowy jeżeli chodzi o kije za 200-300 złotych. Można co jedynie pogdybać o tym że jeden kij jest trochę staranniej wykonany od drugiego kija tej same firmy tego z tego samego modelu i to wszystko. Dobrego jakościowo kija nie kupisz za 200 czy 300 złotych ale nie o jakość tutaj chodzi bo nie ona ryby łowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daiwa to bardzo dobry kijek! osobiście mam POWERMESH 5-25g, jest temat o tym wedzisku( polecam) oraz zobacz mój post w dziale co złowiliście - lipiec, uciag ma doskonały :)

Od siebie dodam że super pracuje, jest delikatnie sztywny. uchwyt bardzo pewny i ładnie wykonany. Super wędka za przyzwoite pieniądze, tylko będąc w sklepie zwróć uwagę czy to wersja europejska czy azjatycka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK

Jednak wybór padł na Dragon'a Mystery XT Contact Jig 2,7 3- 20 gr.

Jest to wklejanka, dosyć sztywna, szybka akcja, dobre wykonanie i przystępna cena. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ja w tym sezonie łowie na dream team nano crystal 5-20 Mikado i nie jest to wklejanka , akcja dla mnie super sprawdził sie na kleniach okoniach i sandaczach, łowiłem nim na 4 cm woblerki 9cm kopyta na 12 gramowych główkach jak i na woblerki 9cm(smukłe w trolingu za sandałkiem) myśle ze do jesieni sprawie sobie jeszcze cw 15-45 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam o lekki spinning (max cw. 15 albo 18) w cenie jak w temacie. Ostatnio zaprzyjaźniony sprzedawca pokazywał mi kilka modeli Mikado i rzeczywiście "na sucho" mi podeszły, ale ciekaw jestem waszych doświadczeń z lekkimi kijkami tej firmy.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.