Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kamień Pomorski - zapytanie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam wszystkich jestem nowy na tym forum i bardzo zainteresował mnie to łowisko więc dlatego planuję wyjazd w weekend i chciałbym prosić kolegów wędkarzy o wszelkie potrzebne informacje na temat tego łowiska tzn gdzie najlepiej się wybrać, z tego forum wnioskuję iż najlepszym miejscem są tzw pompy, ale chciałbym wiedzieć w którym miejscu sie ustawić i o której godzinie najlepiej być.

z góry dzięki za pomoc, po powrocie zdam relację

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! W miejscowości Trzebieszewo jedź w lewo przy kościele znowu w lewo i trelinką dojedziesz do pomp.Bądź wczesnym świtem żebyś miał gdzie stanąć samochodem.

Opcja 1 idź wałem w prawo i jak dojdziesz do kanału głównego po ok 200 m będzie długa prosta.Jej początek dość płytki, koniec dużo głębszy.Dotychczas ryba brała raczej na płytkiej.

Opcja2 przejdź mostkiem przy pompach na drugą stronę idź w prawo i jak dojdziesz do kanału głównego możesz wybrać miejsce na ich styku lub prostej w lewo.

Na białą rybę(płoć krąp krasnopióry karaś ukleja)nie szkoduj zanęty;podstawowa przyneta to pęczak kukurydza ciasto chleb.

Obserwuj ludzi:tam gdzie się grupują, tam zwykle ostatnio brała ryba. Jak trafisz we właściwe łowisko i dobre brania - będziesz wracał nad kanał regularnie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy wypad na kanal to totalna porazka :cry: bylem na miejscu o 7.20 do 15.00 efekt niewazylem ale gdzies 2,5kg w tym polowa to krapie . Na kukurydze brania bardzo slabe jak i na wszystko peczak robaki . Lowilem w okolicach pomp jedyny dzisiejszy plus to bardzo ladna pogoda :smile: . A jak tam u was panowie lapal ktos dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w sobote lub w niedziele bede na kanale to dam relacje z wyprawy ale mam cos zle przeczucia jesli chodzi o dobre brania powod niskie cisnienie ktore utrzyma sie do konca tygodnia.Dopiero od poniedzialku jest wysokie :sad: a wy co o tym myslicie byl ktos na rybkach ostatnio panowie napiszcie cos . :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Sambo! Nie spodziewaj się wielkiego odzewu, bo jak zauważyłem większość traktuje te forum tylko jako źródło informacji(zobacz ile wejść) ale żeby samemu podzielić się wiedzą z wyprawy to już nie - bo przecież ktoś przyjdzie w "moje" miejsce i wyłapie "moje" rybki; po prostu wstyd!!! W ogóle mija się to z pojęciem forum - wymiany informacji.

Wracając do twego wątku,od ostatniego mego wpisu nie bylem na kanale i nic nie wiem.Wstępnie planuję wypad dopiero po niedzieli.Wiem,że po weekendzie mało cie to urządza,mimo wszystko zdam relacje.Tymczasem powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wypowiedzi daniela chyba nikt nie ma nic przeciwka, aby w normalni wedkarze jezdzili wszedzie łącznie z najlepszymi łowiskami, ale tych normalnych wedkarzy którzy przestrzegaja regulaminu i etyki wedkarskiej jest coraz mniej , na regalicy spotkałem se z dziadkami co sprzedawali ryby za paczki fajek :evil: Jak w takim społeczestwie ma uchować sie ryba, skoro szarpakowcy w lecie ciagną sumy nawet po 50 kg :shock: Na tym forum konta maja prawie sami dobrzy wedkarze przestrzegajacy etyki i jakiś zasad, ale kiedy łowisko jest naprawde bobre to lepiej po prostu przekazac to info 2-3 osobom na pw a nie napisac to na necie poniewaz to tu moze przeczytac kazdy zauwazcie ze na odrze i parnicy sandacz jest prawie zawsze i rawie zawsze mozna go złowic ale jak zacznie brac porzadnie to na parnicy ostatnio nie miałem jak rzucac bo tylu było wedkarzy a jak upomniałem dziadka ze sandacz to nie płotka i ma limit ilosciowy to zawinał wedki i poszedł 100 metrów dalej :???: po czym znowu zaczał spiningowac i kolejne ryby do torby :???: o czywiscie jak znowu poszedłem w jego kierunku o n wedka na ramie i znowu w długąi to jest jak walka z wiatrakami pozwolenia za astronomiczne ceny a ryb z miesiaca na miesiac mniej :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat klusownictwa to nie bede sie juz wypowiadal bo sa oni jak zaraza potrafia uderzyc wszedzie i o kazdej porze co do forum to mysle ze jest do zrodlo informacji dla wedkarzy, moze i tez dla klusoli ale tymi drugimi to raczej bym sie nie przejmowal ze zaczerpna oni tutaj informacje na temat lowiska poniewaz oni nie musza sledzic fora internetowe bo posiadaja swoja wiedze gdzie jak i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie zgodze, ale jezeli kłusole dowiedza sie o kanale zbiorniku gdzie duzo ryby wpłyneło to to uwierz mi ze w 100% sie tam jakis pojawi, i potem coraz wiecej jak szczurów :???: Sam kiedys czesto łwoiłem w okolicach dworca pkp i byłem swiadkiem jak ludzie łowiac y na spining nastepneg o dnia łowili juz na kose bo mieli dosc na 30 wedkarzy ponad 15 szarpało i jak cos wyciagneli z białej to dawali ryby tym co brali wszystko łacznie z rozpiórami, płotkami, krąpiami,jazgarrami( jak przyjezdzała policja to nagle wszyscy "zmieniali gumy" lub łowili na "koguty" ):evil: W kamieniu pomorskim nei byłem choc planowałem i słyszłem o ogromnych płotkach i duzych okoniach ale póki co to chciałbym złowic jakiegos karpia w tym roku :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o kamien to z tego co wiem i slyszalem klusoli tzw. "szarpakowcow" jest tam naprawde duzo ale kanal nie jest wyjatkiem wszedzie gdzie jest duzo ryb jest duzo klusoli. :evil: JUtro planuje wyjazd mysle ze bedzie dobrze oby pogoda tez nie zaskoczyla jakimis ulewami bo rybki sie potopia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nutka optymizmu na kanale jest taka,że jeszcze parę lat temu "szarpakowców" było więcej niż wędkarzy i jak sie pod wieczór zeszli to trzeba bylo wręcz uciekać.W tym sezonie od września nie widziałem ani jednego.Nie twierdzę,ze problemu klusoli tam nie ma, czyżby jednak proceder ten znacznie ograniczono.???

Tak sobię myśle, w wyniku braku porozumień w tym roku okręgow szczecińskiego z koszalińskim nasiliły się kontrole na kanale,może to ta jedyna korzyść,że "szarpakowców" trochę postraszyli...

Sambo powodzonka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzien na kanale nie nalezal do najlepszych znajac mozliwosci tego kanalu ,dotego pogoda nienajlepsza przelotny deszczyk i brak najmniejszych promieni slonca. Bylem na miejscu od 7.00 do 14.00 efekt okolo 5kg sama ploc choc naokolo wedkarze narzekali ze bierze sam krap wiec nie trafilem najgorzej :grin: lowilem na kukurydze i peczak ,ogolnie dzien udany choc z nienajlepszym wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na kanale był w miarę dobry dzień.Strasznie wysoka woda sprawiła,że się trochę wystraszyłem i poszedłem w miejsce gdzie nie planowałem(przy pompach mostkiem na drugą stronę i pierwsza prosta), ale był to błąd.Brało super lecz same plotki-szprotki. Po g. 8 wróciłem się się z powrotem i biegusiem w okolice kwadratu.Co prawda woda była po same brzegi gumowców,ale do brzegu jakoś doszedłem.Brało rzadziej,ale za to gruba płoć,nawet bardzo.Brała tylko na pęczak i na złość nie w nęconym polu,na skraju gnijącego zielska.Czym później,brania były słabsze.W sumie połów obfity,poza wiatrem pogoda super,pojawił się nawet okoń.

A na parkingu niezła berbelucha,oj można się ubabrać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą pogodę będziesz miał sambo na wekeend,zwłaszcza w niedzielę.Żałuję,że nie będę miał wolnego.Przed zimą(w tym roku) może być to ostatni wypad - na lód jakoś mnie nie ciągnie.Życzę dobrego połowu,a jak masz przed wyjazdem jakieś szczegółowe pytanka, pisz na pw.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Daniel dzieki za oferowana pomoc.Co do pogody to nie wiem jak bedzie byle deszczyk przelotny padal to jakos to bedzie .Wybieram sie w sobote niestety w niedziele nie moge, co do wiadomosci na pw. to chyba tak trzeba bedzie sie wymieniac informacjami bo i tak nikt inny sie nie udziela mam takie pytanko do ciebie wysle ci na pw. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.