Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

SHIMANO TWIN POWER 1500 XT -RA do jakiej metody połowu ?


pe-te-ro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do jakiej metody połowu będzie jajlepszy model kołowrotka SHIMANO TWIN POWER 1500 XT -RA ( A-RB ). Dostałem go w prezencie od żony i sam nie bardzo wiem do czego go zapiąć. Spławik , okoniówka ???.Nadmienię tylko że wracam do wędkarstwa po ponad 15 latach przerwy i trudno mi się odnaleźć w tym wszystkim .Jak kończyłem przygodę wędkarską lata temu królowały teleskopy USSR a i dobry bambus był jeszcze w łaskach wielu . Będę wdzięczny za pomoc i sugestie. Nadmienię również że od 2 dni czeszę wyszukiwarkę w tym temacie i nic interesującego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

pe-te-ro, koowrotek ten nadaje się zarówno do spławika jak również do lekkiego spinningu, do okoniówki jak najbardziej będzie pasował. Do cięższego a nawet średniego spina i gruntówki jest za mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech. jaki kij możesz polecić do tego kołowrotka.myślę tu o okoniówce . kasa coś w okolicach 200-250 pln . Łowienie w jeziorach i rzeka o lekkim nurcie często też z łodzi.Jaka długość i jaka masa w , Max do 15g czy może coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.