Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Potrzebuje fachowej rady.(dobór sprzętu)


Sochon

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
skąd ja teraz taką śrubkę wezmę

Tu handel@expertfloat.pl dostaniesz kazda pierdole do reda,ja zamawialem co prawda do zaubera korbke i podkladke metalowa pod szpule bo zgubilem.

A te lozyska wyja nie przeciętnie w każdym ryobi,nie wiem jak to nasmarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czyściłem i smarowałem rolkę w swoim Red Arcu i mi się ........... śrubka ukręciła :evil: :evil: skąd ja teraz taką śrubkę wezmę

nie wiem czy jest temat o czyszczeniu kolowrotkow wiec pisze tutaj, normalnie wodą czyscicie i potem smarujecie, i w jakich miejscach sie smaruje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sochon, sprawdz we Wroclawiu sklep na Kurkowej, ewentualnie w Factory, tzn obok Factory. Tam masz Kerfur i taki sklep ze zwierzetami jak Kakadu.

Rowniez jeden wiekszy sklep jest w Magnolii.

Jednak ja obstawiam albo Factory albo Kurkowa ( Kurkowa zdecydowanie najtaniej )

Na Kurkowej sklep jest zaraz jak skrecasz z mostow mieszczanskich - na rogu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unises i przez Ciebie kupilem Penn Slammer 360 za 330 zl. Nowy z gwarancja jedyny minus to ze nie ma zapasowej szpuli.Mam nadzieje ze bede zadowolony .
Myślę że będziesz bardzo zadowolony, a wraz z upływającym czasem nawet coraz bardziej :cool:

Ps. Nie wiem czy wiesz, ale nie ma w nim też przełącznika, wstecznego ruchu korbki :mrgreen: , dawno zrezygnowali w tych modelach z tego nieużywanego bzdetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

@Unises po urlopie moge napisac ze ten kreciolek ma jedna zalete - brak wad. A tak bardziej powaznie to jezeli mozna to do wady zaliczyc jest brak zapasowej szpuli w komplecie oczywiscie zawsze mozna (przynajmniej teoretycznie) dokupic szpule nieststy moj sprzedawca takowych niemial wiec jestem bez zapasowej. Mam obecnie nawinieta SpiderWire Invisi Braid 0,17 mm (200 m) i jestem zadowolony. Gdybym mial jeszcze raz kupowac wybralbym dokladnie to samo. Jeszcze raz wielkie dzieki za trafna podpowiedz i polamania kija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unises po urlopie moge napisac ze ten kreciolek ma jedna zalete - brak wad.
maximo, ciesze się że Ci przypasował :wink:
Jeszcze raz wielkie dzieki za trafna podpowiedz i polamania kija.
Zawsze do usług, ja Tobie również życzę takich ryb, które prostują ręce w łokciach :cool::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.