Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Igrzyska Olimpijskie


DAWID

Rekomendowane odpowiedzi

czekałem, czekałem no i nie ma więc ja założe ten temat, a więc jakie wrażenia trwają igrzyska olimpijskie w Pekinie, Polacy zawiedli czy nie?, co myślicie o fenomenalnym pływaku z USA zdobywcy 8 złotych medali o rekordziście na 200 i 100 metrów jamajczyku Bolcie itd, czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Polacy czy zawiedli??? na pewno nasz Narod glodny medali oczekiwal ich od siatkarzy i przede wszystkim pilkarzy recznych, coz zawiedli? los im nie sprzyjal? nie wiadomo, szkoda wielka tym bardziej ze ambicje maja ogromna.

Wydaje mi sie ze zawiodly nas takze Panie skaczace o tyczce, oraz troche Otylia, bo kazdy mial nadzieje...

Milym faktem jest zloto Blanika, ktory od poczatku do konca wierzyl w siebie i wszem i wobec oglaszal, ze przywiezie zloto, rownierz kajakarze (czworka) trzymaja swietny poziom. Zaskoczenie jakze mile to medal w rzucie dyskiem, moglo byc zloto - ale coz Mistrz Swiata odnalazl sie na dwa rzuty do konca i przerzucil Polaka.

Zobaczymy co dalej, zycze naszym olimpijczykom jak najlepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując do Chin czy USA to straszna lipa, no ale oni w porównaniu do nas mają w kazdej konkurencji od groma reprezentantów czego nie mozna powiedziec o nas. Zawiodłem sie strasznie na siatkarzach i piłkarzach ręcznych. W sumie mecz przegrany z Brazylią ( w siatke) zadecydował o wszystkim bo dzieki nam oni zagrali z Chińczykami a nie my. No ale olimpiada jeszcze trawa i trzymajmy kciuki za naszych. Co do biegaczy jamajskich to naprawde są dobrzy a rekordzista na 100m pod koniec biegu poprostu sie odwrócił do rywali, gdyby nie to, to pewnie jeszcze lepszy miałby czas.

Moim zdaniem to należałoby lepiej przyjrzec sie zawodnikom chińskim bo jezeli nigdy, np. w pływaniu, nie słyszy sie o chinach jako czołówce a nagle wygrywają kilka zawodów to naprawde jest cos nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to należałoby lepiej przyjrzec sie zawodnikom chińskim bo jezeli nigdy, np. w pływaniu, nie słyszy sie o chinach jako czołówce a nagle wygrywają kilka zawodów to naprawde jest cos nie tak.

też mi się wydaje to podejrzane, ale co zrobisz olimpiada w chinach to testy na doping tez pewnie chińczycy wykonują na to nie ma rady :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zawiodły/zawiedli pływacy siatkarki. Z lekkiej Monika Pyrek :sad: Oczywiście, że potrzeba nam sukcesów ale patrząc na wyniki trudno być super optymistom. Ci którzy zakwalifikowali się do półfinałów czy finałów poprawiali swoje rekordy życiowe i to można uznać za duży sukces, ale niestety te nowe rekordy życiowe są dalekie od wyników najlepszych na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.